Stariji muskarac-mladja zena

pa on je krenuo sa malom razlikom koja se povecavala kako je on stario..
ebi ga, nisam ga preterala jer je ovo aktuelno desavanje na zalost..
Jel' ti imash u okolini neku normalnu zivotnu prichu?Shta god da nadjem na forumu od tebe je o nekoj maniji,bolesti ili chist horor.Da ne znam ko sam i kakav sam,posla chitanja 4uma bih pomislio da sam i sam manijak.
 
Pa tema je opsirna,moze da se posmatra iz vise uglova.
Naprimer svi muskaci kukaju kako su sve zene iste,pogotovi ove baje srednjih godina a obicno zavrse sa nekim ex-misicama,voditeljkama i raznim posvudusama bez zanimanja.Jel to neki magnetizam ili sta je u pitanju?
Opet navodim devojke akademskog nivoa (lekarke,inzenjerke itd) koje sa praznom radnom knjizicom gravitiraju na birou za nezaposljavanje,jer znamo da se bez rodbinskih i porodicnih veza u tim lobiranim strukama ne moze dobiti posao,pa onda kazem stan ili neka materijalna sigurnost da sebi zarade -pusti san sem ako nisu dobije u nasledstvo od neke rodbine) itd.i sve sto ide s tim.
I onda svaki dan gledas citas ovo,gledas ovo,sreces ovakve u gradu i jedina poruka koja ti se namece je da je bolje dete sa 18 god.posle zavrsene srednje skole poslati da se bavi nekim "modelingom" (kako se to danas popularno kaze),na neke fashion tv ili da bleji po splavovima,kaficima na "IN" mestima,em ce biti popularno dete i srediti svoj "poslovni" zivot i sresti adekvatnog baju ,nego ga upisati npr.na medicinski fakultet gde ce kada zavrsi (nakon 6-7 god mucenja minimum) ici na biro rada i nemati nikakvu buducnost?Niti posla ,niti adekvatnog baje,a godine tika-taka idu?
Eto mozemo i iz tog ugla da komentarisemo.
 
Jel' ti imash u okolini neku normalnu zivotnu prichu?Shta god da nadjem na forumu od tebe je o nekoj maniji,bolesti ili chist horor.Da ne znam ko sam i kakav sam,posla chitanja 4uma bih pomislio da sam i sam manijak.

ti bi da ti pisem o 76-ogodisnjoj komsinici udovoci koja je skuvala pasulj za rucak koji ce sama morati da jede cele nedelje jer ne ide da ga kuva samo za jedan dan,m?
 
www.alo.rs/ljudi/44860/Mirjana_Bozovic_seta_stomacic
Sve cesce imamo priliku videti mlade devojke koje se zabavljaju sa starijim muskarcima,radjaju decu i udaju se za takve.Pri cemu je razlika u godinama preko 20 ili 30 godina.Dali je razlog ovoj masovnoj pojavi kriza u drzavi,nezaposlenost,materijalna nesigurnost,besparica ili ljubav?
Koji je Vas stav?
Pravo da ti kažem, boli me ***** ko se sa kim ****, te kakva ***** i *********** pravi sa svojim životom. Mnogo me više iritira i zabrinjava ovdašnji intelektualni milje, gde su dnevne novine legitimna mesta za tekstove poput linkovanog. Trebalo je da prestanem da čitam posle ''Poznatoj farmerki i nekadašnjoj misici''...
 
Pa tema je opsirna,moze da se posmatra iz vise uglova.
Naprimer svi muskaci kukaju kako su sve zene iste,pogotovi ove baje srednjih godina a obicno zavrse sa nekim ex-misicama,voditeljkama i raznim posvudusama bez zanimanja.Jel to neki magnetizam ili sta je u pitanju?
Opet navodim devojke akademskog nivoa (lekarke,inzenjerke itd) koje sa praznom radnom knjizicom gravitiraju na birou za nezaposljavanje,jer znamo da se bez rodbinskih i porodicnih veza u tim lobiranim strukama ne moze dobiti posao,pa onda kazem stan ili neka materijalna sigurnost da sebi zarade -pusti san sem ako nisu dobije u nasledstvo od neke rodbine) itd.i sve sto ide s tim.
I onda svaki dan gledas citas ovo,gledas ovo,sreces ovakve u gradu i jedina poruka koja ti se namece je da je bolje dete sa 18 god.posle zavrsene srednje skole poslati da se bavi nekim "modelingom" (kako se to danas popularno kaze),na neke fashion tv ili da bleji po splavovima,kaficima na "IN" mestima,em ce biti popularno dete i srediti svoj "poslovni" zivot i sresti adekvatnog baju ,nego ga upisati npr.na medicinski fakultet gde ce kada zavrsi (nakon 6-7 god mucenja minimum) ici na biro rada i nemati nikakvu buducnost?Niti posla ,niti adekvatnog baje,a godine tika-taka idu?
Eto mozemo i iz tog ugla da komentarisemo.

