Sta kuvamo DANAS 2.deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sinoc pravio:

medaljoni od svinjskog fileta, uvijeni slaninom, a uz to riza sa graskom i biber sos. :)

24072012 001.JPG
 
pa i nije mit

slepoa creva su cesto puna semenki.....
Колику количину семенки паприке, лубеница, или коштица од вишње/трешње сам прогутао требало би да сам већ давно предао меч.
Па семенке у парадајзу, малинама, купинама...
Ле ле и ку ку!
 
bio sam do pre par dana na odmoru, na zakintosu :D

pa cisto da vidite kako muska ruka sprema lazanje u apartmanu bez rerne !!!


kopija kamere jul 2012 343.jpg
kopija kamere jul 2012 350.jpg
kopija kamere jul 2012 351.jpg


kupio u Lidl-u pakovanje nepecenih lazanja, a kako nisam imao rernu u apartmanu, posluzio sam se resoom i jednom velikom serpom
daklem, na reso sam stavio serpu, u serpu lazanje a drugi reso stavio odgore :D

uspele su iz prve, extra pecene, ukusne, klinci razgrabili :D
 
ma bez ikakave zle namere:cmok:
valjda mi etalon postao ovaj mj sto kad nesto voli da jede *a voli sve corbasto osim boranije i graska, ne zna da stane -tako za kasnu drugu nocnu veceru, oko 1, tek da se ne ispusti, ume i po 6 punjenih paprika .....
 
А кад вам сл. не ради горњи грејач на шпорету код куће јел тако окрећете и шпорет наопачке? лолололлл

parkaaaaa!
upravo mi se pece u rerni, ovaj ludi kolac :)
http://zloprase.com/posno/americki-ludi-kolac/#comment-1956
pravila sma duplu meru i stavila solju kokosa
u dilemi sam da li da premazem dzemom od kajsija/sipka(ta dva trenutno imam)
ili da prelijem cokoladnom glazurom
pitam sta je prikladnije, jer sam vise naklonjena coko varijanti, ali sta ako "ugusim" kolac, mozda treba nesto dzemasto :D da ga osvezi?
ne nadam se da ce odgovor stici pre kraja pecenja, a to je sasvim blizu, ali ipak da pokusam… :D

Није лош сајтић, она кинеска пилетина са кикиријем изгледа фино...
 
ma bez ikakave zle namere:cmok:
valjda mi etalon postao ovaj mj sto kad nesto voli da jede *a voli sve corbasto osim boranije i graska, ne zna da stane -tako za kasnu drugu nocnu veceru, oko 1, tek da se ne ispusti, ume i po 6 punjenih paprika .....

Nema sta, zdrav stil zivota i ishrane. :lol:
Meni pre ovoga sa slike dovoljan jedan pun tanjir supe, a uz ovo sa slike jos cinijica salate, i to je to. Eventualno pivce uz to, i ja sam sit. ;)
 
danas lajt..
paprike napunjene sirom pa isprzene na malkice ulja..
kako volim miris przene paprike..:aha:

Imale smo isti rucak, samo gde ti je malo pavlake unutra i na kraju, preko, jaja?! :)

leto,2012.g. 035.jpg
leto,2012.g. 034.jpg


znaci da cistim semnke i dalje..:)

Ja nikada ne cistim semenke kad deca ne jedu (nerviraju me kad ih trebe po tanjiru), uvek sa semenkama seckam paprike. I jos smo zivi, muz i ja. A slepo crevce...ne znam kako mu je. :lol:
 
Imale smo isti rucak, samo gde ti je malo pavlake unutra i na kraju, preko, jaja?! :)

Pogledajte prilog 248345 Pogledajte prilog 248344



Ja nikada ne cistim semenke kad deca ne jedu (nerviraju me kad ih trebe po tanjiru), uvek sa semenkama seckam paprike. I jos smo zivi, muz i ja. A slepo crevce...ne znam kako mu je. :lol:

kako su bile dobre! planule dok smo trepnuli..
ja sam izmedju ovih ubacila cele ljute..one prve nestale..
vec vidim kako cemo se hraniti do kraja leta :lol:
kad dodam pavlaku i jaja to je vec drugo jelo..to cemo sutra :mrgreen:
ma meni je dovoljno samo da osetim miris przene paprike..
i da imam cvrst, hladan paradajz u frizideru..
 
meni paprike nisu rucak, osim ako ova cijela sherpa nije za mene, to je onako malo da zamezim :)))))

E vidis imam ja u kuci takve kao sto ti kazes: ovo im je tek predjelo. Meni jedna ceo rucak! A njima sledi meso i meso i opet meso...plus prilog obavezan. :confused:
Vise puta se desilo da me pitaju imam li goste kad neko vidi kolicinu...a ja imam samo dvoje (muz i cerka) u "gostima" i svaki dan tako... :lol:
 
kako su bile dobre! planule dok smo trepnuli..
ja sam izmedju ovih ubacila cele ljute..one prve nestale..
vec vidim kako cemo se hraniti do kraja leta :lol:
kad dodam pavlaku i jaja to je vec drugo jelo..to cemo sutra :mrgreen:
ma meni je dovoljno samo da osetim miris przene paprike..
i da imam cvrst, hladan paradajz u frizideru..

Sin i ja smo naklonjeni paprikama. Sreca imam neku elektricnu skaru, izbacim je napolju i on pece paprike na njoj, a onda kombinacija sto!!! :lol:
Ove godine mi komsija donosi paradajz fenomenalan, odavno takav nisam jela. Veliki, mesnati i ukusni, kao nekada oni iz dedine baste. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top