Sta kuvamo DANAS 2.deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E, al' nisam htela to k'o punjene paprike, jel' ima nešto drugačije? Stela je postavljala fotke nekih super tikvica sečenih po dužini, pa punjenih, pa zapečenih, tako nešto bih htela.

@kistina,
Jesam, gora sam domaćica od tebe :(
te steline su nenormalno ukusne.ja sam ih pravila,ali sam ih punila smo sa seckanim raznim povrcen,nisam stavljala meso,ali sam ih zalila sa pavlakom za kuvanje i bilo je mljaccc
 
pa ne znam kako je ona,pisala mi je detaljno na pp,ali sam kad sam brisala sve obrisala i to.ja sam namazala sa par kasika pavlake za kuvanje pomesane sa karijem keramicku posudu.po duzini sam isekla i izdubila tikvice.posebno sam izdinstala mladi luk,sargarepu i crvenu papriku,(ostace mi bar dve kile u zamrzivacu) i sredinu od tikvica.sa tim sam napunila,prelila sa tom pavlakom sa karijem i zapekla
jako brzo i jako ukusno
 
Daj to malo detaljnije, ja tad nisam uspela da nađem recept.

ja izdinstam luk - beli, crni..sargarepu, kasicicom izvadjen srednji deo tikvice,kasika secerca, integralnog pirinca,mix semenja - suncokret, golica..neko zrnce suvog grozdja i seckani paradajz..so, biber i malo karija..tom smesom napunim polovine tikvica secene po duzini..pospem parmezanom i zapecem..
njam je.
 
pa ne znam kako je ona,pisala mi je detaljno na pp,ali sam kad sam brisala sve obrisala i to.ja sam namazala sa par kasika pavlake za kuvanje pomesane sa karijem keramicku posudu.po duzini sam isekla i izdubila tikvice.posebno sam izdinstala mladi luk,sargarepu i crvenu papriku,(ostace mi bar dve kile u zamrzivacu) i sredinu od tikvica.sa tim sam napunila,prelila sa tom pavlakom sa karijem i zapekla
jako brzo i jako ukusno

ja izdinstam luk - beli, crni..sargarepu, kasicicom izvadjen srednji deo tikvice,kasika secerca, integralnog pirinca,mix semenja - suncokret, golica..neko zrnce suvog grozdja i seckani paradajz..so, biber i malo karija..tom smesom napunim polovine tikvica secene po duzini..pospem parmezanom i zapecem..
njam je.

E, to mi treba :hvala: Javljam sutra kako je ispalo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top