Deo clanka iz Glasa-01.11.2005.

indigo:
ni slucajno.... rec je samo o tome da si sama trazila, u vise navrata, da ti se postiraju tvoje nedoslednosti, nelogicnosti, kontradikcije, licemerje.....zelis i taj post da ti izvadim, ovde je - na ovoj temi?

/*...Ne mislim da sam kontradiktorna ti reci bar jedan primer */

dakle, da zavrsim: kako rece hellen, bilo je dosta.... svima prijatno vece :).

To se odnosilo samo na datu temu a ne na sve postove na Krstarici, ali ako te nije mrzelo da citas i trazis sta me briga.
 
gurmanci:
Hellen, ako te ne mrzi da malo procitas sta sve ovde ima, predomislices se.

Ма, ту сам ја од почетка теме.
Прво сам се изнервирала, па сам онда покушавала да објасним неке ствари....па сам онда изгубила вољу....а и тема је отишла у....:roll: ....постало је бесмислено.....
 
šta je "roflmao", indigo? :lol:

sanja, ovde svi kreću od LIČNOSTI ka LIČNOSTI, nema uopštavanja,
generalizacija je doduše UVEK pogrešan način zaključivanja (probati silogizam)

- govorancija namenjena plebsu jednostavno ovde ne prolazi, kao ni tirada i kićenje bilo kakvom ideologijom (pa i hrišćanskom!)


mi nismo obična publika!
...imaj to u vidu

eto, ako je to neka pomoć u razumevanju internet naroda :)

btw. ja ne putujem onoliko koliko bih želela, i nemam decu i nemam ni kaktus ni mače ni ništa...i stavila bih tužnog ali neću jer se sve da popraviti :lol:
 
Betty:
......
- govorancija namenjena plebsu jednostavno ovde ne prolazi, kao ni tirada i kićenje bilo kakvom ideologijom (pa i hrišćanskom!)


mi nismo obična publika!
...imaj to u vidu

eto, ako je to neka pomoć u razumevanju internet naroda :)

btw. ja ne putujem onoliko koliko bih želela, i nemam decu i nemam ni kaktus ni mače ni ništa...i stavila bih tužnog ali neću jer se sve da popraviti :lol:

betty,
ako smem da dodam jos jednu rec... na sanjinu veliku srecu, mi jesmo plebs :). na srecu, jer ne zna kako izgledaju pravi stalkeri; ovo je bila samo mala igra, "showin' off".....

nego: ja ti od srca zelim i da putujes koliko bi zelela, i kaktus, i ruze, i decu, i sve (osim macke, ovaj moj je nekad nesnosan :) ).

i, ako cemo se drzati teme...: svi mi, hteli ili ne, ipak ovo komentarisemo iz svojih stavova, vaspitanja, nivoa aspiracije...meni je vrlo tesko da sebe zamislim u kozi zene iz novinskog clanka, jer je moj "mehanizam" drugaciji....

dakle, ako pokusamo iz NJENE perspektive da pogledamo stvari - cisto teorijski - sta mislite da bi se desilo u bajkovitom ishodu u kojem bi porodici iz price "neko" iznebuha dao stan, i volsebno zaposlio i nju i muza...? ili "samo" dao dovoljno para (u ruke) da kupe stan..?
ima li neko iskustava na tu temu, licnih, ili iz okoline?
dakle, imamo zenu koja ima takav-i-takav nacin razmisljanja, nacin zivota, sistem vrednosti....sta bi se desilo kad bi joj neko dao 50.000 eur u ruke, i dva posla?

EDIT: le piaff, ima i ROFLCOPTER :)





 
Pa potrosila bi na abortiranje nove i nove dece - tad bi imala para, a 'ebati se mora zar ne. Ako je srece, mozda bi potrosila na kondome...ali nije. A da je najvise srece - kupila bi sanji jos jedan plac i uplatila joj put oko sveta jer bi se sazalila na to kako jadna jedva prezivljava od prosvetarske plate. Mislim da bi to bilo sasvim u redu. A mi cemo vec skupiti za tog fazana.:)
 
evo, ja da se učipim za fazana.
inače idem ja sad da spakujem svoje krpice,ali ne previše,jer tamo gde sam krenula ima tek da kupujem...pa se sekiram da ne platim ower waight ko prošli put...
i da jedem fine večere...mmmmmm i da pijem najbolja vina....moyet i šandone....i da klopam najbolje sireve, da provedem vikend sa mužem u hotelskoj sobi u kadi.....da se iseksam za narednoh par meseci...na miru ko čovek.....i da se istrošim....i da donesem neko perce,kad nemam za fazana....baće mi kevu kada vidi kolko sam love krišom sačuvala za ovaj put...ali jednom se živi...i ne koristim kondome,gutam neke lilule...nemam pojma kakve ovo ima veze sa temom ,ali vidim hvalite se,pa da ne budem ja nagora od sve dece:p
 
