KUDA STE SVE PUTOVALI ?

Novi Zeland, Australija, Egipat, Grcka, Italija,Francuska,Spanija,Monako ammm Austrija,Nemacka i ako se racuna dva dana provedena na aerodromu u Singapuru :lol: heh....
Iskreno...Ne postoji najveci utisak jer svaka zemlja nosi nesto svoje,pozitivno ili negativno... Zaljubljenik sam u orijent pa malo vishe naginjem ka starim kulturama kakva je Egipatska ali recimo Monako je prica za sebe,sa ulica da im jedes kako je cisto...Novi Zeland raj na zemlji,drzava i uredjenje kakva ova nasha mala Srbija nece imati ni narednih dvesta godina. Ako si gledala Gospodara Prstenova e ti pejzazi iz filma su totalno realisticni. U isto vreme dok se skijash niz neki vulkan na jugu severnog ostrva na severu ostrva se ljudi kupaju na plazama...perverzija. Ali zemlja gde bih sutra otishla da zivim je definitivno Australija. Nije za dzabe toliko ljudi emigriralo u zemlju bogatu i uredjenu kao Amerika a sa manje kriminala i svih tih sranja nego sto USA ima....Toplo preporucujem cim skupish neku kintu pravac Australija da se vidi..Ostaces ocarana veruj mi.
 
Madjarska,Grcka,Austrija,Njemacka,Italija,Spanija,Francuska i Monako...za sad... :) Nadam se da nece ostati na tome... Kao sto rece komsinica svugdje ima nesto da se vidi i svaka zemlja je zanimljiva na svoj nacin,cak je velika razlika od grada do grada,ali od nabrojanih cini mi se da je najbolja za zivot Njemacka,mozda sto sam tamo najduze bila.Tamo mi se sve svidjelo,osim klime... :? Najljubazniji narod su Grci,a najveci utisak na mene je ostavio Monako...Nekako nestvarno... :roll:
 
The KoMsiNicA:
Novi Zeland, Australija, Egipat, Grcka, Italija,Francuska,Spanija,Monako ammm Austrija,Nemacka i ako se racuna dva dana provedena na aerodromu u Singapuru :lol: heh....
Iskreno...Ne postoji najveci utisak jer svaka zemlja nosi nesto svoje,pozitivno ili negativno... Zaljubljenik sam u orijent pa malo vishe naginjem ka starim kulturama kakva je Egipatska ali recimo Monako je prica za sebe,sa ulica da im jedes kako je cisto...Novi Zeland raj na zemlji,drzava i uredjenje kakva ova nasha mala Srbija nece imati ni narednih dvesta godina. Ako si gledala Gospodara Prstenova e ti pejzazi iz filma su totalno realisticni. U isto vreme dok se skijash niz neki vulkan na jugu severnog ostrva na severu ostrva se ljudi kupaju na plazama...perverzija. Ali zemlja gde bih sutra otishla da zivim je definitivno Australija. Nije za dzabe toliko ljudi emigriralo u zemlju bogatu i uredjenu kao Amerika a sa manje kriminala i svih tih * nego sto USA ima....Toplo preporucujem cim skupish neku kintu pravac Australija da se vidi..Ostaces ocarana veruj mi.
Eto, ja svima pricam za Australiju, dobar standard, engl. govorno podrucje, plaze,...Brat mi je u Pertu i icicu kod njega, uraaa! :) Inace da se vratim temi, hmm, ovako: Grcka, Italija,San Marino (ako se racuna kao drzava :lol: ),Austrija, Nemacka,Ceska, Slovacka,Madjarska,Bugarska(samo prolazila kroz nju), Turska, Spanija...a valjda je to to...
 
Samo sam htela da dodam neke zanimljivosti
Jeste li znali : :D (ovo kao clanak u casopisu ehheh)
Da Novi Zeland ima dva puta vecu povrsinu od bivshe Juge a svega 2 miliona stanovnistva standard im je takav da svaka porodica ima kucu ,zgrade za stanovanje skoro i ne postoje svaki clan porodice ima auto a pride svemu tome na 2 miliona stanovnika imaju 40 miliona grla stoke. Zamislite koji je to prihod....Kriminal ne postoji!!! :shock: zato sto su ostrvska zemlja i taj jadnicak bi jedino mogao da pobegne da prepliva Tasmanijsko more ka Austaraliji....a ta mala plava povrsinica izmedju NZ i Australije koja izgleda kao da je 2 cm udaljena se avionom prelece 4 sata! [/b]
 
