ZORAN DJINDJIC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
miskov:
A ovi mu posle 7 dana dali ime trgovima,ulicama.Spomenike ispodizali i to sve mi platili
E, pa tu su pogrešili. To znači a su ti, koji su mu podigli spomenike i da su imenovani, hteli da iskoriste njegovu smrt kako bi stekli ugled kod nas. Odati veliku počast mrtvom čoveku, kao što je dizanje spomenika, je jako poštovano od strane naroda.
 
billy_THE_kid:
Eto, opet psujes.....a odakle si znao DJIKU???
Kao prvo billy ne psujem rekao sam goni ga ... to nije psovka... bila bi da sam rekao goni ga u ku*ac... a odakle sam ga znao i koliko dugo sam ga znao i kad sam mislio da je on Mesija a kad da je obican hohstapler i trgovac, ti si medju poslednjima ovde kome treba to da objasnjavam. Slava coveku. End.
 
miskov:
Da tacno je to ali i pogledajte podatke iz godine bombardovanje i obnove zemlje.Dal je neki uspon bio i za vreme Djindjica?
Kakve crne obnove!!!!!!!!! Pa stavi prst na celo pa se zapitaj da li smo smeli da dopustimo da do obnove uopste doje!!!!!! MRKONJIC PRE ROKA :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
И ја бих рекао да је тема мало дегутантна. Бог да му душу `прости и нек му је лака црна земља. За десетак година ћемо моћи да судимо, данас није време.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top