xpajamacax:
evo, ja da se učipim za fazana.
inače idem ja sad da spakujem svoje krpice,ali ne previše,jer tamo gde sam krenula ima tek da kupujem...pa se sekiram da ne platim ower waight ko prošli put...
i da jedem fine večere...mmmmmm i da pijem najbolja vina....moyet i šandone....i da klopam najbolje sireve, da provedem vikend sa mužem u hotelskoj sobi u kadi.....da se iseksam za narednoh par meseci...na miru ko čovek.....i da se istrošim....i da donesem neko perce,kad nemam za fazana....baće mi kevu kada vidi kolko sam love krišom sačuvala za ovaj put...ali jednom se živi...i ne koristim kondome,gutam neke lilule...nemam pojma kakve ovo ima veze sa temom ,ali vidim hvalite se,pa da ne budem ja nagora od sve dece:p
Srecna sam zbog tebe i lepo se provedi pisi kako si se provela na pp.
 
WithdrawnWater:
Pa potrosila bi na abortiranje nove i nove dece - tad bi imala para, a 'ebati se mora zar ne. Ako je srece, mozda bi potrosila na kondome...ali nije. A da je najvise srece - kupila bi sanji jos jedan plac i uplatila joj put oko sveta jer bi se sazalila na to kako jadna jedva prezivljava od prosvetarske plate. Mislim da bi to bilo sasvim u redu. A mi cemo vec skupiti za tog fazana.:)

to i pricam. drugim recima, vreca bez dna, u koju (bez promene svesti doticne gospodje) mozemo i mi i drzava da bacamo bez kraja i konca.... preciznije, posto imam dosta iskustva na tu temu, lako je moguce da ponudjeni posao ne bi ni prihvatili.
no, druga je prica "nisu deca kriva", i koliko i kako njima treba pomoci.... i sad (opet jedan primer iz zivota), ako se pojavi neki baja i kaze da zeli da jednom detetu placa knjige, sveske, pribor, obucu, odecu za skolu, dogod bude preko 4.00 - mislite da ce to ZAISTA biti tako? eee......

betty,
ako mislimo svojom glavom, onda - koliko se secam - spadamo u onih 2% stanovnistva koje je "funkcionalno pismeno"...bas i nije plebs :), u pravu si.

a ovo je roflcopter:

http://members.cox.net/pimpbot9000/roflcopter.htm

:)
 
pfff....svašta :lol:
probaj ovaj sajt - evo - www.jm.g.free.fr
a ovo sam ja :arrow:
curlers.gif




reči Selima vezira su mi uvek na pameti
"Ja snova imam
a puk mirno spava"

naslov pesme je "Pučina je stoka jedna grdna", gde Ćurčin objašnjava kako strepi od toga divljačnoga puka i demokratije koja mu daje bonu :mrgreen:
 
Betty:
pfff....svašta :lol:
probaj ovaj sajt - evo - www.jm.g.free.fr
a ovo sam ja :arrow:
curlers.gif




reči Selima vezira su mi uvek na pameti
"Ja snova imam
a puk mirno spava"

naslov pesme je "Pučina je stoka jedna grdna", gde Ćurčin objašnjava kako strepi od toga divljačnoga puka i demokratije koja mu daje bonu :mrgreen:

betty,
ne radi ti linAk :).

sto se tice "puka", plebsa i slicnog, ja se vec dugo, posle razlicitog lutanja, drzim dve knjige kao biblije, na tu temu: jedno je "vladalac" (makijaveli rulezzz :) ), a drugo je "psihologija gomile", gistav le bon. onda sloba bude mnoooogo jasniji.....
 
Auuu kakva tema i koliko odgovora...

Dakle: za roditelje iz datog clanka NEMAM ni razumevanja ni simpatija. Dece mi je zao i mislim da im treba pomoci, jer ona nisu trazila da budu rodjena.
Lepo je imati puno dece kad su za to obezbedjeni uslovi (prica november child), ali radjati zato sto se nema para za abortus, da se ima najvise sinova u selu... a onda deca idu na spavanje gladna... po meni je to glupo i neodgovorno.
 

Back
Top