Kako smrsati,a jesti????

loop:
Ne treba tu biti pametan, samo treba biti vredan.
Vazno je da potrosis ono sto sojeo i to je cela filozofija.
Istina neko ima sporiji metabolizam pa mu to teze ide, ali sve se moze kad se hoce ;)

Ja se ne bih zezao sa metabolizmom.
Moj drugar smršao ali mu ostala široka karlica i šta sad?

Gojaznost može da izazove puno bolesti a anoreksija samo jednu ali sigurnu.
:twisted:
 
-vozish bicikl......jedes plodove mora...smanjiti sa tri na jedva 2 obroka....(nista slano,preterano slatko....i sta vec ide secer....)
---minimum---pola sata setnje....do 2h u pokrety....uzmi sta hoces i izdrzi bar tri meseca....ja sam imao 102 kg a sada imam 88 kg...moram bar 5....ne bili bio svoj na svome....
---------kombinuj i potrebno je vreme....NEMA nervoze!!!!!!!!!!
 
Recimo dobra dijeta je tzv. Meseceva dijeta kada samo u vreme punog meseca (moze i u vreme ostalih mena) gladujete 24 h i pijete samo vodu (nista drugo).
Datume mesecevih mena i tacno vreme mozete videti u verskom kalendaru.
Kazu da je ovo dobra dijeta i da ovako mozemo ocistiti organizam od stetnih materija.
 
Kupi treadmill i svaki dan po 2 sata na njemu (sat ujutro, sat uvece). Nije potrebno trcanje, moze bilo kakvo hodanje. Ili ako je treadmill skup onda napolju hodati svaki dan 2 sata.

I naravno smanjiti jelo i to znacajno, jedi tek toliko da ne budes gradan/na. Veceru preskoci, dorucak prespavao i za rucak uzmi neku salatu.

Ja sam smrsao 20 pounda (oko 8 kg) na takav nacin za svega 3 sedmice.
 
nije tesko-naprotiv.......samo izbacish iz svakodnevne ishrane:masti,previshe karbohidrata i previshe kalorija....a kad kazem previse mislim da se treba smanjiti kolichina unosa gore navedenih....a povecas fizichku aktivnost i unos proteina....i da naglasim u proteine sa malim kolicinama karbohidrata i masti spadaju:pilece meso,belance od jajeta,mleko,jogurt,riba......i ljudi verujte mi dijete na vodi ne samo da vam sjebu zdravlje vec se posle jos lakse i jos vishe nagojite,i tako u krug....
 
pozdrav svima,,,moje ime je vlada i moram priznati da sam pomalo zgrozen porukama pojedinaca na ovom forumu,kao na primer ljudi koji savetuju izbacite hleb,,nemoj te vodu piti....itd STA RECI KATASTROFA:(,,,,DA JA NE DUZIM ovde iditi na www.hlf.srecniljudi.com pa tamo lepo sve procitajte a ja vam mogu lako nabaviti herbalife proizvode jer sam njihov distributer,zivim u Bg. Eto pa SRECNI LJUDI javite se na mail herbalifevlada21@ymail.com,pisite mi ,recite svoj problem. zajedno sa vama cemo ga resiti. SAVET Pijte min 2l vode dnevno,,,a hleb vam je glavni sastojak uglj hidrata njega ne smete izbaciti iz ishrane.
 
hleb od belog brasna - da, smete i treba da izbacite iz ishrane.

zitarice - kompletna zamena za hleb, peciva..i odlicna osnova vitamina B komplexa.

za srecne ljude ne znam, ali SRECAN ce biti vlada diler kad proda joj neki komplet zamene za obrok.


moze se mrsaviti, a jesti - kao sto je napisala vecina forumasa gore. treba samo znati sta jesti.

savet - odes do nutricioniste i dobijes lepo sve napisano.
 

Back
Top