Kako smrsati,a jesti????

Мислим, дође му на исто...
Никако нисам успела да смршам кад сам јела, а воолим да једем...
Додуше, нисам ни покушавала да мршавим, али не верујем да је могуће јести све као и до сад, а мршавити.
 
mwah,
ako tebi ne smeta, ne smeta ti zdravlju, dobro se osjecas....kog vraga da mrsavis na prvom mjestu?

uostalom, citava filozofija zdravog obroka jeste da je glavnica zdrava i raznovrsna a ne da se ne jede uopste....
ne vidim gdje se mrsavljanje i jelo iskljucuje
 
kokain_linie_dpa560.jpg
 
Isprale se. Ma nije, mislim, ne pluta, to sam se ja samo tako duhovito izrazila :lol: što bi reko, je l' da.....

I traži i traži kad ono svi se bambusi sade a ovo stoji u vodi.

Zove se "srećni bambus" iz žargona, ali uopšte ne pripada bambusima, eve ga http://en.wikipedia.org/wiki/Dracaena_sanderiana

I ne znam el se seče, kad, kako, šta da radim s onim patrljkom što raste iz nje, šta je pelcer, da li se stvarno mota oko neke šipke da bi bilo onako spiralno, a sad bih joj nešto radila :( a bendžamin mi umire u sobi jer ne mogu da mu obezbedim dovoljno svetlosti :( nisam primetila da ima podforum za biljke, a zklela bih se da je bio nekad :confused: i tako.....
 
Imam i ja to. U kuci mi je dzungla,ne znam ni sta ima sve.
Moja mama je to prislonila uz neko drvce,i zaliva je bas retko,inace cvece zaliva retko,
jer pozuti lisce ako se cesto kvasi zemlja
I uvek skloni uvelo lisce,ali polako,da ne osteti biljku
I cesto biljkama menja zemlju,tim problematicnim.
 
А ја већ трећи пут читам ,,Како МРСИТИ, а јести'', па се питам, шта је ту за питање..
(А успут сам обневидела, нисам видела да на тему већ одговорила, него ми на једној другој пао мрак на очи..)
 
Znas kako..
Ja volim da jedem i ne lisavam se tog svog zadovoljstva..pazim samo na kolicinu,trudim se da ne veceravam,vezbam manje vise redovno i pijem zaista puno vode.Ne grickam nikada izmedju obroka.Ne treba biti mnogo pametan i otkrivati toplu vodu-kad probusis kasiku nema gojenja.
Nikada nisam odbila parce torte kao na dijeti sam...Uvedes svoj organizam u ritam koji ti najvise odgovara i stvar je resena.Ili bar delimicno resena.
 
Bas nikako , ili ce se preskakati pojedini obroci ili ce se ishrana promeniti u celosti bez preskakanja obroka ili ce se vezbati svakodnevno bar po sat vremena ali i u tom slucaju bez prejedanja... drugi nacini ne postoje po mom misljenju.
 

Back
Top