Moj prvenac

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Iako sam i ranije posecivala ovaj forum i po nekad kao anonimus ostavljala po koji post, evo sam se tek danas registrovala i odlucila da bas ovde zapocnem svoju prvu temu.

Ljubav je tema koja nas stalno okruzuje i koju svakodnevno pominjemo ili o njoj razmisljamo. Seks je oduvek bila covekova potreba, i mislim da je Frojd u mnogome u pravu ;)

Ono sto sada zelim da vas pitam i zapocnem diskusiju je pitanje mog nicka tj pitanje: Koliko volite da se ljubite i koliko vam poljubac znaci? Naravno mislim na partnerski tj ljubavni poljubac.
Moje misljenje je da poljubac moze reci mnogo vise od od bilo koje reci ili poklona i koji moze da uzbudi vise od bilo kog afrodizijaka.
Trenutno sam u nekoj vrsti veze sa muskarcem koji ne voli da se ljubi i mene to uzasno nervira.
Seks bez poljubaca po meni nije seks vec vise "odradjen posao".

Dakle, POLJUBAC, da ili ne i koliko vam on znaci?

Pozz
 
Obožavam da se ljubim,..mmmmm...to je obično i prvi bliskiji dodir dvoje ljudi,...i to tako volim, taj prvi susret usana. :oops: Ma moje usne su stvorene za poljupce. Ništa bez njih. :wink: :D (poljubaca, mislim) :roll:
 
Mene licno poljubac jako uzbudjuje. Cesto su se devojke cudile kako ja mogu tako puno da ...em, a ustvari tajna je da me dobar poljubac toliko uzbudi, bez obzira sto sam 2 minuta samo pre tog "obavio posao" po ko zna koji put, ja sam opet spreman za akciju! :P :P :P
Zapravo sve sto se radi oralno me izuzetno uzbudjuje...
Kiss_me:
Trenutno sam u nekoj vrsti veze sa muskarcem koji ne voli da se ljubi i mene to uzasno nervira.
Seks bez poljubaca po meni nije seks vec vise "odradjen posao".

U nekoj vrsti veze znaci da je on ozenjen, ili svakako zauzet (jesam u pravu?) :?: , te da te koristi samo kao kres varijantu, i da se "isprazni". Cudno da to sma vec nisi shvatila. :oops: :oops: :oops: Zasto onda ocekujes da te ljubi? Ljubljenje je u glavnom u vezi sa emocijama.
Stoga znas sta ti je ciniti sa takvim tipom... Osim ako ti veza sa njim ne donosi neku korist, materijalnu, ili sl. pa na bi to da izgubis, e a onda nemoj da se zalis. :!:
 
Kiss_me:
Trenutno sam u nekoj vrsti veze sa muskarcem koji ne voli da se ljubi i mene to uzasno nervira.
Seks bez poljubaca po meni nije seks vec vise "odradjen posao".

U nekoj vrsti veze znaci da je on ozenjen, ili svakako zauzet (jesam u pravu?) :?: , te da te koristi samo kao kres varijantu, i da se "isprazni". Cudno da to sma vec nisi shvatila. :oops: :oops: :oops: Zasto onda ocekujes da te ljubi? Ljubljenje je u glavnom u vezi sa emocijama.
Stoga znas sta ti je ciniti sa takvim tipom... Osim ako ti veza sa njim ne donosi neku korist, materijalnu, ili sl. pa na bi to da izgubis, e a onda nemoj da se zalis. :!:[/quote]


Ne, nije ni ozenjen ni zauzet, cak sta vise, ja ne zelim da se zblizimo previse, a iskreno nisam ni spremna sad na to. On mi je rekao da ne voli u opste da se ljubi sem kad stigne do vrhunca, a ja tada poljupcu i ne vidim neku veliku svrhu.
 
kiss,ja te skroz razumem :( . ja sam godine provela s tipom koji ne voli da se ljubi i mazi :? ,mazenje ga,kaze,golica,a ljubi se samo dok se sexa.inace,samo neki ovlash-cmok bez jezika :roll:
mislim da to ima veze sa navikama,sa dozivljajem sebe samog...ne znam :?
cudnih muskaraca ima...stvarno treba otvoriti podforum psihologija :lol:
 
