Muskarac i pokloni

Da li ste imali u familiji nekoga ko vam je stalno poklanjao pare za rođendan...
Onda slede komentari: Pa, najbolje je da ona sama sebi izabere, ma pare su najuniverzalniji poklon, bla bla...
Lenjost. :twisted:
 
Lexa:
Da li ste imali u familiji nekoga ko vam je stalno poklanjao pare za rođendan...
Onda slede komentari: Pa, najbolje je da ona sama sebi izabere, ma pare su najuniverzalniji poklon, bla bla...
Lenjost. :twisted:



naravno, to je redovna pojava :cry:

a muski svet- pa njima je lakse nego nama- kupe ruzu i gotovo, a ima i toliko zenskih drangulija koje mogu da kupe, a da nisu skupe...
 
Svica:
Zasto pojedini muskarci ne vole ni da primaju niti da drugima poklanjaju poklone?

Oni koji ne primaju poklone to rade zbog toga sto ne zele imati bilo kakvu obavezu ili grizu savesti prema nekome. Pokloniti nekom nesto vazi samo kada taj neko to zasluzi bez obzira sto su oni sami odbili poklon. Mozda si primetila da takvi u vecini slucajeva ne vole cak ni kada im neko plati pice. 8)

Lexa je takodje imala korektnu konstataciju.
 
Gazdarica:
http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=62290&postdays=0&postorder=asc&start=30
Brateee, vise volim da mi moj muskarac polize dupe, nego da mi tu neke cvjetove nosi... Mislim, moze i cvijet ponekad, ali on me definitivno ne moze zadovoljiti... Moze mi muskarac donijeti i botanicku bastu, dzaba mu sve, ako me ne moze zadovoljiti u krevetu... A zadovoljiti me sigurno ne moze neki prcko, koji mi dodje zaogrnut grmom (buketom cvijeca), popne se na mene, 2-3 puta ga gurne naprijed-nazad i svrsi... Zayebi tu pricu...
Najzadovoljnija sam i najpozitivnija kad se dobro najedem i dobro izyebem...
Dakle, kao sto rekoh ima nas raznih... 8)


izgleda su pokloni totalno out.
deda mraz je prs'o ove sezone.
 
Aman ljudi, žena je lepo plastično objasnila šta voli šta ne voli. Naravno da je džaba cveće ako je u krevetu nikakav. Cveće koje donese će da uvene za koji dan, ali on će i dalje biti nikakav yebač. Da li ste vi spremne da ostanete sa nekim sa kim se nikako ne slažete u sexu? Čisto sumnjam.

P.S. Gazdarice, svaka ti je na mestu. Ja jedino ne volim da mi liže dupe, ali nešto drugo, da :wink:
 
denylop:
opet ruze i dupeta
gazdariceeeee
zalazis li ovde?
1. Ja nisam pominjao ruze i dupeta. Tema je o poklonima, a gde su pokloni - tu je i Deda Mraz.
2. Gazdarica zalazi ovde, ali smo se sklonili pod protektorat gospodina Vasica.
3. Ne dirajte mi Gazdaricu! Delimo istu strast... Podjednako ne podnosimo ruze...
 
Imao sam poznanika koji je voleo da deli poklone svojim devojkama. Jednom prilikom je vec nakon prvog izlaska devojci poklonio zlatan lancic, a zatim su usledili i drugi pokloni: zlatan nakit, parfemi, cvece gotovo svaki dan, za prvi mesec cak i tortu(na tri sprata, falili samo mladenci od marcipana). A potom su raskinuli i on je trazio svoje poklone nazad (osim torte i uvelog cveca).
NARAVOUCENIJE: zadovoljite se sa time da vam poklanja sebe i svoju ljubav ili se suocite sa uterivacima dugova.
 
Kako su tema pokloni, a ne seksualne performanse...

jaaaaaaaako volim poklone, meni je moj bivsi :( decko svaki put kada se vidimo donosio nesto, neku sitnicu koja bi se meni dopala
poklon... da bi bio znak paznje ne moze da bude buket cveca (i jos gore da su to crvene ruze), nego nesto specijalno... potrebno je slusati svog partnera i znati pravu stvar koja ce ga uveseliti

Mrzim tvrdice, moj prvi decko je bio najgori od svih... ali zavela sam teror :twisted: i nije mu padalo na pamet da stedi na meni
 

Back
Top