dala sam obecanje samo da bi smo dosli na vlast u novom sadu

Chi:
:evil: sta reci na ovu temu, da rezimiramo proslo je dovoljno vremena od kada je promenjena vlast u NS :!:
data su mnoga obecanja a ucinjeno je STA?????????????
ja mislim NISTA, a vi?

Seti se samo šta su sve obećavali pre petog oktobra 2000-te godime, šest milijadi dolara stiže, ulazak u Evropu, bolji standard za građane, bolje zdravstvo, bolje školstvo (po astronomskim cenama se danas studira), suzbijanje kriminala, putovanje bez viza...I šta je od svega ostvareno? Da li bolje živimo? Razmisli malo pa reci sam, ko je veći lažov?
 
Strela:
Chi:
:evil: sta reci na ovu temu, da rezimiramo proslo je dovoljno vremena od kada je promenjena vlast u NS :!:
data su mnoga obecanja a ucinjeno je STA?????????????
ja mislim NISTA, a vi?

Seti se samo šta su sve obećavali pre petog oktobra 2000-te godime, šest milijadi dolara stiže, ulazak u Evropu, bolji standard za građane, bolje zdravstvo, bolje školstvo (po astronomskim cenama se danas studira), suzbijanje kriminala, putovanje bez viza...I šta je od svega ostvareno? Da li bolje živimo? Razmisli malo pa reci sam, ko je veći lažov?

....i onda su dosli ovi drugi i upropastili i ono malo sto je ranije bilo uradjeno.... :D
znas,ne moze sve sto je ruseno godinama da se popravi za dva dana....uostalom,popravljati je mnogo teze nego rusiti... :roll:
 
Banshee:
Strela:
Chi:
:evil: sta reci na ovu temu, da rezimiramo proslo je dovoljno vremena od kada je promenjena vlast u NS :!:
data su mnoga obecanja a ucinjeno je STA?????????????
ja mislim NISTA, a vi?

Seti se samo šta su sve obećavali pre petog oktobra 2000-te godime, šest milijadi dolara stiže, ulazak u Evropu, bolji standard za građane, bolje zdravstvo, bolje školstvo (po astronomskim cenama se danas studira), suzbijanje kriminala, putovanje bez viza...I šta je od svega ostvareno? Da li bolje živimo? Razmisli malo pa reci sam, ko je veći lažov?

....i onda su dosli ovi drugi i upropastili i ono malo sto je ranije bilo uradjeno.... :D
znas,ne moze sve sto je ruseno godinama da se popravi za dva dana....uostalom,popravljati je mnogo teze nego rusiti... :roll:

Koja crna dva dana, PET GODINA!!!
 
Chi:
:evil: sta reci na ovu temu, da rezimiramo proslo je dovoljno vremena od kada je promenjena vlast u NS :!:
data su mnoga obecanja a ucinjeno je STA?????????????
ja mislim NISTA, a vi?

Сем градоначелника, СРС нема никакву власт.
Тамо влада коалиција ДС-Чанак-ПСС


Која смешна комбинација...
 
nesons:
A sta je obecano ?
I oni prosli su obecavali , i STA ? NISTA !!! okrecili fasade
:? recimo da neznamo ko je bio pre ovih (verovatno "oni") i da je tek na proslim izborima izabrana prva demokratski izabrana vlast u novom sadu
...nije opravdanje za nerad uporedjivanje sa stanjem od pre, jer sta su onda biraci dobili ako ni "oni" ni "ovi" nisu uradili NISTA
..."oni" od pre su otisli-sta cemo mi sad sa "ovima"?
 
BodoniuS:
Chi:
:evil: sta reci na ovu temu, da rezimiramo proslo je dovoljno vremena od kada je promenjena vlast u NS :!:
data su mnoga obecanja a ucinjeno je STA?????????????
ja mislim NISTA, a vi?

Сем градоначелника, СРС нема никакву власт.
Тамо влада коалиција ДС-Чанак-ПСС


Која смешна комбинација...
:wink: raspitaj se malo koliki je kabinet gradonacelnice i koja su njena ovlascenja
 
Banshee:
Strela:
Chi:
:evil: sta reci na ovu temu, da rezimiramo proslo je dovoljno vremena od kada je promenjena vlast u NS :!:
data su mnoga obecanja a ucinjeno je STA?????????????
ja mislim NISTA, a vi?

Seti se samo šta su sve obećavali pre petog oktobra 2000-te godime, šest milijadi dolara stiže, ulazak u Evropu, bolji standard za građane, bolje zdravstvo, bolje školstvo (po astronomskim cenama se danas studira), suzbijanje kriminala, putovanje bez viza...I šta je od svega ostvareno? Da li bolje živimo? Razmisli malo pa reci sam, ko je veći lažov?

