musko mislenjee o celulitu?

Odakle ti ideja da se hrane zdravo?da ne puse..piju cocacolu..jedu pohovano i u meku?normlno da im roditelji ne spremaju na maslinovom..sportisti pre jedu jacu hranu nego musli jer im treba energija..jos i vise mogu pojesti..i kao sto rekoh MOZDA je na sve to nezdravo dovoljno da pijes svakodnevno zeleni caj..kao ja na pr..i da ti se ne napravi celulit..evo pre 2 dana sam gledao manekenke sve imaju uzas bubuljice i losu kozu..od cega?od nezdravog zivota..nocnog..nemaju vremena za redovnu cestu izhranu..pa strpaju brzu hranu na brzaka
 
Poslednja izmena:
Ja ipak mislim da je do secera iliti cocacole..masna brza hrana..opet ako neko unosi tecnost poput tebe mozda razbija ta sranja koja se unose..mozda i pusenje u toj kombinaciji doprinese nastanku..u svakom slucaju ne treba posmatrati celulit kao estetsku falinku nego kao zdravstveni problem..i ne ubedjivati sebe kako ga svi imaju pa neka i na vama..nego malo prst na celo i dupe uzbrdo:ok:
Zivim na pljeskavicama radnim danima, nemam kad da kuvam. Za dorucak jedem topli sendvic. Kad spremam obozavam testenine i meso. Visoka sam 170 i nemam 60 kila. Jedem slatkisa kad mi se hoce koliko hocu. Pusim. Pijem kad izadjem u grad. Crkla bih kad bih morala svaku kaloriju da brojim. Ne znam da li je to do tecnosti ili do mog genetskog sklopa, znam da sad popijem 2 l vode do 12 h popodne. Savetovali su me da vadim krv, da vide da li imam secer, i ispostavilo se da iako sam inace bela ko krpa, sve je kako treba i pozeleti se moze. Tako da, stv mislim da je sve samo pitanje tecnosti. Jes da malo cesce ides u wc, al ...
 
Pa ne rece jel pijes cocacolu?znam klinke koje ubijaju 2l dnevno..mrsave ko iglice ali imaju na nogama celulit samo tako..ljudi koji drze dijete i kukaju da nista ne jedu opet piju cocacolu i cude se sto im kilaza ne pada..oni pored toga ne unose nikakvu tecnost..to je fora..na masnu hranu pre svega mislim zejtin..pohovano i dinstano..cips i tako te masne nebuloze
 
Pijem CC ponekad.. Ne volim gazirano. Pre sam za vocni sok. Jes da vise kosta al mi vise i odgovara. Najvise pijem ananas ili neki sa sargarepom. Volim i visnju. Kupim CC kad mi se pije al to je retko. Cak ne pijem ni knjaz milos ako kupujem vodu, kupim rosu il tako nesto. Mehurice volim u sampanjcu :). Al msl da ne mozes CC da okrivis za visak kg ili celulit. Grickalice ne jedem, ne volim, ali masno i pohovano obozavam. Da mogu da ispohujem vazduh, ja bih :) I jedem,pohovano meso, papriku, tikvice. Pohovala sam i palacinke. I ne gledam koliko pojedem. Desi se meni da pojedem za dan sto bi neko za obrok, a desi mi se da pojedem vola, otprilike. Ne znam da stanem nekad. Ali stv, ne znam, o5 mislim da je samo voda u pitanju. Tj tecnost. PS o CC necu raspravljam, dokazano je stetna, i pre cu da popijem pivo, manje gazirano a ukusnije. I da, nemam pivski stomak (jos uvek :))
 
Odakle ti ideja da se hrane zdravo?da ne puse..piju cocacolu..jedu pohovano i u meku?normlno da im roditelji ne spremaju na maslinovom..sportisti pre jedu jacu hranu nego musli jer im treba energija..jos i vise mogu pojesti..i kao sto rekoh MOZDA je na sve to nezdravo dovoljno da pijes svakodnevno zeleni caj..kao ja na pr..i da ti se ne napravi celulit..evo pre 2 dana sam gledao manekenke sve imaju uzas bubuljice i losu kozu..od cega?od nezdravog zivota..nocnog..nemaju vremena za redovnu cestu izhranu..pa strpaju brzu hranu na brzaka

Ranije ni jedna zena nije imala celulit osim mozda neki ekstremi, nije se ni znalo sta je to, a jelo se i slanine i sira i hleba i masno i td..dakle nisu samo otrovi iz hrane, ako vec toliko pricas o tome, malo se bolje informisi..
 
Ranije ni jedna zena nije imala celulit osim mozda neki ekstremi, nije se ni znalo sta je to, a jelo se i slanine i sira i hleba i masno i td..dakle nisu samo otrovi iz hrane, ako vec toliko pricas o tome, malo se bolje informisi..

