Instalacija win 10 pakao!

Restartovao se, bagovao, glavio, ne vidi hdd, izbacuje crveni ekran. Rasturio sve, prebrisao kontakte gumicom za brisanje olovke (štedler)

I sad komp radi bez greške kao nov.

Problem kineskih nafuranih komponenti je jeftin i tanak bakar koji koriste pa oksidiše vremenom i komp postaje nepouzdan.
 
Linux je odrastao, skoro u svemu je bolji
Ali koristim dosta portabl aplikacija a to linux ne radi.
Аppimage то су портабл апликације за Линукс.
Можеш и да покренеш Virtualbox aко ти треба нека апликација за Windows, мада постоји много Линукс алтернатива познатим апликацијама.
 
Аppimage то су портабл апликације за Линукс.
Можеш и да покренеш Virtualbox aко ти треба нека апликација за Windows, мада постоји много Линукс алтернатива познатим апликацијама.
Moze li se data nekog programa iz windowsa prebaciti u portabl verziju tog programa u linux?
 
Moze li se data nekog programa iz windowsa prebaciti u portabl verziju tog programa u linux?
Не знам, зависи од апликације.
Ако не може, инсталираш два система у једном, прво линукс, па онда Virtualbox и имаш Windows унутар Линукса.
Ја држим рецимо Windows 7 u Virtualbox-u јер неке старе апликацје не раде у Windows 10 и старијим апликацијама.
Безбедан си од заразе ако покрећеш Windows преко Virtualbox, tj. твој хард диск је безбедан.
 
Jednostavno ne može drugačije, izgubio sam ceo dan i noć dok ga nisam šutnuo. I tosamga dobro nabo da se odbilo od radijatora. Sreća pa je usb upao između rebara od radijatora i nije pukao. Isto i wifi antena.

A ove delove ploče asus, gigabyte i slično ZABRANITI da se uvozi i prodaje u srbiji! Teški bofl!

I sad prijavljuje neki eror diska kada podiže sistem. Pa zaglavi podiže sto god. Pa nema hdd. Pa digne u sekundi sistem.
problem je čini mi se na hardu od kompa,probaj da pročačkaš malo kablove i staviš u drugi ulaz na ploči
Baš danas sam digao w10 brzo i bez ikakvih problema
 
Sto puta sam reinstalirao brend nejm samo klize a ove kineske sklepane kršine samo prave probleme.
Нису то склепане кршине, него конфигурације склопљене од компоненти које је купац сам одабрао.То значи да си ти сам крив ако рачунар за који си ти сам бирао компоненте, не одговара твојим потребама.
 
Те унапред склопљене конфигурације се углавном састоје од компоненти које нико неће да купи.Онда их убаце у неку "бренд" конфигурацију, да би некако и те компоненте утрошили.
 

Back
Top