svi imaju izbor kako svoj zivot da prozive..
ne mogu da uticu jednino na to kada ce da se rode i kada da odu sa ovog sveta..
sami odredjujemo prioritete..
ono sto me nekada uzasavalo, vise ne izaziva takvu reakciju..
nek svako zivi kako ima snagu i pameti..
ko sam ja da bilo ciju zivotnu odluku komentarisem?
 
Pa tema je opsirna,moze da se posmatra iz vise uglova.
Naprimer svi muskaci kukaju kako su sve zene iste,pogotovi ove baje srednjih godina a obicno zavrse sa nekim ex-misicama,voditeljkama i raznim posvudusama bez zanimanja.Jel to neki magnetizam ili sta je u pitanju?
Opet navodim devojke akademskog nivoa (lekarke,inzenjerke itd) koje sa praznom radnom knjizicom gravitiraju na birou za nezaposljavanje,jer znamo da se bez rodbinskih i porodicnih veza u tim lobiranim strukama ne moze dobiti posao,pa onda kazem stan ili neka materijalna sigurnost da sebi zarade -pusti san sem ako nisu dobije u nasledstvo od neke rodbine) itd.i sve sto ide s tim.
I onda svaki dan gledas citas ovo,gledas ovo,sreces ovakve u gradu i jedina poruka koja ti se namece je da je bolje dete sa 18 god.posle zavrsene srednje skole poslati da se bavi nekim "modelingom" (kako se to danas popularno kaze),na neke fashion tv ili da bleji po splavovima,kaficima na "IN" mestima,em ce biti popularno dete i srediti svoj "poslovni" zivot i sresti adekvatnog baju ,nego ga upisati npr.na medicinski fakultet gde ce kada zavrsi (nakon 6-7 god mucenja minimum) ici na biro rada i nemati nikakvu buducnost?Niti posla ,niti adekvatnog baje,a godine tika-taka idu?
Eto mozemo i iz tog ugla da komentarisemo.
Ovo shto si opisala nije tema nego socioloshki problem,uzrokovan gomilom svega i svachega.Previshe povrshno gledash i vidish mushkarce a i podsechash me na jednu staru urmashicu kojoj su mushkarci dezurni krivci.Dok ne ustanovim da nisi klon,odo ja.
 
ovakve price su za povrac..
isto kao sto sam cula jednu pre neki dan..
poznanik..
on sin uspesnog oca, sam se poslovno nikad nije potvrdio..
uglavnom je trosio tatine pare..
sa dvadeset i nesto se ozenio i dobio dva sina..ubrzo se zbog misice koju je upoznao i razveo..
vec je imao trideset i nesto i od iste te misice bio stariji punih 18 god kad je odlucio da se ozeni po drugi put..njenim roditeljima je sakrio svoje godiste proizvodnje..
u braku sa njom se smirio samo malo..dobio jos jedno dete, a onda poceo sebi da trazi izazov..
nasao je proverenog poslovnog preduzimaca koji mu je za 200eu nalazio nevine devojke kojima je istu oduzimao..
uglavnom su imale oko 16 - 17 god..
kako je stario, tako mu je trebao mladji izvor mladosti..
za ono sto je radio saznala sam od njegovog oca koji je krsio prste dok mi je pricao..plakao je i stideo se svog sina..lakse mu je bilo da na to gleda kao na bolest, a na lecenje nije znao gde da ga salje..
a nije znao ni kako da mu kaze..
a sta mu je sin radio je saznao od najmladjeg unuka koji jimao posebnu ocevu paznju kao njegov miljenik ukoliko mu iz skole dovede svoje drugarice koje su imale 11, 12 god..
malo bi pricali zajedno u sobi, a onda bi ga tata poslao negde i ostajao sa njegovom drugaricom sam u sobi..
Promašen primer koristiš !
Potegla si priču čiji je akter bolestan čovek,koji ima problem.
Sa impotencijom,autoidentifikacijom .....
Pritom,upušta se u krivično delo podofilije i zavođenja maloletnica.
A,nije isključeno ni silovanje,tj.prinuda.

