Orgazam vaginalni vs. klitorisni

na zalost, mnoge zene danas su se pomirile sa tim da seks pocinje kada on dozivi erekciju, i zavrsava
kada on dozivi orgazam
a jesu li one, to vec nije vazno, one neka uzivaju u ... bliskosti :neutral:
:(
Kad tako kazes...
Znas, nije uvek sve do njega.
Mozda se covek i trudi koliko zna i ume, ali je nesto drugo problem.
Ja kazem da mi je glupo traumirati muskarce koji nisu sebicni, trude se, zbog nekih spoljnih cinilaca...
To je igra za dvoje, uvek oboje imaju udela, nije sve ni na njemu, ni na njoj.
 
:(
Kad tako kazes...
Znas, nije uvek sve do njega.
Mozda se covek i trudi koliko zna i ume, ali je nesto drugo problem.
Ja kazem da mi je glupo traumirati muskarce koji nisu sebicni, trude se, zbog nekih spoljnih cinilaca...
To je igra za dvoje, uvek oboje imaju udela, nije sve ni na njemu, ni na njoj.

meni nije jasno, jer nisam zensko, zasto vam je toliko tesko da dozivite orgazam? zasto su potrebni neki specificni "spoljni" cinioci? dozivljavam orgazam i kad malo jace kinem a kamoli...doduse zene mogu biti i ekstremne po pitanju orgazma, neke ga uopste ne dozivljavaju, a neke samo hodajuci dozive stotine...cudno je to...takodje neke zene su multiorgazmicne...voleo bih da jednom mogu da dozivim zenski orgazam da vidim kako one to osecaju...
 
eh..da vi znate kakvih sve zenskih ima..ne bi verovale.Zamisli zenu..koja u toku sexa lezi na ledjima,sat vremena..ni da mrdne..i ceka da joj se nesto desi.Da dozivi nesto...haha..ma,smejurije ima koliko volis.Mozes joj raditi sta god hoces..pricati joj..saptati..dirati je..NISTA..lezi..ni da mrdne.Niti glas da pusti.
 
meni nije jasno, jer nisam zensko, zasto vam je toliko tesko da dozivite orgazam?

Eee kad bismo znale. Pa tako su nas udesili. Mislis da mi znamo ZASTO nam nije lako kao vama da svrsimo? Znam sta mi treba da mi se orgazam desi, znam sta mi ne da da svrsim, ali zasto je zena takva...

Ali, recimo meni, nije generalno tesko da dozivim orgazam, tj. da su mi sad potrebni neki cinioci...
Kad se sama diram, i radim ono sto najvise volim, ma svrsim brze nego sto tebi uspe da se digne.
Ali kad sam sa muskarcem, narocito sa nekim sa kim sam po prvi put ili se jos nismo cesto seksali, tu moze da potraje dok uspem da se skoncentrisem na svoj orgazam.
Jebbe nas psiholoski faktor.
 
Eee kad bismo znale. Pa tako su nas udesili. Mislis da mi znamo ZASTO nam nije lako kao vama da svrsimo? Znam sta mi treba da mi se orgazam desi, znam sta mi ne da da svrsim, ali zasto je zena takva...

Ali, recimo meni, nije generalno tesko da dozivim orgazam, tj. da su mi sad potrebni neki cinioci...
Kad se sama diram, i radim ono sto najvise volim, ma svrsim brze nego sto tebi uspe da se digne.
Ali kad sam sa muskarcem, narocito sa nekim sa kim sam po prvi put ili se jos nismo cesto seksali, tu moze da potraje dok uspem da se skoncentrisem na svoj orgazam.
Jebbe nas psiholoski faktor.
Bona za iskrenost.
 

Back
Top