cudne pojave

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aj iskulirajte , shta wam je , samo se swadjate .. Mozhe li jedna tema da prodje bez swadja , proziwki , ironichnih dobatziwanja .. ! Grrr :mad: Samo se iznerwiram kad widim koliko ste Srbi ! Hahaha .. E meni se jednom desilo owo .. Probudila sam se usred notji i widela tzrnu senku kako sedi pored mene na krewetu .. Poshto kewa spawa u istoj sobi , pogledala sam u nju i widela da spawa .. Potom sam zaspala .. Ujutru mi nishta nije bilo jasno
 
MvS:
Aj iskulirajte , shta wam je , samo se swadjate .. Mozhe li jedna tema da prodje bez swadja , proziwki , ironichnih dobatziwanja .. ! Grrr :mad: Samo se iznerwiram kad widim koliko ste Srbi ! Hahaha .. E meni se jednom desilo owo .. Probudila sam se usred notji i widela tzrnu senku kako sedi pored mene na krewetu .. Poshto kewa spawa u istoj sobi , pogledala sam u nju i widela da spawa .. Potom sam zaspala .. Ujutru mi nishta nije bilo jasno

Meni se desavalo da usred sna,odjednom se probudim i izgubim celu kontrolu nad telom za nekoliko sekundi

offtopic:
A sta ce forum bez svadje:lol::lol::lol:
 
ShadowRider:
Meni se desavalo da usred sna,odjednom se probudim i izgubim celu kontrolu nad telom za nekoliko sekundi

to je normalno....oni koji se bave kontrolom sna bi rekli da je to super...a i ja ti kazem da je super :)

@MvS
W ne zamenjuje v
sh ne zamenjuje s (kao suma)
 
MvS:
Aj iskulirajte , shta wam je , samo se swadjate .. Mozhe li jedna tema da prodje bez swadja , proziwki , ironichnih dobatziwanja .. ! Grrr :mad: Samo se iznerwiram kad widim koliko ste Srbi ! Hahaha .. E meni se jednom desilo owo .. Probudila sam se usred notji i widela tzrnu senku kako sedi pored mene na krewetu .. Poshto kewa spawa u istoj sobi , pogledala sam u nju i widela da spawa .. Potom sam zaspala .. Ujutru mi nishta nije bilo jasno

Mozda ti se keva astralno projektovala…. :-?
 
jednastvar:
Ovu temu sam otvorio da bi ovde pisali shta ste chuli o svemu od black magic,nlo,duhovi,...do
cudovista iz Loh Nesa i ostalo....aj pa zz

S

Ma daj!I cale moje drugarice je utripovao da je video NLO.I jos kao jednom trazila mu neka devojka da je poveze.Da li treba da pomenem da je bila u BELOJ haljini i imala je preko neku jaknu.i on je poveze do te adrese a ona ga zamoli da on ode i da pozvoni.Covek, sta ce, to i ucini a vrata mu otvara starica.On joj da jaknu i rece joj da je cerka ceka u kolima.Starica ga pogleda belo pa pogleda jaknu i kaze mu:"Hvala vam sto ste mi vratili jaknu.Zaista je pripadala mojoj kceri."Covek:"Pripadala?"Starica:"Da.Umrla je pre deset godina.Odakle vam jakna?"Nepotrebno reci da je devojka do tada nestala u vidu DUHA. :shock:

Hocu da kazem da je mozda nesto od toga i istina,da su takve stvari moguce ali zasto su uvek isti sabloni u pitanju?Who knows?The truth is outthere.Ili vec tako nekako...
 
meda_bica:
Ma daj!I cale moje drugarice je utripovao da je video NLO.I jos kao jednom trazila mu neka devojka da je poveze.Da li treba da pomenem da je bila u BELOJ haljini i imala je preko neku jaknu.i on je poveze do te adrese a ona ga zamoli da on ode i da pozvoni.Covek, sta ce, to i ucini a vrata mu otvara starica.On joj da jaknu i rece joj da je cerka ceka u kolima.Starica ga pogleda belo pa pogleda jaknu i kaze mu:"Hvala vam sto ste mi vratili jaknu.Zaista je pripadala mojoj kceri."Covek:"Pripadala?"Starica:"Da.Umrla je pre deset godina.Odakle vam jakna?"Nepotrebno reci da je devojka do tada nestala u vidu DUHA. :shock:


Moj ujak je jednom kamionom prolazio pored jednog mesta gde nikada nema zhiwe dushe , ni preko dana .. Prolazio je kasno , oko 1-pola 2 i wideo neku dewojku u beloj haljini kako stopira .. Stao je da je poweze , medjutim proletelo mu kroz glawu -shta tje ta dewojka usred notji , sama u beloj haljini- I brzhe nastawio put ..
 
