Makedonci muslimanske veroispovesti

Љиљан у хришћанству симболизује чистоту и часност и стога је симбол Богородице.
Три латице љиљана се доводе у симболичну везу са Светим тројством.

Nisu bitni ljiljani al je bitno da su nasi i da ih mi nosimo :)

Nego, nikako da kazes da je predsednik bosnjacke akademije i profesor na filozofskom fakultetu u Skoplju Ferid Muhic, bio savjetnik Kira Gligorova!!
 
Nisu bitni ljiljani al je bitno da su nasi i da ih mi nosimo :)

Nego, nikako da kazes da je predsednik bosnjacke akademije i profesor na filozofskom fakultetu u Skoplju Ferid Muhic, bio savjetnik Kira Gligorova!!

Pa sta sad hoces? Ima muslimana bosnjaka u Makedoniji to niko ne spori.
I ako su u necemu bolji od siptrara, to je da pokazuju vece postovanje prema Makedoniji i neguju(koriste) makedonski jezik. :D
 
Nisu bitni ljiljani al je bitno da su nasi i da ih mi nosimo :)

Nego, nikako da kazes da je predsednik bosnjacke akademije i profesor na filozofskom fakultetu u Skoplju Ferid Muhic, bio savjetnik Kira Gligorova!!

Шта кажем....
Да се и он и Киро терају у три лепе....

Љиљане Хришћански симболе....

И није 45 % него 70 % Муслимана у Мк.....и 30% Срба!
 
Прави Турци
turkish-fans-in-vien_45038.jpg

2559901378_12550d0594.jpg

15368_1057648538563_1746361102_115761_6754672_n.jpg


Срби
wc-fans-serbia.jpg

131148637_11n.jpg


Бошњаци

s

EdinDzeko.jpg



Па сада јели Муралеме коме ти припадаш....Црним људима Турцима или Бошњацима који су исти као и сви Јужни Словени?
 
Samo da dodam da su Egejci ustvari Turci to je istoriski poznato .
Na žalost, istorijski je poznato da su egejci Grci koji su primili islam, mnogo njih koji su ostali u pravoslavlju, su bili žrtva grčkih ambicija da posle Prvog svetskog rata osvoji Egej u grčko-turskom ratu koji zapadni saveznici nisu podržali. Epilog je velika razmena stanovništva između Grčke i Turske pri čemu su najviše nadrljali Sloveni u Tesaliji koji su morali da se isele u Makedoniju i Srbiju da bi napravili mesta za doseljenike.
 
Čuo sam da ima relativno veliki broj stanovnika FYROM-a, slovenskog porekla, a muslimanske veroispovesti. Želeo bi da neko ko je upućeniji u to da postavi neki po:)datak (literaturu, link) i da objasni koji deo FYROM-a naseljavaju ovi stanovnici, kada je krenula islamizacija i da li je ista bila praćena albanizacijom ili turkizacijom...

To su tkz. pomakedonjeni b :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:osnjaci!
 
Poslednja izmena:
Прави Турци
turkish-fans-in-vien_45038.jpg

2559901378_12550d0594.jpg

15368_1057648538563_1746361102_115761_6754672_n.jpg


Срби
wc-fans-serbia.jpg

131148637_11n.jpg


Бошњаци

s

EdinDzeko.jpg



Па сада јели Муралеме коме ти припадаш....Црним људима Турцима или Бошњацима који су исти као и сви Јужни Словени?

Neznam gde ti zivis ja znam stotina Srpkinja koji su slicno crni kao ove Turkinje.

I nije se Karadjordje tako samo zvao sto je Turcima bio nocna mora.
 
Poslednja izmena:
Bošnjaka u Makedoniji! Budi Bog s nama...

Не лаже те...Има и њих али мало...пар стотина ...
Ја сам срео 2 Бошњака једном...Причали Српски па им пришао и рекоа сте Срби а они мени не не Бошњаци смо...

Ја реко па причате Српски па ми се учинило...они се ућутали...:D
 
http://kanal5.com.mk/default.aspx?mId=37&egId=13&eventId=85348

„Коха диторе“: Горанци формирали своју партију на Косову...

Име партије - Демократската партија на Македонците

Шта је сад ово Санди, двоструки стандарди? Каква тенденциозна формулација од тебе, као да слушам оног Бугарина у македонској верзији, с којим дискутујемо на другој теми.. Немој и њега да намамиш да дође овде да прича како су Горанци Бугари.

