Gigabyte K8N i Sata 160GB

Kamenni

Obećava
Poruka
79
Ako bi neko mogao da mi odgovori na sledece:
Imam konfiguraciju: Gigabyte K8N nForce3, Athlon64 2.8GHz, 1GB ram, ATI9600XT, itd.... da ne nabrajam i izmedju ostalog, imao sam dva ATA HD od po 80GB i sve je naravno radilo kako treba i odlicno, juce sam stavio jedan Maxtor 160GB SATA a izvadio ova dva, instalirao system, drajvere i sve kako bog zapoveda.
Zanima me sledece, dole mi se pojavljuje safely remove hardware i kada klikne kaze mi kao da mogu da uklonim HD sa svim njegovim particijama. Ovo mi se nije nije nikada ranije javljalo ni sa jednom drugom plocom ili HD, mislim da to nije normalna i redovna stvar. Bios je flashovan najnovijom verzijom. Da li mozda treba da skinem neki drajver za taj hard ili nesto? Ako je neko imao slicnih problema i situacija molio bih dsa mi pomogne!!!
Unapred Hvala i pozdrav!!!!
 
Ti si mi nesto poznat posto sam ovo biserno pitanje video na nekom drugom forumu.
Sata hard disk se moze iskljuciti u windowsu kao i flash disk (samo ako nije podignut sistem sa njega). Sto znaci ako instaliras ili podignes win. sa nekog drugog harda a SATA hard ti je sekundarni u tom slucaju ga mozes ukloniti t.j. izvaditi iz kompa dok je ukljucen komp.
U tvom slucaju ti ne mozes nista da uklonis posto ti je win. na njemu i pokrenut sa njega.
TO JE SASVIM NORMALNA STVAR. Ti probaj da ga uklonis pa ces videti da ce ti reci da ne mozes.
Samo ti uzivaj.
 
OK, i hvala na odgovoru.
Znam da nemoze da se ukloni naravno kada je OS na njemu, samu sam pitao da li je to normalna stvar da moze Sata da se ukloni posto mi se nije desavalo. A pitanje ako je poznato mozda ga je neko drugi postavio ja nisam jer mi se ovo sada prvi put desilo!
Hvala jos jednom!
Poz.
 
Molim i drugi put.
c010.gif
 

Back
Top