Nervoza ili smeh

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Jeste li od onih ljudi koje ljudska glupost iznervira ili ste od onih koje nasmeje?

Ja sam u ovoj prvoj grupi i podhitno moram da se prebacim u ovu drugu grupu inace cu postanem pravi nadzak :x

A vi, kako vi gledate na to?
 
loop:
Jeste li od onih ljudi koje ljudska glupost iznervira ili ste od onih koje nasmeje?

Ja sam u ovoj prvoj grupi i podhitno moram da se prebacim u ovu drugu grupu inace cu postanem pravi nadzak :x

A vi, kako vi gledate na to?
Spadam u ovu drugu grupu sto se nasmeje.Tesko me je iznervirati i trudim se da uvek i u svakoj situaciji imam osmeh na licu:-).Zivot je prekratak da bi se mrstili i nervirali.
 
I gde smo stigli sa ovim...

Da... opushtanje i smejanje protiv nerviranja. Ima smisla. A nemam zellje za tim. Danas na predavanju, jedan klen dobacuje paru koji shapuce iza mene: PSSSSSSSSSSS. Trideset puta zaredem. To mu je valjda neka fora. Znachi imam dva vokala tu negde i profesora, elem, tri.
Sve sam iz zamishljao mrtve, probodene, nabijene i pre-svega... tihe.
 
loop:
Jeste li od onih ljudi koje ljudska glupost iznervira ili ste od onih koje nasmeje?

Ja sam u ovoj prvoj grupi i podhitno moram da se prebacim u ovu drugu grupu inace cu postanem pravi nadzak :x

A vi, kako vi gledate na to?

Glupiranje pametnih ljudi me uvek nasmeje. Inteligentnim ljudima je svojstvena duhovitost. Od gluposti mi je muka..
 
ja sam ti u zlatnoj sredini, ponekad ne mogu da se ne iznerviram, ali nikad bash nikad ne mogu da se gluposti ne nasmejem, koliko je to zhalosno, mislim na pojedine gluposti koje sam chula od pojedinih ljudi, zhalosno je samo to shto ti ljudi zaista misle tako...
 
HeBePoBaTaH_:
Glupiranje pametnih ljudi me uvek nasmeje. Inteligentnim ljudima je svojstvena duhovitost. Od gluposti mi je muka..
Ne mozes idiota i glupaka, posmatrati ni iz jedne ravni a kamoli iz duhovne.

Poznata je knjiga “Ime ruže” italijanskog pisca Umberta Eka u kojoj se iznosi stav da je smeh, upravo zato što prema stvarnosti ima kritički odnos, bio najopasniji za inkviziciju srednjeg veka.
 
Evo sad ću ja napisati šta je moj kolega jutros rekao.
Tok priče ide ovako;on ulazi u kancelariju i kaže kako se iznervirao,a starija koleginica mu kaže ma daj šta se nerviraš,pa ko je to još video,pošto je ona uvek hladovina;a on pogleda u mene i kaže joj:
"Moja stara kaže da se samo budale ne nerviraju".
To je otprilike ogovor na temu;ljudska glupost,bezobrazluk me jako nervira i pod hitno ću morati učiti kako da postanem fleksibilnija,jer ću u protivnom postati...................:-D
 

Back
Top