Ovde se raspravlja o punoletnim licima,gde je izbor partnera njihova lična odluka !
Treba se na ovo fokusirati,a ne skretati ka pedofiliji i silovanju.
 
Da li neko cita link koji sam postavila u drugoj poruci?Osecam prezir i gadjenje kada to vidim,a gledamo to svaki dan uzivo,na ulici,u kaficima,na televiziji?
Baja sumnjive sadasnjosti i jos sumnjivije proslosti,ozenjen i sa petero dece na putu sesto sa 2 decenije mladjom ex-misicom?Stanovi na Dedinju,jaguari i ostalo?Dali se ovako prave bajkovite price, pa onda ovo cita neka devojcica iz Gornje Nedodjije i misli da se u velikom gradu jede sve sto leti, dovoljno je samo da si mlad i lep.
Jer ONA je Ex-miissica, ucesnica TV shaw-a, osvojila je “uspesnog” biznismena i sada jedva ceka “da se ostvari u ulozi majke” jer pored borbe za mir u svetu to je najveca uloga o kojoj svaka devojka moze samo da sanja, ako Bog da. Ona UOPSTE nije znala cime se on bavi, osvojio ju je mladoscu, lepotom, lepim manirima, sitnim znacima paznje, svojom ljubavlju i patrijarhalnim vaspitanjem. Njoj i nije bitno cime se on bavi i da li se pre zenio i koliko dece ima, vazno je da je dobar covek i u zivotu treba gledati unapred, a ne unazad.
Smesno!!!!

samo sam se nastavila na boldovano..
u kom pravcu za par godina ide u situacajama slicnoj njegovoj..
 
ovakve price su za povrac..
isto kao sto sam cula jednu pre neki dan..
poznanik..
on sin uspesnog oca, sam se poslovno nikad nije potvrdio..
uglavnom je trosio tatine pare..
sa dvadeset i nesto se ozenio i dobio dva sina..ubrzo se zbog misice koju je upoznao i razveo..
vec je imao trideset i nesto i od iste te misice bio stariji punih 18 god kad je odlucio da se ozeni po drugi put..njenim roditeljima je sakrio svoje godiste proizvodnje..
u braku sa njom se smirio samo malo..dobio jos jedno dete, a onda poceo sebi da trazi izazov..
nasao je proverenog poslovnog preduzimaca koji mu je za 200eu nalazio nevine devojke kojima je istu oduzimao..
uglavnom su imale oko 16 - 17 god..
kako je stario, tako mu je trebao mladji izvor mladosti..
za ono sto je radio saznala sam od njegovog oca koji je krsio prste dok mi je pricao..plakao je i stideo se svog sina..lakse mu je bilo da na to gleda kao na bolest, a na lecenje nije znao gde da ga salje..
a nije znao ni kako da mu kaze..
a sta mu je sin radio je saznao od najmladjeg unuka koji jimao posebnu ocevu paznju kao njegov miljenik ukoliko mu iz skole dovede svoje drugarice koje su imale 11, 12 god..
malo bi pricali zajedno u sobi, a onda bi ga tata poslao negde i ostajao sa njegovom drugaricom sam u sobi..
i ja znam za jednu.
drugaricine prijateljice poznanica..
ćerka profesora magnetike i istaknute starlete.. sve su joj obezbedili..
najfinije silikone, najbronzaniji ten, najkvalitetniju garderobu.. samo da se dobro udomi i da bude srećna.
pronašla je mladića, tri godine starijeg, umereno kontraverznog, taman tol'ko, kol'ko treba..
al' je ona htela mnogo više.
počela je da ga vara sa starijima..
prvo sa poštarem, divnim čovekom od 45 godina (od toga 25 godina u službi)..
a onda, kad je veza pukla, i kad je ona ponovo ostala sama, sa sve starijim i starijim..
na red je došao predsednik kućnog saveta, kojem je plaćala po 100e samo da ga prošeta po zgradi Pravnog, da ih vide njene drugarice..
roditelji su čupali kose.. pretili su im tužbama.. silne pare su potrošili da zataškaju ćerkine noćne upade u obližnji starački dom..
poslednje što sam čuo o njoj je da ordinira na Keju i u Limanskom parku, oko terena za boćanje..
zato, ako neko ima nekog muškog starijeg u familiji, neka mu javi, da se pripazi.. jer dovoljan je samo trenutak nepažnje ili senilnosti pa da stariji čovek završi među kvarcovanim butinama rasne dvadesetdvogodišnje plavuše..
 
