Srpkinje - snaga Srbije

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.087
Gledam neki dan slike nasih devojaka u vojsci, kako ponosno nose uniformu Vojske Srbije koja im savrseno stoji, ne znam da li one daju vise lepote uniformi ili obrnuto.

promocija05.jpg


Onda malopre procitam tekst o Svetlani Kitic, proglasena za najbolju rukometasicu sveta svih vremena, koja je sa svojih 48 u boljoj formi od vecine mladjih igracica kojima moze da bude i majka.

Ceca Kitić vanzemaljac sa Zvezdare

Svetlana Kitić-Magić u anketi sajta IHF izabrana za najbolju rukometašicu sveta svih vremena: Evo i Bog ih je podsetio da sam najbolja na planeti, a moj Radnički jedan jedini

Ceo tekst ovde

spkitic3.jpg
 
Нека им је са срећом,надам се да неће служити маторим официрима за поткусуривање по канцеларијама или као украс.Свако треба да ради што воли ако је могуће.А ове муслиџе што држе жене по подрумима нека цркну.
 
Уместо да мушкарци носе униформе и марширају, а жене подижу децу која нам тако недостају, код нас све обрнуто..

Ovo je dokaz da nam drustvo napreduje, zene moraju imati svoje mesto i u vojsci.

Prosla su vremena (hvala Bogu) kad se muz sa trbusinom sav mastan, prljav i znojav izvali na fotelju, okrene fudbal na tv, drekne "zeno pivo" i ceka rucak, nema vise, sad ga na stolu ceka poruka zene "Snadji se druze°!

:rtfm:
 
Ovo je dokaz da nam drustvo napreduje, zene moraju imati svoje mesto i u vojsci.

Prosla su vremena (hvala Bogu) kad se muz sa trbusinom sav mastan, prljav i znojav izvali na fotelju, okrene fudbal na tv, drekne "zeno pivo" i ceka rucak, nema vise, sad ga na stolu ceka poruka zene "Snadji se druze°!

:rtfm:

Видим како напредујемо...
И по чему је то просечан муж мастан и са трбушином, а не окретан, способан, штедљив, домаћин...
 

Back
Top