E ajde ne lupetaj nigde nisam pomenuo tu masnocu o kojoj ti pricas nego onu koja se visestruko koristi u prehrambenim industrijama..dakle rec je o brzoj hrani koja nije bila na svakom koraku..da jedu sir i slaninu ne bi imali sigurno celulit
 
Ranije ni jedna zena nije imala celulit osim mozda neki ekstremi, nije se ni znalo sta je to, a jelo se i slanine i sira i hleba i masno i td..dakle nisu samo otrovi iz hrane, ako vec toliko pricas o tome, malo se bolje informisi..
Ima tu istine, ali tad ti posao nije bio vezan za sedeci polozaj pred racunarom, nego si radio ko konj (fizicki) i to se trosilo. A dalje, nesto nisam upucena u sve ovo, al ne razumem koliko je proveren boldovan deo i na koji nacin. Da su bili zdraviji, jesu. Mrsaviji, jesu, al ovo zadnje mi ne pije bas vodu
 
Pa ona ne kapira sta se pre jelo a koja hemija danas

Negde sam pisala, kad sam htela da se ugojim otisla sam 2 meseca na selo. I uspela sam. Ali nisam prstom mrdnula, tetosili me i samo dodavali hranu, domace povrce, mlecne proizvide, hleb. I osecala sam se mnogo bolje. A oni ljudi rade, nije ni cudo sto jedu jaku hranu. Pa to se potrosi. Aj idi 1 dan na posao i ne doruckuj. Bices ko krpa
 
Ranije ni jedna zena nije imala celulit osim mozda neki ekstremi, nije se ni znalo sta je to, a jelo se i slanine i sira i hleba i masno i td..dakle nisu samo otrovi iz hrane, ako vec toliko pricas o tome, malo se bolje informisi..

na osnovu chega to tvrdis?
ja recimo mogu da kazem da to nije bila smetnja nizakoga u to staro doba, da je celulit bio prirodna stvar, chak mozda i pozeljna stvar s obzirom da je ideal zene bio ono malo drugaciji nego danas.

poglej ove tri gracije koleginice:

image_tri-gracije_12394490090.jpg
 
a i za divljenje takodje.
imperativ zene je njena lepota, one to ne zaradjuju kao mi, muskarac mora dobro da se pomuchi da dobije telo apolona recimo, zena pak treba samo da je zdrava i prava i njeno telo ce biti kako treba u nasim muskim ochima i tu je taj njen imperativ saglasan sa muskim instinktom kojeg ne moze ni hilfigeger ni koko ni ostali da preyebu, ni pod razno ni ikad
 
na osnovu chega to tvrdis?
ja recimo mogu da kazem da to nije bila smetnja nizakoga u to staro doba, da je celulit bio prirodna stvar, chak mozda i pozeljna stvar s obzirom da je ideal zene bio ono malo drugaciji nego danas.

poglej ove tri gracije koleginice:

image_tri-gracije_12394490090.jpg

Pa npr moja keva nije imala ni c od celulita do neke 45-te..jela sve normalno, nikakav sport..danas ima devojaka bas se pravilno hrane i vezbaju, mogu da ga smanje al ne i da nestane potpuno. Nije ni vazno, mrzi da se ubedjujem tu.. Naravno da je sve nezdravo oko nas, pocev od vazduha, vode, hrane pa nadalje..
 
Pa npr moja keva nije imala ni c od celulita do neke 45-te..jela sve normalno, nikakav sport..danas ima devojaka bas se pravilno hrane i vezbaju, mogu da ga smanje al ne i da nestane potpuno. Nije ni vazno, mrzi da se ubedjujem tu.. Naravno da je sve nezdravo oko nas, pocev od vazduha, vode, hrane pa nadalje..

a kad je bilo zdravo?
da te podsetim, nasi preci, oni davni preci nisu imali smogove, deterdzente i junk hranu - jeli su sve prirodno pa su umirali sa 30 godina u proseku.
zene na selu, kad dodju do 25 izgledaju ko babe, kichma im se iskrivila od kopanja i poniznosti, ne znas bre ko je ko u kuci dal je baba zena, cerka ili chukunbaba.
i sve sa salom da te bog sachuva.

da li je u toj tragediji od estetike bilo celulita, skroz je nevazno - bilo je mnogo ruzno

slusaj snajka, nema smisla da bre branis muske shoviniste od mene, zar nije bolje da lepo ti i ja zasviramo gajde?
 
a kad je bilo zdravo?
da te podsetim, nasi preci, oni davni preci nisu imali smogove, deterdzente i junk hranu - jeli su sve prirodno pa su umirali sa 30 godina u proseku.
zene na selu, kad dodju do 25 izgledaju ko babe, kichma im se iskrivila od kopanja i poniznosti, ne znas bre ko je ko u kuci dal je baba zena, cerka ili chukunbaba.
i sve sa salom da te bog sachuva.

da li je u toj tragediji od estetike bilo celulita, skroz je nevazno - bilo je mnogo ruzno

slusaj snajka, nema smisla da bre branis muske shoviniste od mene, zar nije bolje da lepo ti i ja zasviramo gajde?

Kakva crna snajka :lol:
Ma ne branim nego iznosim cinjenice..al smorishte me ljudi pobogu
 
dakle muskarci,sta mislite o celulitu?:think:


P.S iskrenost:)
Уопште га не примећујем и не смета ми.
Смета ми прекомерна тежина а граница за то је када приметите на себи да вам се бутине чешу једна о другу док ходате. Значи све отприлике до +15 - +20 је уреду.
 

Back
Top