POMOC-koji multifunkcionalni uredjaj da kupim?

laa-laa:
Ja sam baš danas gledala ovaj model (HP PSC 1315), ali sam vidjela i HP Officejet 4255 koji je bio nešto skuplji, ali je imao i fax. Može li neko da ih uporedi i da mišljenje ili iskustvo? Kako su se uopšte pokazali ti multifunkcionalni uređaji u globalu? Hvala unaprijed.

Loshe.

Ja sam imao HP multipraktik faks, stampac i skener sve u jednom. Mislim nisam ga bash bacio kroz prozor, ali sam za radoscu zamisljao kako to radim.

Jednostavno kupi dobar skener, dobar stampac. Koristi programcice za copiranje i modem kao faks. To je najbolja i najjeftinija kombinacija.

Doduse nije bash sve djubre. Samsung ima solidnu kombinaciju laserskog stampaca i skenera u jednom uredjaju.
 
LUKAVAGO:
Preporucite mi koji multifunkcionalni uredjaj da kupim,a da pri tom cijena bude do 120 eura.Ili neku dobru kombinaciju stampaca i skenera,kao alternativu.Bitno mi je da se ketridzi mogu jeftino kupiti ili napuniti bojom.I da su po mogucnosti HP.Trebaju mi za kucnu upotrebu i pomalo za fax.
Ja imam HP 1315 i mogu ti reci za neke solidne poslove(kuci itd)je idealan,a sto se tice punjenja to je veoma lako,2ooo din.je komplet boja za njega i dobijes spricu i punis kada hoces(veruj mi lako je)eto toliko. Cao :lol:
 

Back
Top