koliko treba vremena da se smuva jedna prosecna devojka.

zavisi.... od vestine muvaca i nedostatka vestine muvane. znaci razlika izmedju ova dva koeficijenta je obrnuto proporcionalna vremenu koje treba nekome da smuva nekoga. formula je

t= (Vn-Vm)^2
Vm=(G1*Bp)/((H-m)-110)*1.1
Vn=(G2*Bq)/((H-m)-110)*1.1

U kojoj Vm=vestina muvaca, Vn=vestina muvane osobe
Koeficijenti V se dobijaju od G1 i G2 sto su godine muvaca i muvane osobe, dok je Bp broj partnera muvaca i Bq broj partnera muvane osobe. Ovo se deli na razliku visine minus tezine koja se umanjuje za 110 i sve se to mnoze sa 1.1 kako bi se dobio neki koeficijent vizuelnog privlacenja koji bitno utice na Vm i Vn. Probajte. :)

PS: mozda doktoriram?! :wink:
 
Tommy_V:
zavisi.... od vestine muvaca i nedostatka vestine muvane. znaci razlika izmedju ova dva koeficijenta je obrnuto proporcionalna vremenu koje treba nekome da smuva nekoga. formula je

t= (Vn-Vm)^2
Vm=(G1*Bp)/((H-m)-110)*1.1
Vn=(G2*Bq)/((H-m)-110)*1.1

U kojoj Vm=vestina muvaca, Vn=vestina muvane osobe
Koeficijenti V se dobijaju od G1 i G2 sto su godine muvaca i muvane osobe, dok je Bp broj partnera muvaca i Bq broj partnera muvane osobe. Ovo se deli na razliku visine minus tezine koja se umanjuje za 110 i sve se to mnoze sa 1.1 kako bi se dobio neki koeficijent vizuelnog privlacenja koji bitno utice na Vm i Vn. Probajte. :)

PS: mozda doktoriram?! :wink:
Hm,ovde je sve crno na belo...
 
povodom ovog jako glupog pitanja mogu samo da kazem da ne postoji ni jedan frajer koji to zna,znaci nisi frajer,zao mi je ali istina zna bit' jako surova,ponekad
a mogu i da ti kazem sledece da se 'vreme' muvanja ne meri,nekada je to svega jedan pogled,nekada su to gomile pogleda i jos vece gomile reci,vremena,novca
znaci sve zavisi od toga "kakvo drvo lomis"
 
Pa taman onoliko vremena koliko mislis da ti treba da prilikom jednog prilaza izgovoris nesto sto ce da je obori s nogu. Ako ces da uzmes sat i da meris, pa recimo da je u pitanju period od nekoliko sekundi pa do vecnosti. To sve zavisi od tebe. Ako si glup, merices i to o-ho-ho. Ako si pametan, dovoljno ti je i svega nekoliko minuta da uhvatis njenu paznju i to je to. U proseku nekih sat i po za prvi poljubac, dva sata za "jezicarenje" i "telesno ispitivanje" i recimo 2 dana za kres kombinaciju. 8)
 
PLESsitnihDEMONA:
zavodljiva1976:
PLESsitnihDEMONA:
:D E,ti ga bas pretera.....Ja mislim 3,5 min. :wink:
Prvi minut ipo za pripremu za prilaz se ne racuna.To je vakuum prostor :lol: Tako da ostaje efektivno 2 min. Eventualno na produzetke dva puta po minut ili ne daj boze da spadnes na penale. :lol: :wink:
:shock: Ako spadnes na penaleee.... :roll: ondaaa......ne znam sta da ti kazem... :P :D
 
zavodljiva1976:
PLESsitnihDEMONA:
zavodljiva1976:
PLESsitnihDEMONA:
:D E,ti ga bas pretera.....Ja mislim 3,5 min. :wink:
Prvi minut ipo za pripremu za prilaz se ne racuna.To je vakuum prostor :lol: Tako da ostaje efektivno 2 min. Eventualno na produzetke dva puta po minut ili ne daj boze da spadnes na penale. :lol: :wink:
:shock: Ako spadnes na penaleee.... :roll: ondaaa......ne znam sta da ti kazem... :P :D
Pa ako spadnem na penale,onda najbolje da mi kazes u koju stranu da shutiram. :lol:
 

Back
Top