Ajde ljudi,nemojte se svadjati oko gluposti! Svi dobro znamo koja slova postoje,a koja ne,u srpskom jeziku,a ako neko hoce moze da ubaci shto god on hoce fore radi... A i zar ne bi bilo dosadno da svi pishemo isto? :?
A shto se tiche ove teme,u kraju odakle je moja baba (to je negde u Bosni) ima puno ovakvih pricha i okolo kruze usmeno razne legende o ovakvim paranormalnim stvarima,i ,ne znam ali kad ima toliko pricha na kraju pochnesh da verujesh da neshto postoji.
Moja baba mi je puno stvari prichala pa cu ja pisati kako se koje setim.
Kao prvo da naglasim da je to odmah uz Drinu i da u nekom relativno shirokom krugu,nije gusto naseljeno vec su kuce tu i tamo razbacane i puno toga shto se deshavalo je bilo na prelasku od jedne do druge kuce...(ne znam zashto sam imala potrebu da to napishem...)
Kao prvo,u tom kraju veruju da se neki ljudi rode sa darom da vide neke stvari koje drugi ne mogu.
To se deshavalo i bratu moje babe. Jednom su se veca grupa mladica i devojaka (u kojoj je bio i on) vracali sa neke proslave,i on se od jednom ukopa u mestu i pochne da ih ubedjuju da skinu neko dete sa drveta (obesheno ili shta li...) i bio je jako uporan u tome i non-stop govorio neshto u stilu :"Dajte,shto ste takvi,ajde da skinemo dete,zar ne chujete kako plache!?" (Morbidno)
Dalje,takodje su u tom kraju verovali da postoje vile ili neka slichna bica (koja btw vole konje) i chesto su ljudi u toku noci chuli da im konji u shtalama njishte i ujutru bi nalazili da su im grive tako upletene da se nikako ne mogu raszmrsiti,a to nije mogao da uradi chovek jer su pojedini ljudi u tekvim situacijama odlazili da vide shta se deshava i nigde ne bi nashli nikog...
Takodje su verovali da se mlade devojke koje su se udavile pojavljuju u nekom obliku,ali sad ne mogu da se setim nijedne priche vezane za to...
Eto toliko za sad... Vi recite shta hocete,mada nije odbacheno ni da imam neko urodjeno ludilo u porodici! :D
 
ja sam jednom video NLO :)
elem, video sam 2 zvezde koje su sijale previse jako, bile su sjajnije i od jupitera, a za to doba godine, to je bilo bas neobicno (leto)...uglavnom, posle nekog vremena (par sekundi) one su se, postepeno, potpuno ugasile....verovatno je bio meteor koji se raspao na dva dela i leteo pravo prema meni....jedino sto ne stima u svemu tome je duzina trajanja te pojave....
 
E meni se desilo neshto slichno kad sam bila jako mala,al mi zbog toga niko nije verovao... :(
Ali meni je josh uvek ta slika ostala jako upechatljiva i ubedjena sam da nije bilo neshto bzvz...
Tako,ja bila u parku i kao sedim na klupi i buljim u nebo (bilo veoma vedro,a ja sam oduvek imala neke 3pove da gledam gore...) i odjednom vidim neka tri sitna diska,izgledali su kao tri elipse rasporedjene u jednakokraki trougao. Bile su mnogo sjajnije od drugih nebeskih tela i kao da su se malo bile primakle poshto su se malo povecale. Posto su se uvek kretale u istom pravcu i na istom rastojanju pretpostavljam da su bile deo iste letilice. Znam,recicete da sam videla avion ili neshto sl.,ali nisam zato shto se kretalo duplo brze od svakog aviona koji sam ja videla,i nije se kretalo u pravilnoj putanji nego je nekako "vrludalo" levo-desno... Posle je to zashlo iza drveta i ja sam kao pomahnityala skochila da vidim gde je i...toga vishe nije bilo. :(
Posle su me svi pitali shta mi je bilo i kad sam im rekla svi su reagovali neshto u stilu "Hehe,jadna mala,nije joj lako..." Eto, ne znam shta vi mislite... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top