KAKO SKONTATI NOVOSADJANKU BEZ KOLICA I PARA?

underwater:
GoldenLady:
HEMI 426:
ne bih zeleo da nekom lomim ruke i pucam u kolena zbog hejtovanja nase Seke! riba je u svakom pogledu zakon i toliko o tome!!!

Onda ce ti sigurno zvucati neverovatno moje pitanje:
Who the f*ck is Seka? :oops:

"...ne moras da budes jak ni da imas brdo paaaara..."

I dalje nista... :shock:
 
hemi, kada smo vec kod Oskara - mozda znas ovo - na pocetku knjige Alhemicar ima slatka, zanimljiva "prica o Narcisu" . Koeljo ju je pripisao Oskaru, ali ja se ne secam da sam u njegovim pripovedkama citala tu pricu. posle sam pokusavala da je nadjem, ali bezuspesno....Interesuje me da li je on stvarno napisao tu pricu, i ako jeste gde da je nadjem
 
e sad, vratio bi se na pocetak teme, kako skontati nsadjanku bez kesha ili kola...hmmmm, jel neko razmisljao o drugim, nista manje extremnim i interesantnim nacinima, koji su opet veoma jeftini...recimo, bezobrezluk, divljastvo, nekultura, prostakluk, nasilje....moglo bi da uspe....mislite o tome...


Primer: smekate se sa ribom koja je ocigledno u fazonu keha i kola koja vi nemate. posle nekog vremena odmeravanja, vi joj prilazite a ona ocekuje da joj ponudite "šenakru u bembari" ( sex u bmw-u) ali umesto toga, vi joj u lice saspete gomilu najgorih psovki i uvreda, recimo: "sta me gledas, droljo nadrkana, kravo glupa i debela, nemoj da ti pichku razbijem!" i lagano se okrenete i odete a u odlasku joj dobacite "glave ce se kotrljati, mamu ti *****...!"

priznajem, pomalo sokantno, ali ipak garantovano ostavlja utisak ( mozda joj se to bas i svidja ), cak jaci od dobrih kola a i definitivno je bolje od debilnog zurenja i femkastog smekanja koje ne vodi nigde...

sta mislite o tome, da li treba probati....?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
HEMI 426:
mens:
a kada si vec u fazonu, sta mislis da te 2 ribe, pokupe, stave u kabriolet i provozaju, umesto ti njih.......??? :D

takve 2 ribe ( ciste sponzoruse bez mozga, stila i duse ) sigurno ne, ali dve veoma ljupke, pametne i sarmante dame uvek imaju moje drustvo i time mi cine cast... :wink: :wink: :wink:
da........jos.......???? :D
 

Back
Top