The KoMsiNicA:
Samo sam htela da dodam neke zanimljivosti
Jeste li znali : :D (ovo kao clanak u casopisu ehheh)
Da Novi Zeland ima dva puta vecu povrsinu od bivshe Juge a svega 2 miliona stanovnistva standard im je takav da svaka porodica ima kucu ,zgrade za stanovanje skoro i ne postoje svaki clan porodice ima auto a pride svemu tome na 2 miliona stanovnika imaju 40 miliona grla stoke. Zamislite koji je to prihod....Kriminal ne postoji!!! :shock: zato sto su ostrvska zemlja i taj jadnicak bi jedino mogao da pobegne da prepliva Tasmanijsko more ka Austaraliji....a ta mala plava povrsinica izmedju NZ i Australije koja izgleda kao da je 2 cm udaljena se avionom prelece 4 sata! [/b]
a navodno svaki peti stanovnik razume ili govori srpski ili neki od ex Yu jezika!!!
 
Goscica:
limunada:
silver-girl:
Grcka, Madjarska, Bugarska, Hrvatska, Afrika.
Toliko.

Hej,gdje se nalazi ta Afrika? :wink:
a znas ono kad smo isli u Afriku da sadimo papriku... :P

Paprika se sadi bre od aleksinac;.. pa do .... presevo.. a ajvarka pogotovu oko Brestovacku dolinu.. :lol:

sto se tice putovanja...
USA Balgarija, Francuska? Belgija Nemacka Svajcarska, Italija, Austrija, Madzarska, Spanija Grcka Tunis + Slovenija Hrvatska Bosna MAkedonija ..
vize mi meni nigde ne treba,ali mi se sam ne putuje ber nigde.. :cry:

Ima li neka da zeli da putuje kao ja?? a da je ne cekam 2 meseca zbog eventualne vize?
 
SRDJAN_FR:
Goscica:
limunada:
silver-girl:
Grcka, Madjarska, Bugarska, Hrvatska, Afrika.
Toliko.

Hej,gdje se nalazi ta Afrika? :wink:
a znas ono kad smo isli u Afriku da sadimo papriku... :P

Paprika se sadi bre od aleksinac;.. pa do .... presevo.. a ajvarka pogotovu oko Brestovacku dolinu.. :lol:

sto se tice putovanja...
USA Balgarija, Francuska? Belgija Nemacka Svajcarska, Italija, Austrija, Madzarska, Spanija Grcka Tunis + Slovenija Hrvatska Bosna MAkedonija ..
vize mi meni nigde ne treba,ali mi se sam ne putuje ber nigde.. :cry:

Ima li neka da zeli da putuje kao ja?? a da je ne cekam 2 meseca zbog eventualne vize?
Ja sm bio: Bosna, Hrvacka, Makedonija, Bugarska, MAdjarska, Grcka, Nemacka, Emirati, Filipini dosao u Australiju I NE VRACAM SE VISE osim na raspuste odmore i ostalo :D :D :D :D :D :D
 
Sve ex-yu drzave,Bugarska,Rumunija,Turska,Grcka,Madjarska,Poljska,Belorusija,Italija,Svajcarska,Austrija,Tunis,Belgija,Francuska,Danska,Svedska(u prolazu),Finska,Tajland i nebrojeno puta moja omiljena Holandija.
+Nemacka,uzduz i popreko
 
PO EVROPI SVUDA (ENGLESKA,SPANIJA,PORTUGALIJA,FRANCUSKA,MONACO, ITALIJA,SVAJCARSKA,NEMACKA,BELGIJA,HOLANDIJA,POLJSKA,CESKA,SLOVACKA,MADJARSKA,RUMUNIJA,TURSKA,GRCKA) JOS ZELIM JAKO DA VIDIM MOSKVU,DANSKU,NORVESKU,SVEDSKU ,FINSKU I ONDA SAM ZATVORILA EVROPU.
A OSTATAK SVETA (PARAGVAJ,BOLIVIJA,PERU,EKVADOR, FLORIDA, NEVADA(LAS VEGAS), ARAPSKE EMIRATE, EGIPAT)
TRUDIM SE DA STO VISE PUTUJEM DOK SAM MLADA..
 
Svedska,Finska,Danska,Holandija,Njemacka,Italia,Austria,Francuska,Spanija,Madjarska,Turska.Najvise mi se svidjelo u Svedskoj i Holandiji,voljela bih da prodjem kroz citavu USA (da sve vidim) a da zivim definitivno u Kanadi.
 

Back
Top