Dame, iskreno DO KRAJA ako moze.

NeKoo:
dobro je rekao dejan011 svaka bi pristala za odredjenu cenu da to uradi cuj sebe ne bi pristala za milion evra ili 2 bas ti verujem ni si ni svesna koliko je to para, ja ne kazem i muskarac bi se svaki prodao za odredjenu svotu novca a ti ovde drvis k.... kako ne bi za milion. a koji si nam to primer dala ako mislis na onaj gore primer to nema veze sa sa tim sto je covek postavio pitanje, ti u tom primeru spominjes prljavi ves!!prvo on nije rekao da je deda nego da je stariji od vasa pa moze biti i da je stariji 5god,6,7,8, ti si neka jako fina cura kad ti je to toliko gadno da se poredi sa tim tvojim glupostima sto si navela :twisted:

:? Ma zar je ovaj svet toliko propao :?: ...Zar je stvaro doslo vreme da moze neko da vas kupuje :?: Sviras qrcu i to debeloooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ok, ajde idemo ovako, ti bi uradio sve i svasta za 1000 ili 1 000 000€. Ja ne bih! Imamo razlicita razmisljanja, razlicite stavove i to je to! Ali ne mozes ti mene da ubedjujes da bih ja popushila nekome za pare (svejedno koja cifra je u pitanju)! I ne mozes da znas dal ja znam koliki su milion evra! Ma ne znas ti nista o meni, kao ni ja o tebi. Ja sam iznela svoje misljenje, ti svoje i aj cao. Ti mozes sto se mene tice i dushu da prodas za pare ali ja ne prodajem ni dushu, ni ponos, ni NISHTA!
 
Joco, ja se slazem sa tobom, ali mozes da moralises do sutra samo zato sto ti ih niko nije stvarno ni ponudio. U praksi je drugacije nego u teoriji i uvek je tako! I niko ne moze da zna sta bi i kako bi postupio!
Zamisli da ti neko stvarno ponudi milionceeee! Ej , breeee! Ko kaze da ne bi bio na mukama, taj se proserava, ukljucujuci i sve muske ovde!
I nije stvar u propasti sveta, nego u ljudskoj psihologiji.
 
divlja-u-srcu:
Joco, ja se slazem sa tobom, ali mozes da moralises do sutra samo zato sto ti ih niko nije stvarno ni ponudio. U praksi je drugacije nego u teoriji i uvek je tako! I niko ne moze da zna sta bi i kako bi postupio!
Zamisli da ti neko stvarno ponudi milionceeee! Ej , breeee! Ko kaze da ne bi bio na mukama, taj se proserava, ukljucujuci i sve muske ovde!
I nije stvar u propasti sveta, nego u ljudskoj psihologiji.

Divlja???????
Pa zar i ti???????????

TVRDIM da ne bih pristala ni za milionce!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mozes da tvrdis koliko hoces kad sve ostaje samo na teoriji. Kladim se da bi malo drugacije bilo u praksi. Krenula bi navala misli sta bi sve mogla sa milioncetom u dzepu, sva silna putovanja, stvari, sopstveni stan, auto, a sve za 5 minuta posla negde gde te niko ne poznaje.
Nije se dzabe snimio Indicent proposal. Ali nastavi da lazno moralises, bas je zanimljivo i zabavno citati te tako licemernu.
 
JOVANA77:
NeKoo:
dobro je rekao dejan011 svaka bi pristala za odredjenu cenu da to uradi cuj sebe ne bi pristala za milion evra ili 2 bas ti verujem ni si ni svesna koliko je to para, ja ne kazem i muskarac bi se svaki prodao za odredjenu svotu novca a ti ovde drvis k.... kako ne bi za milion. a koji si nam to primer dala ako mislis na onaj gore primer to nema veze sa sa tim sto je covek postavio pitanje, ti u tom primeru spominjes prljavi ves!!prvo on nije rekao da je deda nego da je stariji od vasa pa moze biti i da je stariji 5god,6,7,8, ti si neka jako fina cura kad ti je to toliko gadno da se poredi sa tim tvojim glupostima sto si navela :twisted:

:? Ma zar je ovaj svet toliko propao :?: ...Zar je stvaro doslo vreme da moze neko da vas kupuje :?: Sviras qrcu i to debeloooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ok, ajde idemo ovako, ti bi uradio sve i svasta za 1000 ili 1 000 000€. Ja ne bih! Imamo razlicita razmisljanja, razlicite stavove i to je to! Ali ne mozes ti mene da ubedjujes da bih ja popushila nekome za pare (svejedno koja cifra je u pitanju)! I ne mozes da znas dal ja znam koliki su milion evra! Ma ne znas ti nista o meni, kao ni ja o tebi. Ja sam iznela svoje misljenje, ti svoje i aj cao. Ti mozes sto se mene tice i dushu da prodas za pare ali ja ne prodajem ni dushu, ni ponos, ni NISHTA!
dokle je svet dosao vidis i sama sta se sve desava, ja ne bi radio svasta ma skoro nista za 1000 ali za milion da se ne lazemo radio bi ali samo zenskom polu :lol: i ja tebe ne ubedjujem da da bi nekom popu.... za 1000 ili 1 000 000e ali ti prosto ne verujem i znam kad bi ti neko stavio ispred tebe ili bilo koga milionce da ne bih tela, znam da znas kolike su to pare ali izgleda da ne znas :lol: i jos nesto ja ne prodajem nista i ne prodajem se,dobro sad prodao bi se za milionce :D ovo je moje misljenje o zenama i muskarcima podjednako nemoj misliti da govorim samo tebi, SVAKO IMA CENU samo pitanje je kolka je ta cena, aj necu vise da gusim :wink:
 