I meni je isto poljubac jako bitan. A ako govorimo o prvom poljupcu, mislim da ako to nije kako valja onda nista od bilo cega..bas se tu vidi senzibilitet osobe sto neko rece..
 
peach:
kiss,ja te skroz razumem :( . ja sam godine provela s tipom koji ne voli da se ljubi i mazi :? ,mazenje ga,kaze,golica,a ljubi se samo dok se sexa.inace,samo neki ovlash-cmok bez jezika :roll:
mislim da to ima veze sa navikama,sa dozivljajem sebe samog...ne znam :?
cudnih muskaraca ima...stvarno treba otvoriti podforum psihologija :lol:

Svaka cast, bravo! Znaci godinama si bila sa tipom koji ne zeli da se ljubi, iako ti to volis! A za to vreme su neki drugu ispusavali i ostajali sami. Eto kakve su zene...

Ne samo ti, nego generalno.
 
peach:
kiss,ja te skroz razumem :( . ja sam godine provela s tipom koji ne voli da se ljubi i mazi :? ,mazenje ga,kaze,golica,a ljubi se samo dok se sexa.inace,samo neki ovlash-cmok bez jezika :roll:
mislim da to ima veze sa navikama,sa dozivljajem sebe samog...ne znam :?
cudnih muskaraca ima...stvarno treba otvoriti podforum psihologija :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Mozda je bio u legiji stranaca, pa otupeo. tezak vojnicki zivot, bez emocija. :lol:
 
Ne znam, ali meni po nekad prosto dodje neki poriv da poljubim odredjenog muskarca, a kao deo predigre mi je prosto neophodan.
Da ovaj isto ne voli da se mazi i iskreno, nas sex se svede malte ne na "udji-izadji". Ne bas, ali skoro, i stvarno me to izludjuje. Retko kad osetim pravo uzbudjenje i strast.
Mislim da je on sebican u sexu kao i svi njemu slicni, ali ta vrsta sebicnosti je vec posebna tema. Ko zna, mozda pokrenem i tu diskusiju ;)
 
Jako mi je bio bitan poljubac kad god sam bio u duzoj vezi od 2 nedelje.Neko rece ovde da ga to 'prima' i istina je.Mada mi je isto tako jako bitno da mi odgovara poljubac...Imao sam peh jednom da mi je devojka extra odgovarala i bila gotivna,ali brate kad smo se poljubili...srusise se lepi snovi moji...dadoh sansu,ali veca intimnost je tek bila katastrofa...Valjda je los poljubac nagovestaj sexualne katastrofe..sta znam(tok misli,uopste pre pisanja nisam nikada razvio ovu teoriju :roll: :D )
 
Kiss_me:
Ne znam, ali meni po nekad prosto dodje neki poriv da poljubim odredjenog muskarca, a kao deo predigre mi je prosto neophodan.
... ;)
...triput, za dobrodoslicu (a i sama si trazila :) )
Kod nas nema ovo-ono. Mi smo neprestano hrabri, gladni iskrenog osmeha, zedni istinskog poljupca. Mali narod u svom naponu. Sve se to, kod nas, prenosi sa kolena na koleno i sa usta na usta.
Ljubi sad ti mene. Triput. Pre igre.. :)
 
kojote:
Kiss_me:
Ne znam, ali meni po nekad prosto dodje neki poriv da poljubim odredjenog muskarca, a kao deo predigre mi je prosto neophodan.
... ;)
...triput, za dobrodoslicu (a i sama si trazila :) )
Kod nas nema ovo-ono. Mi smo neprestano hrabri, gladni iskrenog osmeha, zedni istinskog poljupca. Mali narod u svom naponu. Sve se to, kod nas, prenosi sa kolena na koleno i sa usta na usta.
Ljubi sad ti mene. Triput. Pre igre.. :)


Kiss kiss kiss........ ma mogu ja ovako do zore ;)
 

Back
Top