moja koleginica me udavi dal da ostane plavusa!!!

sibirska:
Plava kosa? Prednosti i mane...
To zavisi od osobe do osobe...ne stoji svakom lepo plava kosa i ima mnogo nijansi plave boje...(od najsvetlije-skoro bele,do najtamnije-kaki boja).
Ja sam,recimo godinama bila satirana i sad sam presla u plavuse(inace sam isprobala skoro sve boje,sem crne)i shvatila da mi plava najbolje stoji,jedina je mana to sto moram cesto da se farbam...
Zavisi koja je boja kose toj tvojoj koleginici trenutno.Ako je smedja ili crna,bice joj jako tesko da predje u plave..ali ako je cvrsto resila,neka se naoruza strpljenjem,jer iz prvog puta joj sigurno nece ispasti boja kakvu zeli.
p.s. :oops: sad sam tek primetila naslov teme...
Elem,ako joj se svidja kako joj stoji plava kosa,ne treba da menja :wink:
 
Ja sam mnogo volela da budem plavusa i na kraju sam nekako uspela da izvucem plavu boju koju sam htela medjutim uopste mi se nije dopalo kako mi stoji tj nisam sebe videla kao plavusu i prefarbala se.Pre toga sam se farbala u svim mogucim bojama sem crne. I evo me opet sam crvenokosa ustvari nijansirano crveno braon i svi mi kazu da mi je tako mnogo bolje a i ja smatram da je tako. Pa koleginicaneka proba
mozda se njoj to i dopadne.
 
zeljica:
Smedja je zakon :wink: Osim ako nije prirodno plavusa, onda bolje da se i ne farba u plavo.


Svi oni vicevi oko plavusa.......


slazem se. Sto vise ides na sever SCG, sve vise devojaka lici na N. Bekvalac, a prema jugu, sve se farbaju u crno, valjda ko Ceca. Ja sam smedja, ali sa prelivom ambre, stpo je vrlo lepa i retka boja (prirodna). Kad bih bil aplavusa, sa OVAKVIM temperamentom, pitali bi me> a gde si parkirala metlu 8)
 
sibirska:
Nadya:
pa, ja sam za to da uvek treba da se proba... na greskama se uci :wink:

ja sam dugo bila sa plavim pramenovima, jer mi je kosa svetlo braon i onda je bas cool izgledalo, ali uopste to nije moja boja i evo sad vec, druga godina sam u prelepoj tamno crvenoj :D 8)

To mi je želja, ali nemam hrabrosti :cry:

Cek sad :? , pa jer te davi drugarica il sta...... :shock: :roll: ...ko koga ovde davi :wink:
 
mala natasa:
sibirska:
Nadya:
pa, ja sam za to da uvek treba da se proba... na greskama se uci :wink:

ja sam dugo bila sa plavim pramenovima, jer mi je kosa svetlo braon i onda je bas cool izgledalo, ali uopste to nije moja boja i evo sad vec, druga godina sam u prelepoj tamno crvenoj :D 8)

To mi je želja, ali nemam hrabrosti :cry:

Cek sad :? , pa jer te davi drugarica il sta...... :shock: :roll: ...ko koga ovde davi :wink:

Relax woman!!! :roll: :lol: Samo komentarišem, neću više 8) :lol:
 
Betty:
zeljica:
Smedja je zakon :wink: Osim ako nije prirodno plavusa, onda bolje da se i ne farba u plavo.


Svi oni vicevi oko plavusa.......


slazem se. Sto vise ides na sever SCG, sve vise devojaka lici na N. Bekvalac, a prema jugu, sve se farbaju u crno, valjda ko Ceca. Ja sam smedja, ali sa prelivom ambre, stpo je vrlo lepa i retka boja (prirodna). Kad bih bil aplavusa, sa OVAKVIM temperamentom, pitali bi me> a gde si parkirala metlu 8)


To Betty, moj si covek 8) Pusti plavuse, R&R je zakon :wink:
 
zeljica:
Betty:
zeljica:
Smedja je zakon :wink: Osim ako nije prirodno plavusa, onda bolje da se i ne farba u plavo.