ja nisam shvatila da se ovde prica, kolika je cija cena!
postavljena je jedna ponuda i ona je soma!
nije lepo sad cenjkati se,sa predpostavkama koliko ko vredi,
ljudi to je samo jedno pusenje!
i to za lepe pare.
ko voli, nek izvoli!
u zivotu se ljudi prodaju za mnogo manji novac,a naprave mnogo vece gluposti,smicalice,i razna zla...
pa ga niko od vas sa ovog foruma ne bi opleo ovako,ko za jedno p....
 
vd:
ok NeKoo ...
napisao si : SVAKO IMA CENU ...
ali shvati da tu cenu ne izračunavaju svi u novcu ...
ok tako sam i mislim zato i kazem da svako ima cenu ne u novcu ali opet na pominjem OPET da ona ili on nece da se proda za pare prodace se za nesto drugo nije vazno za sta ali OPET dolaze pare jer se ceo svet vrti oko para i naravno ta osoba sto nece da se proda za pare opet bi se prodala :idea: i opet ja mislim da bi se prodala za vecu cifru mozda MILIJARDU DVE MILIJARDE, STO MILIJARDI, i sta sad da neces mozda i ti da mi kazes da nebi zaradio 100 milijardi za 5 minu ma to moze samo neko da debelo laze da ne bi uradio-la. I opet ja ne govorim da se ljudi prodaju za male pare ima i takvih, ali ja sam SAMO napisao o ovakvom primeru za milion, milijardu ...itd tu ja smatram da bi se svako prodao za 5 min. :idea:
 
xpajamacax:
ja nisam shvatila da se ovde prica, kolika je cija cena!
postavljena je jedna ponuda i ona je soma!
nije lepo sad cenjkati se,sa predpostavkama koliko ko vredi,
ljudi to je samo jedno pusenje!
i to za lepe pare.
ko voli, nek izvoli!
u zivotu se ljudi prodaju za mnogo manji novac,a naprave mnogo vece gluposti,smicalice,i razna zla...
pa ga niko od vas sa ovog foruma ne bi opleo ovako,ko za jedno p....
ma dobro si rekla :wink: :lol: nego morao sam da odgovorim kada ljudi diskutuju sa mnom, zato sam ovde :wink: :D
 
neko je vec to rekao...ali,jedno je teorija,a sasvim drugo praxa!
lako je da sada pricamo, ja ne bi,no way.....
a tamo u mraku nekog, nije bitno gde,coctail bara, kada se sve maske skinu...
uf....soma je soma....ma stotka je stotka...
7.gif
 
Zasto ste se svi uhvatili za taj novac?Verovatno bi to(i sve sto sledi)prihvatili i bez "nadoknade"ako vam se doticni-doticna dopada.
Ja bih,na stranu lazni moral,uradila ako mi se tip stvarnoooo dopadne ali samo ako ja to zelim a ako mi ponudi pare,koliko god da mi se svidja,ne bih pristala jer bi se samo u tom slucaju osecala jeftino.
 
nika079:
Zasto ste se svi uhvatili za taj novac?Verovatno bi to(i sve sto sledi)prihvatili i bez "nadoknade"ako vam se doticni-doticna dopada.
Ja bih,na stranu lazni moral,uradila ako mi se tip stvarnoooo dopadne ali samo ako ja to zelim a ako mi ponudi pare,koliko god da mi se svidja,ne bih pristala jer bi se samo u tom slucaju osecala jeftino.
takvo je postavljeno pitanje pa smo mi samo malo produbili temu :D , ok je to sto si rekla
 
xpajamacax:
ja nisam shvatila da se ovde prica, kolika je cija cena!
postavljena je jedna ponuda i ona je soma!
nije lepo sad cenjkati se,sa predpostavkama koliko ko vredi,
ljudi to je samo jedno pusenje!
i to za lepe pare.
ko voli, nek izvoli!
u zivotu se ljudi prodaju za mnogo manji novac,a naprave mnogo vece gluposti,smicalice,i razna zla...
pa ga niko od vas sa ovog foruma ne bi opleo ovako,ko za jedno p....
Da!
 

Back
Top