cudne pojave

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@jednastvar
Ti crop-circles su u stvari neshto mnogo jednostavnije...elem,u pitanju je gljiva koja raste na taj nachin i jednostavno formira takwe grupacije...mislim...da vanzemaljci otje da se oglase zar ne mislish da bi bilo pametnije da ostave poruku u sred Central Parka?Shto u nekoj zabiti na farmi?
I ne,ovaj deo foruma nije za tracharije tipa-moj deda je video kako je neshto zhuto letelo povrx brda...ovo je NAUCHNA fantastika...raschistite to...tema je ok,samo morash da odrzhish nechim interesovanje i da prixvatish nashe komentare...
 
ok ovim zadnjim postom sam hteo da te podrzhim ali niko ti nije kriv shto si ti glup...ako bolje pogledash
pozdrao sam te zadnjim postom a ti ponovo ispadash takav magarac da stvarno nemam rechi
aj poz

S
 
Oximoron:
@jednastvar
Ti crop-circles su u stvari neshto mnogo jednostavnije...elem,u pitanju je gljiva koja raste na taj nachin i jednostavno formira takwe grupacije...mislim...da vanzemaljci otje da se oglase zar ne mislish da bi bilo pametnije da ostave poruku u sred Central Parka?Shto u nekoj zabiti na farmi?
I ne,ovaj deo foruma nije za tracharije tipa-moj deda je video kako je neshto zhuto letelo povrx brda...ovo je NAUCHNA fantastika...raschistite to...tema je ok,samo morash da odrzhish nechim interesovanje i da prixvatish nashe komentare...

Ma oni ne bi ni oglasavali,zasto kad je lakse da dodju i urade sta hoce, vec da godina postavljaju krugove po njivama
 
"I ne,ovaj deo foruma nije za tracharije tipa-moj deda je video kako je neshto zhuto letelo povrx brda...ovo je NAUCHNA fantastika...raschistite to...tema je ok,samo morash da odrzhish nechim interesovanje i da prixvatish nashe komentare..." da da ,nauchna fantastika prizivanje duhova i ostalo...i to spada u ovo...ovo je sada brate moj preshlo u tandara mandara brotj...jel pocinjete da pisete o letetjim vevericama...
oxymoron ti znash da ja svaki tvoj post podrzhavam i naravno da te nikad ne bih poceo da vredjam na forumu...
ko shto kazhe "moja baba :) " sad je moja baba na redu : greh ne ulazi na usta nego izlazi ih njih,prihvatam ja vashe komentare ali ne prihvatam da me neko naziva lazhovom,kretenom i da viche OFFTOPIC OFFTOPIC! Jel nacu jos neshto zanimljivo...trudim se koliko mogu i ne zhelim da me iko naziva lazhovom...volim shto ljudi dele komentare na sve ovo ali ne zhelim da se skrece sa teme i da stvarno bude offtopic...shto se tiche gljivi nikad ne bi napravile oblik vanzemaljaca a ustanovili bi da su gljive...btw ima neka fora oseca se radioaktivnost itd itd.

poz

S
 
Ja tebe nisam napao,samo mislim da u ovom sluchaju oko ove 2 stwari koe sam naweo nisi bio u prawu.I znam da podrzhawash moje postove,podrzhawam i ja vetjinu tvojix postowa,samo mislim da nisi u pravu oko owog konkretnog sluchaja...
 
nenene pogreshno si me razumeo,nisam ja ni mislio da si ti mene napao...mozhda si ti imao taki utisak :) a shto se tiche ovoga samo sluchajeve nalazim na netu a pazi fore...prepricavam ovo rekao mi deda ili baba jel samo od njih imam pouzdane izvore i oni su jedini radi koji su za prichu :)

S
 
U Peći pre jedno 8-9 godina na nebu su se pojavili čudni zeleni krugovi prečnika oko 10 metara iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tada je počeo rat i sve je otišlo u pičk****************************************u materin********************************u :twisted:
 
U Peći pre jedno 8-9 godina na nebu su se pojavili čudni zeleni krugovi prečnika oko 10 metara iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiii tada je počeo rat i sve je otišlo u pičk****************************************u materin********************************u

ti stvarno uzhivash da zamarash ljude? :)

S
 
@cropcircles :)
kakvi bre vanzemaljci i gljive :)
to su zaludni shabani koji crtaju i utabavaju razne znakove po poljima....
drugi razlog tih krugova je - photoshop :) i ja sam ranije pravio interesantne tvorevine, al na durmitoru....
 
Loh Nes 1982,Mr.Wartongh: "Culi smo da ima cudovista...da bas u ovom jezeru,nasmejao sam im se svima dobro i krenuo da uslikam to "cudoviste", "haha" rekao sam im "ponecu vam ga kuci za dorucak".Na brodu nas je bilo cetvorica.Zeleli smo svima da dokazemo da je to samo cista laz.Plovili smo prosao je vec jedan dan,nigde nicega...Drugi dan,vece,vozili smo se skoro u najdubljem predelu Loh Nesa...jedan iz moje posade rekao je da je video nesto kako je izasli i vratilo se u vodu...opisao je kao da je imalo glavu zmije debiljine oko 2 m samo se pomolilo i vratilo se dole...vratili smo se na obalu bezuspesni i ovaj dan.Treci dan nas je krenulo petorica,ponovo uvece dok smo sedeli na brodu i pricali razne sale jedan od posade poceo je da se dere..."ENO GA ENO GA" svi smo izleteli ali nigde nicega...on je rekao da je bilo i da je zaronilo...odjednom na vidiku...ispod nas videli smo kako ide "zmija" dugacka oko 25-26m,debljine oko 4-5m,glava mu je bila oko 2-3m kako ide kroz vodu...pokusali smo da je slikamo no ona je samo otisla velikom brzinom...dovukli smo se do obale i hteli da ponovimo sutradan ovu pustolovinu. No svi ostali dani su bili bezuspesni,jedan od posade nacrtao je kako ono izgleda"

1993 Mrs.Lary:"Bilo je to jedno zimska noc,taman sam se pripremila za spavanje,odjednom neko je pozvonio na vrata,pomislila sam:"Boze ko bi mogao biti ovako kasno",u pocetku sam mislila da je moja komsinica no kad sam otvorila vrata nasla sam se u cudu,ispred vrata je stajala zena,malo raskrvavljena,pocepana.Upitala sam je "Izvolite gospodjo",rekla mi je "Neko iz vase porodice umrece za 7 dana".Sokirana zalupila sam joj vrata,ali posle 7 dana poginuo mi je sin u saobracajnoj nesreci."

S
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top