Zene varaju uspesnije od muskaraca

Nema to veze sa polom, varaju i muškarci i žene.Podjednako.Jer ako neko želi da vara, varaće svakako.A, prevaru ste na temi predstavili kao kakvo takmičenje, gde je varanje nekoga po Vama poduhvat, gde valja ispitati ko je uspešniji??!Svašta.Užas.Nije to pohvalna aktivnost, gde se treba meriti nivo uspesnosti varača,jer nema ničega pohvalno u varanju,a kamoli o nekoj tamo uspešnosti. :(
 
Nema to veze sa polom, varaju i muškarci i žene.Podjednako.Jer ako neko želi da vara, varaće svakako.A, prevaru ste na temi predstavili kao kakvo takmičenje, gde je varanje nekoga po Vama poduhvat, gde valja ispitati ko je uspešniji??!Svašta.Užas.Nije to pohvalna aktivnost, gde se treba meriti nivo uspesnosti varača,jer nema ničega pohvalno u varanju,a kamoli o nekoj tamo uspešnosti. :(

varanje jeste takmicenje... To je jedini smisao varanja uvek, cisto takmicenje
 
Jedan od deset muškaraca preljubnika biva "provaljen“, a samo jedna od dvadeset žena sklonih prevarama, pokazalo je istraživanje koje je sproveo sajt IllicitEncounters.com.

Takođe, 40 odsto učesnica istraživanja je reklo da su im najčešći alibi prijateljice, dok se samo šest odsto muškaraca poverava prijateljima u vezi sa ljubavnicama.

Polovina prevarenih muškaraca, i 21 odsto žena, su putem SMS poruka otkrili da njihovi partneri “švrljaju”.

Portparolka sajt koji je uradio istraživanje, Sara Hartli, kaže da preljubnike najčešće otkriva nemar u prikrivanju dokaza.

“Oni ostavljaju svoje mobilne telefone na mestima dostupnim partnerima da ih pregledaju. Ne brišu poruke, ni podatke u vezi sa pozivima, a to ih sve posle skupo košta”, kaže za “Telegraf” Sara Hartli.

Ona, takođe, objašnjava i da su žene mnogo pedantnije. "One imaju posebne e-mail adrese, Facebook profile, SIM kartice... koje koriste samo za komuniciranje sa svojim ljubavnicima. Osim toga, žene su sklone i tome da naprave čitavu mrežu prijatelja koji će ih prikrivati kada ’krenu u akciju’.“

Za razliku od njih muškarci, koji inače češće varaju nego žene, ne vode toliko računa i lako bivaju uhvaćeni.

"Razlog leži u činjenici da su žene sistematičnije od muškaraca. One prave planove, strategije, dok muškarci reaguju impulsivno. Takođe, žene su i bolji lažovi - one to rade sofisticirano“, kaže doktorka Dejvid Holms, psiholog Mančester Metropoliten univerziteta.

(MONDO)

Potpuno tačno. Žene jesu mnogo pedantnije, i obavezno prave mrežu onih koji ih " pokrivaju" i više se trude oko uklanjanja dokaza, jedino što su istraživanja išla u smeru toga da li je partner saznao a ne ko sve zna za to. Teško je ne primetiti kada žena ide da "švrlja", i najčešće ne vidimo to upravo kod partnerke, obično zbog toga što ne želimo čak ni da gledamo, jer ako je došlo do švaleracije onda je u braku nešto ugašeno, a onda nestaje i interesovanje za njene postupke. Inače, uprkos tome što se više trude da sakriju svoju preljubu obično više ljudi zna za žensko "švrljanje" nego za muško, a žene obično "padnu" kada neko poželi da "naplati" svoje ćutanje, to vodi u novu mrežu, a ovo u sledeću naplatu, i zbogom pameti.... Ja bih voleo drugačiju statistiku, recimo ZBOG ČEGA varaju žene a zbog čega muškarci... Kada bi bila iskrena i sprovedena kako treba mislim da bi iznenadila mnogo ljudi, i žena....
 
Misim mogu da varaju kad su u povrsnim vezama s mlakonjama..ja provalim kad se vraca kuci busem i prica s nekim muskarcem..ne moze da me slaze da nema nekog proizvoda u prodavnici ako nije znala gde stoji ce me slaze nesto ozbiljnije

Pa sve zene lazu sto na sat. ZAto pametni muskarci ni ne obracaju paznju preterano na to sta pricaju, vec vise gledaju okolnosti, i kontrolisu je radije. To ti je gubljenje vremena da ocekujes od zene da ti kaze nesto, ako je prvo nemas u saci :D
 

Back
Top