Vojna gimnazija u Beogradu...

Neces moci videti listu,Fika,samo pojedinacno obavestavaju da li si primljen ili ne,da se ne bi najbolji uobrazili,a oni slabiji osecali manje vrednim!Tamo smo svi isti,i samo rezultati u toku skole ce biti merilo.Dakle mi sto smo primljeni moramo zaboraviti prijemni i zasukati rukave kad dođemo tamo!
 
Neces moci videti listu,Fika,samo pojedinacno obavestavaju da li si primljen ili ne,da se ne bi najbolji uobrazili,a oni slabiji osecali manje vrednim!Tamo smo svi isti,i samo rezultati u toku skole ce biti merilo.Dakle mi sto smo primljeni moramo zaboraviti prijemni i zasukati rukave kad dođemo tamo!

mislim da je to u redu nego neki znaju svoje mesto pa reko da i ja pogledam gde sam....:))))
 
Ljudi,meni je sad tata pricao sta je bilo sa konkurentima iz mog,branicevskog okruga.Konkurisalo je njih 17,i svi su odbijeni kao...pali na psiho testu,psiholoski nezreli...ocigledno nesto nije u redu!!!INACE,CESTITAM SVIMA KOJI SU PROSLI,MAX BUDI PONOSAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aco,ajmo ti i ja sledece godine...:super::super::super::super::super:

Kako su uspeli da padnu na psiho testu? msm pitala nas je samo zasto zelimo da upisemo! i to je ceo psiho test
 
Ovom idiotu *Wineru* .
Kretenu od deteta.Kao što rekoh, ti si neki maloumnik koji nije prošao , i krivo ti je,pa nas napadaš da smo preko veze.

Budi pošten i čestitaj kao Aca,a ne da nas napadaš.
Možeš samo da nas povučeš za *****.Idiote
 
Ma Winner je provokator,ne bi trebali da nasedamo,pogledao sam mu profil i poslane poruke,sve same provokacije ne svim temama,to je neki teški kompleksaš,frustriran od nejebice iraznoraznih drugih stvari kojih mi normalni imamo u izobilju,pa nek pukne u svojoj zlobi!!!
 
jujujuju...
pa ja sam se toliko toga i toga odrekao zbog vojne...
i da smrsam, i da ojacam, i da nastrebam dobro
srpski i matu, ma sve sto sam mogao... i onda
se nadje neka pametnica (koja naravno nije prosla)
i da pocne da prica da sam primljen preko veze...
:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:
 
ovde smo se trudili svi, ne samo oni koji su prosli, nego i oni koji nisu...
mislis da se aca i nemanja nisu trudili?? a??? ma jok i nisu....
aca je bre bio medju najvise zainteresovanima, i nije uspeo!
da je on uspeo, jel bi i on bio preko veze? a?? pametni
 

Back
Top