Light or Dark?

Julian_Duranona:
SINDI:
Hellen:
...Дању...на сунцу...у природи.... :oops: :oops: :oops:
a sto se ti zacrvenis svaki put kad spomenes sex? :wink:
Mislim... bas si zajedljiva!
Pa, zena je u licnoj karti, 'ladno napisala 69, a nije ostavila nikakav smile pored.
Hrabro, moram priznati...
:shock: nisam zajedljiva...salim se...barem se tebi nije trebalo crtati...a sta je hrabro sto je napisala koliko ima godina? meni u profilu pise 70? pa?ne kontam...
 
SINDI:
:shock: nisam zajedljiva...salim se...barem se tebi nije trebalo crtati...a sta je hrabro sto je napisala koliko ima godina? meni u profilu pise 70? pa?ne kontam...
To sto ima toliko godina, a nije je sramota da se potpuno skine, pa jos na suncu. Tako da je to bila POHVALA :shock: za njen izgled :? (pre bih rekla... Da je malo uvredljivo sto se zena posmatra na taj nacin...)
 
SINDI:
:shock: nisam zajedljiva...salim se...barem se tebi nije trebalo crtati...a sta je hrabro sto je napisala koliko ima godina? meni u profilu pise 70? pa?ne kontam...
Jooooj, Sindiiii!
I ja sam se salio, kada sam rekao da si zajedljiva...
Broj 69 u licnoj karti na svastari, ne oznacava godiste!!!
Meni treba crtati... ? Svasta!
 
Julian_Duranona:
SINDI:
:shock: nisam zajedljiva...salim se...barem se tebi nije trebalo crtati...a sta je hrabro sto je napisala koliko ima godina? meni u profilu pise 70? pa?ne kontam...
Jooooj, Sindiiii!
I ja sam se salio, kada sam rekao da si zajedljiva...
Broj 69 u licnoj karti na svastari, ne oznacava godiste!!!
Meni treba crtati... ? Svasta!
:lol: :lol: A ja iskonstruisala citavu pricu.... :P
 
Julian_Duranona:
SINDI:
:shock: nisam zajedljiva...salim se...barem se tebi nije trebalo crtati...a sta je hrabro sto je napisala koliko ima godina? meni u profilu pise 70? pa?ne kontam...
Jooooj, Sindiiii!
I ja sam se salio, kada sam rekao da si zajedljiva...
Broj 69 u licnoj karti na svastari, ne oznacava godiste!!!
Meni treba crtati... ? Svasta!
:oops: :oops: :oops: upssss
e pa jbg ...nisam se vracala na lk da proverim na sta se odnosi :wink:
 
Julian_Duranona:
Tek ce sad da se crveni, kada bude videla, da smo je razvukli na dve stranice...
:lol: :lol: :lol: :lol:
(evo, da vidis da se salim)

Баш се лудо забављате,а? :wink:
А ја сад морам да црвеним: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
Hellen:
Julian_Duranona:
Tek ce sad da se crveni, kada bude videla, da smo je razvukli na dve stranice...
:lol: :lol: :lol: :lol:
(evo, da vidis da se salim)

Баш се лудо забављате,а? :wink:
А ја сад морам да црвеним: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
a nemoj misliti da nismo snimili i ono- nisam(jos)
ajd sad jos malo.... :lol: :lol: :lol:
nemoj da se ljutis... :wink:
 

Back
Top