Ову партију је основао Исамил Бојда, кога плађа Скопље, што ти вероватно знаш, јер тамо и живи и ужива све бенефите. Сем тога, он делује у Македонији и председник је организације македонских муслимана, па сад хоће и своју браћу Горанце, која су у незавидној ситуацији, да помакедончи. Овај Бојда хоће да укине име Горанци и да наметне име Македонци, то је јавно изјавио. Горанци већ имају своју партију на Косову и у коалицији су са Србима. Сем тога, признати су као етничка заједница у Србији и седиште савета им је у Београду. Тако да ће бити слаба вајда од те македонске пропаганде.

Иначе, Демократската партија на Македонците већ постоји у Србији, регистрована под тим именом.
 
Poslednja izmena:
Шта је сад ово Санди, двоструки стандарди? Каква тенденциозна формулација од тебе, као да слушам оног Бугарина у македонској верзији, с којим дискутујемо на другој теми.. Немој и њега да намамиш да дође овде да прича како су Горанци Бугари.

Ову партију је основао Исамил Бојда, кога плађа Скопље, што ти вероватно знаш, јер тамо и живи и ужива све бенефите. Сем тога, он делује у Македонији и председник је организације македонских муслимана, па сад хоће и своју браћу Горанце, која су у незавидној ситуацији, да помакедончи. Овај Бојда хоће да укине име Горанци и да наметне име Македонци, то је јавно изјавио. Горанци већ имају своју партију на Косову и у коалицији су са Србима. Сем тога, признати су као етничка заједница у Србији и седиште савета им је у Београду. Тако да ће бити слаба вајда од те македонске пропаганде.

Иначе, Демократската партија на Македонците већ постоји у Србији, регистрована под тим именом.

Што си исфрустриран....Знаш како мене брига за Муслимане па чак и Македонце муслимане?

Налетео на тај линк и ставио овде....Ко шта ради у свету Мислиманштине ме заболе она ствар...
Сви су за мене исти...
 
Што си исфрустриран....Знаш како мене брига за Муслимане па чак и Македонце муслимане?

Налетео на тај линк и ставио овде....Ко шта ради у свету Мислиманштине ме заболе она ствар...
Сви су за мене исти...

Ја исфрустриран?

То шта ти мислиш за муслимане је твоја ствар. Јеси ставио линк, али ти је интерпретација погрешна. Нису Горанци основали партију, већ овај Македонац муслиманске вероисповести, како се сам изјашњава.
 
Poslednja izmena:
Oni koji vode porijeklo od Turaka imaju svi veliki trup i kratke noge -jazavičari.
U licu ružni da Bog sačuva.
Ko je bio u Turskoj i upoznao prave Turke, to će potvrditi.

http://u.goal.com/42500/42523hp2.jpg
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/01/10/article-0-0CB2BAC8000005DC-660_306x462.jpg
http://www.nordicsport.com/assets/images/blog-pics/svffblogg.png
http://www.novosti.rs/upload/images/2010/11nov/1311/sp-kaludjerovic.jpg

Evo slika nekih koji sigurno nemaju veze sa Turcima , pogotovo Rusi i Svedjani .
Mislim da to nema apsolutno nikakve veze as Turcima , iskreno ne znam ni kao to izgleda kada su noge toliko kratke , ali mislim da to nema apsolutno nikakve veze .
Sa druge strane sada bi mogao postavljati portugalce (one crne ) , ili Turke sa dugackim nogama , kratkim trupom itd, ne mislim da je to faktor .
 
Poslednja izmena:
Не лаже те...Има и њих али мало...пар стотина ...
Ја сам срео 2 Бошњака једном...Причали Српски па им пришао и рекоа сте Срби а они мени не не Бошњаци смо...

Ја реко па причате Српски па ми се учинило...они се ућутали...:D

Ja znam da zvanično Sarajevo pokušava da Torbeše, Muslimane Prizrena, Gorance, i sve druge slovenske muslimane na Balkanu, pa i neke Turke ugura u svoju izmišljenu naciju...
 
Ja znam da zvanično Sarajevo pokušava da Torbeše, Muslimane Prizrena, Gorance, i sve druge slovenske muslimane na Balkanu, pa i neke Turke ugura u svoju izmišljenu naciju...

Торбеше не могу...Они су ти плаћеници - продаже веру за торбу брашна....;) Па ко понуди више може...а ми нудимо највише:D

Шалим се....За њих могу да ти кажем да на попису увек изсказују да им је Језик - Македонски...
А националност како ко - муслиман,Македонац,Шиптар....има свашта...
 

Back
Top