Ne razumem zasto bi trebalo MENI (ili bilo kome) da se gadi ili svidja to sto neko ima mladju zenu. Zasto bih JA (ili bilo ko) trebalo da osudjujem ili podrzavama neku zenu sto radja svoje prvo i partnerovo sesto dete. I nije mi jasno sta nekog zabole briga koliko godina i dece imaju neki ljudi tamo cije smo fotografije videli u novinama ili smo ih par puta videli na ulici. Svasta.
Neka su zivi i zdravi, neka se vole, radjaju decu i imaju para i svejedno koliko im je godina, ko je od njih imucniji a ko lepsi, pogotovo mi svejedno sta kome pise u rodnom listu.
 
Poslednja izmena:
Pravo da ti kažem, boli me ***** ko se sa kim ****, te kakva ***** i *********** pravi sa svojim životom. Mnogo me više iritira i zabrinjava ovdašnji intelektualni milje, gde su dnevne novine legitimna mesta za tekstove poput linkovanog. Trebalo je da prestanem da čitam posle ''Poznatoj farmerki i nekadašnjoj misici''...

majke ti, koja je ova ovolka reč koju krstarica cenzuriše?
 
niko ne cita link :lol:
ali sta nas briga sta ce neka devojcica iz gornje nedodjije da misli
i ovo da l se pre zenio i koliko dece ima,to ne bi trebalo da bude kocnica ako nekog volis
nego viki,ti si pocela jedno a cini mi se da si htela da diskutujemo o necemo sasvim drugom
U medjuvremenu sam otkrio srz problema:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/521931-Oblik-penisa
Tema moze pod katanac.Naravno preferiram Piletovo struchno mishljenje.
 
Kakva se poruka salje mladim devojkama koje su zavrsile fakultet,ulozile najbolje godine (npr.medicinski gde sam fax traje 6g.plus apsolventski,plus staz,specijalizacija pusti san ) i koje su na birou za nezaposljavanje gde je posao bez debele porodicne i rodbinske veze pusti san,neki stancic i materijalna sigurnost pusti san (sem ako nisu dobile u amanet nasledstvo od neke pokojne babe),a plus gde su tu deca,brak i ostalo?Kako takva devojke da se OSAMOSTALE?
Kakav utisak treba da steknu devojke kada procitaju ovakve naslove po novinama?Da poderu diplome i idu u manekenke i da ganjaju nekog polupismenog baju ili da cekaju neku promenu na bolje u drustvu?

Sve si u pravu, ali šta da ti kažem...
Hoćeš da se udaš za mene?
 
Meni sad ništa nije jasno.
Je l tema veza stariji muškarac-mlađa žena ili "kako će starleta da završi kao udovica poznatog krimosa"?

Mislim, ako je prvo, onda tu ima raznih nijansi. U kom opsegu se kreće ta famozna razlika u godinama da bi on bio stariji a ona mlađa? 10, 20, 50? Uz to, nije svaki stariji muškarac po difoltu krimos ili bogataš kao što ni svaka mlađa žena koja je sa njim ne glumata Elektru. Ljubav je kompleksno osećanje i smatram da kod čistih oblika ljubavi razlike poput verskih, nacionalnih, rasnih, po godini proizvodnje ili društvenom statusu (nabrajam baš ove jer su najčešće), malo znače. E sad, razlika od 20ak godina nije ista kad ona ima 20 a on 40 i kad je ona u 30im a on u petoj dekadi. Prosto, sa 20 godina koliko je iko emocionalno zreo da proceni šta zaista želi a koliko pada na šljokice i ukrase?

A ako je tema "sponzoruše&co", radije bih je preskočila pošto me zabole pertla da l će neka guska da se zalepi za lokalnog narko dilera ili neće. Ima roditelje pa nek oni brinu što je nisu bolje vaspitali.
 

Back
Top