....i onda su dosli ovi drugi i upropastili i ono malo sto je ranije bilo uradjeno.... :D
znas,ne moze sve sto je ruseno godinama da se popravi za dva dana....uostalom,popravljati je mnogo teze nego rusiti... :roll:

....hajde da pricamo o 90-tim ko je sta obecavao i gde nas je takvo ponasanje dovelo, koliko je ljudi izginulo bezveze (zato sto su se komunisti popickali medjusobno na tamo nekakvoj sednici ck), ko nam je obecao onoliku inflaciju, sankcije, ko nam je obecao veliku srbiju, pakt sa rusijom i belorusijom, svercere gorivom, redove za hleb i mleko, platu 2DM,bombardovanje, srpsko kosovo, krajinu,...
.....EJ PUSTIMO ONE OD PRE-STA JE SA OVIMA?????
 
Chi:
:evil: sta reci na ovu temu, da rezimiramo proslo je dovoljno vremena od kada je promenjena vlast u NS :!:
data su mnoga obecanja a ucinjeno je STA?????????????
ja mislim NISTA, a vi?
Uradjeno je dosta a dosta ce tek biti.... Mnogi su jos kivni na promenu vlasti pa ne mogu da se pomire sa tim da neko moze bolje od njih, da narod voli radikale i da ih podrzava. Jel treba pustiti Canka i Kasu da rade sta hoce sa Vojvodinom. Jozef Salma, inace prof na pravnom fakultetu histerise zbog toga sto su radikali dosli na vlast a studentima drzi politicke govore o tome kako cemo uskoro biti samo Srbija a jos malo ko zna :?: :!: tako je reko. On bi da mi pricamo madjarski????!!! PA SE TI ONDA I DALJE PITAJ STO MI GLASAMO ZA RADIKALE, VIDIS KAKVI BOLESNICI PODRZAVAJU DEMOKRATSKU VLAST I KOJI SU NJIHOVI PLANOVI :evil:
 
Banshee:
Strela:
Koja crna dva dana, PET GODINA!!!

jel ti sve shvatas bukvalno?!!! :roll:
inace,chi, ne zivim u novom sadu,bila sam tamo dva puta u zivotu tako da stvarno ne znam sta je obacavano a sta uradjeno...izvinjavam se sto skrecem sa teme,ali stavove nekih ljudi jednostavno ne mogu da shvatim... :D[/quote]

Ti kad ti nešto neide u prilog, diskvalifikuješ sagovornike, glupim frazama! Ja govorim o činjenicama, a činjenica je da su na vlasti već PET GODINA!
 
NSgirl:
Chi:
:evil: sta reci na ovu temu, da rezimiramo proslo je dovoljno vremena od kada je promenjena vlast u NS :!:
data su mnoga obecanja a ucinjeno je STA?????????????
ja mislim NISTA, a vi?
Uradjeno je dosta a dosta ce tek biti.... Mnogi su jos kivni na promenu vlasti pa ne mogu da se pomire sa tim da neko moze bolje od njih, da narod voli radikale i da ih podrzava. Jel treba pustiti Canka i Kasu da rade sta hoce sa Vojvodinom. Jozef Salma, inace prof na pravnom fakultetu histerise zbog toga sto su radikali dosli na vlast a studentima drzi politicke govore o tome kako cemo uskoro biti samo Srbija a jos malo ko zna :?: :!: tako je reko. On bi da mi pricamo madjarski????!!! PA SE TI ONDA I DALJE PITAJ STO MI GLASAMO ZA RADIKALE, VIDIS KAKVI BOLESNICI PODRZAVAJU DEMOKRATSKU VLAST I KOJI SU NJIHOVI PLANOVI :evil:

Vojvodina je NE TAKO DAVNO BILA MADJARSKA (ono sto mi osecamo prema kosovu-Madjari osecaju prema voshi...)ali ne treba to da te plashi i ne treba na to da se lepish, to je normalna stvar za sve nacionaliste, bili oni madjari ili srbi..
hocu da kazem da JEDAN NACIONALIZAM VODI DRUGOM ali to uopste nije tema da te podsetim : ":evil: sta reci na ovu temu, da rezimiramo proslo je dovoljno vremena od kada je promenjena vlast u NS :!:"
bas me briga kojoj ona stranci pripada i mislish li ti da bi ona manje lagala da je u nekoj drugoj stranci (zustaviti korupciju i kriminal, pohapsiti kriminalce...ha ha ha i he he, dobro da nije rekla da ce da uhapsi klintona)
 

Back
Top