citati nebuloza koje ste procitali na forumu

ma ima tu svacega, ali ovaj sa antikviteta mi je neprevazidjen biser!!!!!!!!!!!


Uto, 19. avgust 2003 0:32 AntikvitetiOdgovorite sa citatom
icon_eek.gif
icon_eek.gif
icon_eek.gif
icon_eek.gif
Ja mnogo volim antikvitete jer su mnogo stari. Ja nisam nikada video nijedan antikvitet ali bih zeleo jako da vidim neki stari antikvitet koji je mnogo star. Antikviteti imaju veliku vrednost Zato sto su mnogo lepi. ja puno volim lepe antikvitete i mnogo mi se zato svidjaju jer su lepi. Bilo bi mnogo lepo kad bi svi ljudi voleli antikvitete i kad bi svako sebi kupio po jedan antikvitet koji je mnogo star i mnogo lep, jer su to antikviteti. Svi ljudi treba da postuju antikvitete i da ih paze da bi ih sacuvali od zaborava i od starosti, i da se ne bi slomili. Ako neko negde vidi neki stari pokvareni antikvitet trebao bi da ga popravi. I zato napravite sami sebi svoj stari antikvitet...
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
icon_eek.gif
icon_eek.gif
icon_eek.gif
icon_eek.gif
 
random_cloud_form:
Autorka aphroditi:

"Brljam i kao supruga i ljubavnica, i kao prijateljica, ali imam sreće jer nailazim na neograničeno razumevanje (no ni sa tim se ne treba igrati, sve ima svoj kraj)."


s kojom se ti fiktivnom zenom obracunavas preko ovih zena ovde?
sta te je tako ubolo postu Aphroditi pa ga vec 10-ti put pominjes? kako na tebe uopste moze da utice sto neka tamo zena ponekad zabrlja nekom tamo muzu?

ovo mesto je idealno da se lepo istresemo na druge i pritom zaobidjemo svoja sranya kojih smo ocigledno puni....
 
anakin:
s kojom se ti fiktivnom zenom obracunavas preko ovih zena ovde?
sta te je tako ubolo postu Aphroditi pa ga vec 10-ti put pominjes? kako na tebe uopste moze da utice sto neka tamo zena ponekad zabrlja nekom tamo muzu?

ovo mesto je idealno da se lepo istresemo na druge i pritom zaobidjemo svoja sranya kojih smo ocigledno puni....

ma sta se cudis,vidis da nas non stop pljuju i pricaju da smo najgora vrsta sto postoji,a opet ne mogu bez nas:roll: :evil:
 

Back
Top