Zasto ja ne mogu da smuvam devojku???

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Evo priznajem malo sam stavio zajebantske teme u poslednje vreme da ne mislite kako odma pricam o problemima.
Elem

Evo prosto pitanje zašto ja ne mogu da nađemdevojku u Beogradu, Novom Sadu u Srbiji. Jel ja ulivam neki strah u njih??? neko nepoverenje???

Mogu da kažem da sam lep, da pristojno izgledam, roditelji lepo zaradjuju, imam pare, uvek sam za izlazak lepo obucen, mogu čak da tvrdim da otskacem od okoline. Nisam pijani majmun, mogu da kazem da ne pijem.

I opet me ni jedna neće ali bas ni jedna. Pijani majmuni se motaju oko njih , one igraju sa njima prljave plesove, zezancija, ja kad pokusam isto to samo potpuno trezan sto i pijani muflon samo me iskasiraju i oteraju. Pri tome pijani muflon ne može ni po cemu da mi pridje. Tj ni jedan pijani muflon. Po ponasanju, po oblacenju, po stavovima ni po cemu.

Jel istina sto kažu da su naizgled privlacni muskarci odbojni jer ulivaju neku vrstu staha i nesigurnosti.

Pri tome da ne bude zabune novac stavljam na poslednje mesto, dakle pijani majmuni koji izigravaju face sa flasama piva ne mogu ni po cemu da mi pridju ne racunajuci pare. kad bi jos dodali pare.

Ali opet sve devojke idu za te pijane mazgove a ja uvek ispusim.

Zaboravi sam da dodam, DA NIKAD ALI NIKAD ne isticem svoje epitete, nisam uobrazen, nasmejan sam, pozitivan, imam kez na licu.
 
AcaBg82:
Mogu da kažem da sam lep, da pristojno izgledam, roditelji lepo zaradjuju, imam pare, uvek sam za izlazak lepo obucen, mogu čak da tvrdim da otskacem od okoline. Nisam pijani majmun, mogu da kazem da ne pijem.


Zaboravi sam da dodam, DA NIKAD ALI NIKAD ne isticem svoje epitete, nisam uobrazen, nasmejan sam, pozitivan, imam kez na licu.

Mozda ti ne govoris o svojim kvalitetima koje si naveo, ali to verovatno zraci iz tebe, to je tvoj sistem vrednosti. I kad devojka primeti koliko je tebi bitno dobro izgledati, biti lepo obucen, da tata i mama imaju dovoljno para itd. mozda misle da ti isto ocekujes od njih. I to ponekad predstavlja pritisak. Zene nekad lakse padaju na muskarce koji nemaju previsoka ocekivanja od njih. A onih koje jesu takve je malo, i mozda imaju neke vise vrednosti, pa im nije dovoljno samo da ti lepo izgledas, tata lepo zaradjuje... Ili su ih smuvali neki opasni momci koji za cilj imaju da se bogato ozene.
 
Sharlote:
Mozda ti ne govoris o svojim kvalitetima koje si naveo, ali to verovatno zraci iz tebe, to je tvoj sistem vrednosti. I kad devojka primeti koliko je tebi bitno dobro izgledati, biti lepo obucen, da tata i mama imaju dovoljno para itd. mozda misle da ti isto ocekujes od njih. I to ponekad predstavlja pritisak. Zene nekad lakse padaju na muskarce koji nemaju previsoka ocekivanja od njih. A onih koje jesu takve je malo, i mozda imaju neke vise vrednosti, pa im nije dovoljno samo da ti lepo izgledas, tata lepo zaradjuje... Ili su ih smuvali neki opasni momci koji za cilj imaju da se bogato ozene.

Pa ok sve je to meni jasno. Ali sto mi ni jedna ne da sansu da se dokazem. Ja recimo prilazim sasvim normalno za "zdravo ja sam Aca" nista specijalno, nikakvo ludilo.
Da na vedem samo da ne vozim kola, posto mi se ne voze.

Ne znam mozda bi trebao da kupim neki crni BMW i da krenem da se krecem u visokoj klasi i da muvam sponzoruse posto su obicne devojke ocigledno utripozane oko momaka ko sto sam ja. Sve 100% misele "ON SIGURNO IMA NJIH 10 JA NECU DA MU BUDEM 11 TA" ili imaju veoma slicne predstave o meni kad me vide pa zato i nece da mi daju sansu.

Nemo mi jednom rece da svaka ptica svome jatu leti.

Meni se cini sam ja negde na sredini ni u ovoj ni u onoj klasi. Obicnim devojkama sam suvise HI sto bi se reklo pa misle ne ZNAM JA STA, a za sponzoruse mi ipak fali jedan dobar AUTO.
 
?:
pa gledaj filmove sa zavodnicima, citaj knjige, skidaj fore...pa vezbaj uspece ti ako vezba vezba cini cuda tako kazu.. probaj sa prostitutkama..itd itd


Pazi ja kad pogledam oko sebe profil tih momaka koji se na keca maze sa devojkama igraju sa njima to nije tesko postati.

Uzmem neki polu odrpani duks socijala, nabacim namrgodjenu facu, NAPIJEM SE KO SVINJA (posto su oni ***** koje samo pijane smeju da pridju), budem pijana svinja i bauljam oko njih. To zaista nije mnogo tesko piti pijana odrpana svinja. Obavezno da drzim flasu piva ili casu viskija ili votke i nesto se njisem da SVI MISLE KAKO SAM JA FACA posto vidite me PIJEM PIVO, MNOGO SAM BITAN. Nemojte da me neko pogresno shvati, ali malo je cudno da takve pijandure i pezmudi likovi imaju i najmanje sanse.
 