Svi oni vicevi oko plavusa.......


slazem se. Sto vise ides na sever SCG, sve vise devojaka lici na N. Bekvalac, a prema jugu, sve se farbaju u crno, valjda ko Ceca. Ja sam smedja, ali sa prelivom ambre, stpo je vrlo lepa i retka boja (prirodna). Kad bih bil aplavusa, sa OVAKVIM temperamentom, pitali bi me> a gde si parkirala metlu 8)


To Betty, moj si covek 8) Pusti plavuse, R&R je zakon :wink:

:lol: Prirodna kosa lepo ošišana ima veći efekat nego ista ta frizura sa napadnom bojom.
e jedino što ja ne volem gitare.... :roll: God is a DJ!
 
zeljica:
Betty:
zeljica:
Smedja je zakon :wink: Osim ako nije prirodno plavusa, onda bolje da se i ne farba u plavo.


Svi oni vicevi oko plavusa.......


slazem se. Sto vise ides na sever SCG, sve vise devojaka lici na N. Bekvalac, a prema jugu, sve se farbaju u crno, valjda ko Ceca. Ja sam smedja, ali sa prelivom ambre, stpo je vrlo lepa i retka boja (prirodna). Kad bih bil aplavusa, sa OVAKVIM temperamentom, pitali bi me> a gde si parkirala metlu 8)


To Betty, moj si covek 8) Pusti plavuse, R&R je zakon :wink:



Ma da li ja to osecam neku netrpeljivost prema plavusama devojke :cry:
 
mala natasa:
zeljica:
Betty:
zeljica:
Smedja je zakon :wink: Osim ako nije prirodno plavusa, onda bolje da se i ne farba u plavo.


Svi oni vicevi oko plavusa.......


slazem se. Sto vise ides na sever SCG, sve vise devojaka lici na N. Bekvalac, a prema jugu, sve se farbaju u crno, valjda ko Ceca. Ja sam smedja, ali sa prelivom ambre, stpo je vrlo lepa i retka boja (prirodna). Kad bih bil aplavusa, sa OVAKVIM temperamentom, pitali bi me> a gde si parkirala metlu 8)


To Betty, moj si covek 8) Pusti plavuse, R&R je zakon :wink:



Ma da li ja to osecam neku netrpeljivost prema plavusama devojke :cry:

sačuvaj bože! Ja sam jedino protiv neuspelih kombinacija tena i pramenova :twisted: (mrzim pramenove i mislim o tim devojkama loše, a da ni ne porazgovaram s njima pošteno, naročito sad u 2004. godini :twisted: )
Hoću da kažem da sebe u tomenikako ne vidim, a da...bio je i tekst u Lepoti i zdravlju posvećen toj temi, da li je bolje biti plavuša ili ne, i rezultat je taj da se trostruko više muškaraca odlučivalo na start jedne te iste osobe dok je bilaplavuša, nego pre farbanja.
 
sibirska:
Nadya:
pa, ja sam za to da uvek treba da se proba... na greskama se uci :wink:

ja sam dugo bila sa plavim pramenovima, jer mi je kosa svetlo braon i onda je bas cool izgledalo, ali uopste to nije moja boja i evo sad vec, druga godina sam u prelepoj tamno crvenoj :D 8)

To mi je želja, ali nemam hrabrosti :cry:

E, nema toga! Probaj sve dok jos zelis i dok ne upadnes u dosadu i monotoniju! Mozes bez problema da se vratis u plavo za kratko vreme (mislim da bih ja vec sa prvim, drugim farbanjem imala perfektno plavu kosu jer mi se prima ko blesava na farbu :wink: )
i ako treba neko da te ubedi, evo JA CU! :))) :D :D

OFARBAJ SE AKO TO VEC TOLIKO ZELIS!!! :wink: :wink: :D :D

ne casi casa, vec probaj nove stvari. Osecaces se bolje i dobices samopouzdanje ako je to bas ono sto zelis. A ako ne, probas nesto sto mislis da je bolja ideja... no biggy at all!! :)
Sto moja mama uvek kaze... "bar kosa uvek raste" :lol:

ajde, cekam izvestaj kako ti se crvena kosa svidja na tebi :wink: 8)
 

Back
Top