TIM KRSTARICE ZA PREGOVORE O KOSOVU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja bi braco ovako... posto smo mi da kazem muski zastranili, da mi sacinimo delegaciju od dama sa ovog foruma, pa kad siposi vide s kim imaju posla, ima da nam da daju i Skadar i Bojanu.
Imamo vecu, strelu, migud, etotako...... a vi nadjite jos jednu damu pa da perfektuiramo. Za ispomoc u slucaju vanrednih okolnosti, predlazem neprevazidjenu kombinaciju BL, KiM i Mihajlo.
 
hani, da ih omane poprsjem i to bi bilo to...

ali nisam to hteo da kazem ovom temom, DITA sekretaru...
poenta je bila u sledecem...

Kad bi smo pravili tim, poslali bi sigurno nekog ko bi siptarima stao nogom za vrat.. mislim to je elementarna logika.
ali, kako vidim, vecina ovde prisutnih je shvatila da bi bolje prosli ustasa, hrnjica i recimo, neko od jakobinaca, - da BI TAKAV TIM "demokratski svet" veoma pozdravio.
Da bi oni VOLELI upravo takav tim...
...
Ostale timove, sa kojima se mi slozimo, oni nece slusati...
tu je ironija, zbog koje sam i postavio ovu temu...
nadam se da su me svi razumeli.
pozdrav.
 
@ njeno lepotstvo

Kazi mi, molim te, kojom si charolijom uspela dazivis u PR do pre neki mesec...
nisi valjda bila u onom YU programu?

moze u tim, ali onaj ozbiljan sto necemo da ga napravimo...

a sto se tice pite... ajde mesi zovi rodjaku pa da dodjem...

p.s.
ovde ne smemo da se z. kao tamo... iseci ce nas serif...
 
živela sam u YU programu godinu dana, a posle u Gračanici. Radila sam sve vreme u Prištini.

A sestra neće ni živa da čuje za muški rod dok ne završi fakultet-sudeći po tempu, završiće ga za godinu i po-dve, a tada više neće spadati u tvoju preferiranu starosnu grupu :mrgreen:
 
neću u tim, nemam ništa sa Kosovom
ja sam kao što svi znaju iz Vojvodine i nemam ništa sa Jugom... bar ne još uvek :D

Ali hoću da kažem da u tim treba da uđu samo izuzetno inteligentni, mudri, obrazovani, iskusni ljudi koji su lojalni Srbiji, a ne neki klinci koji imaju fiksaciju sa jednim delom, a sve ostalo može da ode u tri lepe
 
pa ovaj sa svoje sezdesetdve godinice prihvatam
ulogu kopredsedavajuceg prvog i rezervnog tima
usprkos tome sta se osecam kao klinac
sa mojim mladjanim saradnicima
to je izuzetno zadovoljstvo
a za uspeh tima uopste
ne sumnjam dovoljno
je pogledati sastav
bez analize
uostalom tim
koji dobija
nema potrebe
da se menja
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top