AcaBg82:
Pa ok sve je to meni jasno. Ali sto mi ni jedna ne da sansu da se dokazem. Ja recimo prilazim sasvim normalno za "zdravo ja sam Aca" nista specijalno, nikakvo ludilo.
Da na vedem samo da ne vozim kola, posto mi se ne voze.

Ne znam mozda bi trebao da kupim neki crni BMW i da krenem da se krecem u visokoj klasi i da muvam sponzoruse posto su obicne devojke ocigledno utripozane oko momaka ko sto sam ja. Sve 100% misele "ON SIGURNO IMA NJIH 10 JA NECU DA MU BUDEM 11 TA" ili imaju veoma slicne predstave o meni kad me vide pa zato i nece da mi daju sansu.

Nemo mi jednom rece da svaka ptica svome jatu leti.

Meni se cini sam ja negde na sredini ni u ovoj ni u onoj klasi. Obicnim devojkama sam suvise HI sto bi se reklo pa misle ne ZNAM JA STA, a za sponzoruse mi ipak fali jedan dobar AUTO.

Mislim da se previse opterecen materijalnim stvarima. Mozda bi trebalo da nadjes naku maminu i tatinu cerku malo mladju od sebe.
 
Kako ti znas kakav si, kad si dosao nas da pitas.
A pritom ti vecina rekla da si samouveren.
Nemoj da se branis i da od drugih muskaraca pravis pijandure i seljake.
A ako hoces strucnija misljena imas osobe za to, nemoj ovo da shvatis
podjebavanjem nego ti najiskrenije kazem da se konsultujes sa strucnim licima
nije to sramota.
Srecno
 
Aco, mislim da je tvoj problem u tome sto ti je sa 20 i kusur godina glavni adut da ti roditelji lepo zaradjuju. Naime, ono sto zelim da kazem je da si razmazen i da treba polako da sam zaradjujes, a ne da se hvalis platom mame i tate. Da znam da je u ovoj zemlji isuvise tesko naci posao, ali verujem da bi te roditelji uspeli uvaliti negde.
Prosiri krug prijatelja, i promeni prvu recenicu u recimo "Mislim da bi ti ime Andjela prelepo pristajalo. Inace, ja sam Aca" uz naravno ogroman osmeh ;)
 
AcaBg82:
Jel istina sto kažu da su naizgled privlacni muskarci odbojni jer ulivaju neku vrstu staha i nesigurnosti.
AcaBg82:
Sve 100% misele "ON SIGURNO IMA NJIH 10 JA NECU DA MU BUDEM 11 TA" ili imaju veoma slicne predstave o meni kad me vide pa zato i nece da mi daju sansu.
Ma garant je to. :lol:

Nego, Luciferko, provaljen si. Koja ti je sad to fora sa menjanjem nick-ova?
 
vidis..ako su svi ti tvoji kvaliteti vidljivi golim okom..onda mozda devojke pokazuju nesigurnost u sebe... a i ako cemo iskreno sve se danas pale na te tipove koji piju, puse, jer oni su kao frajeri.. a ti si miran neiskvaren decko.. i oni se upustaju u rizik i tuku se zbog njih i sl... sve je to pupmpanje nekog ega.. ali ako ti imas bar 50% ovih kvaliteta koje si nabrojao..onda ne treba da se brines..docice ona prava... Te koje beze posle tvog predstavljanja.. one te nisu ni zasluzile, veruj mi!
i puno srece.. pa ako se nekad nadjemo u istom kaficu... mozda ces imati prilike da te neko ne kasira posle prve recenice :-D hehe
 
vidis..ako su svi ti tvoji kvaliteti vidljivi golim okom..onda mozda devojke pokazuju nesigurnost u sebe... a i ako cemo iskreno sve se danas pale na te tipove koji piju, puse, jer oni su kao frajeri.. a ti si miran neiskvaren decko.. i oni se upustaju u rizik i tuku se zbog njih i sl... sve je to pupmpanje nekog ega.. ali ako ti imas bar 50% ovih kvaliteta koje si nabrojao..onda ne treba da se brines..docice ona prava... Te koje beze posle tvog predstavljanja.. one te nisu ni zasluzile, veruj mi!
i puno srece.. pa ako se nekad nadjemo u istom kaficu... mozda ces imati prilike da te neko ne kasira posle prve recenice :-D hehe
Srecno!
 
A da se pobijem zboh neke Srpske ***** to mi ne pada na pamet. I takve muskarce smatram najvecim IDIOTIMA i MORONIMA. Ok da neko krene da maltretira devojku i slicno pa ajde. Ali momci se zbog kucki pobiju zato sto je ovaj drugi prisao njegovoj devojci.

IZVINITE ALI DA LI NA NJENOM CELU PISE "JA SAM PERINA DEVOJKA"

A kurvetine samo gledaju i sveskaju se cice i navijaju kako se ovi PIJANI MORONI ROKAJU.
 
e sad mi nista vise nije jasno... da svi smo mi kucke i moroni, a ti ces umreti sam... nevoljen i neshvacen... tako lep i hebeno savrsen... jadno... krajnje... ovaj zivot je stvarno nepravedan... avaj... nikada neces osetiti zadovoljstva perverzija... zalim te... iskreno...
 

Back
Top