Koliko ste videli sveta?

Zelim ti da sretnes svoj bebu Skarlet tamo

Tired Scarlett Johansson GIF by Focus Features
uh, to bi bio savrsen odmor :heart:
 
Kako je nesto kad dje god mrdnes sretnes anerikance.

Mozes ti da imas utisak koji hoces ali realnost je da mnogo mnogo amerikanaca govori drugi jezik. Pa bar je amerika zemlja imigranata .
Онда да прецизирам:
Они којима је енглески матерњи, по оба родитеља, мислим да они слабо до никако говоре стране језике. Мислим да их има 5%, можда до 10 највише.

А Латиноамериканци и сви остали, који имају барем једног родитеља са стране, они су друга прича, коју не причамо овде.
 
Онда да прецизирам:
Они којима је енглески матерњи, по оба родитеља, мислим да они слабо до никако говоре стране језике. Мислим да их има 5%, можда до 10 највише.

А Латиноамериканци и сви остали, који имају барем једног родитеља са стране, они су друга прича, коју не причамо овде.
A mislis na staru ameriku koja u stvarnosti ne postoji. E onda jesi u pravu
 
Tačno 60 zemalja za 60 godina na svim kontinentima, barem 20 sam posetio barem 5 puta.
Sve države SAD-a osim Aljaske, uključujući Havaje. Tu mi je pomoglo dosta rabadžisanje jer vozio sam i ja 18-točkaša😅
P.S. većina toga u prvih 40 godina života, zadnjih 15-ak godina i dalje dosta putujem ali sam posetio samo jednu novu zemlju za to vreme. Jbga😕
 
Nisam nesto puno, nekih 15 država od kojih sam u nekima bila po vise puta , sto u evropi, preko okeana i u aziji
Planiram još neke zemlje ali to je sve skopcano sa finansijama i vremenom, ali se nadam da cu uspeti u tim planovima
Da nije bilo korone koja nas je sve zaustavila bila bih bar jos u 3 zemlje do sada
 

Back
Top