Tako mi treba da se izgubim,i od svega da se odmorim...

joj,kako mi je ova pjesma podsjeca na ljeto,more,i sve to,mmm....uzmi sve sto je potrebno i pakuj se,idemoo...:)..Imate li vi neku ljetnju pjesmicu koja vas uvijek oraspolozi(kao mene ova,jer me podsjeca da za 20 ak dana palim na ljetovanje :)) ...?I,da,ima u pjesmici jedan dio koji bi da prokomentarisemo zajedno- Malo i djevojku da promjenim, pa nek i mene neko odmjeni - ...Znaci,koliko je moguce ljeti,na moru ostati vjeran i ne podleci iskusenjima koje nudi ljeto? :) Treba li raskinuti prije ljetovanja,a posle ljetovanja se pomiriti,ili treba otici sa partnerom na ljetovanje?

hoćeš na more - idi na more:cool:
 
....malo slatkog da poboljsha atmosferu .........:rumenko:
2h8d56p.jpg
jos se palis na milku?:)
 
ja hocu na more i plazu, samo da se suncam i plivam
ne treba mi niko
a kamoli neki brdjanin naduvani da mi zaklanja sunce
... ti idi na more... ali nemoj praviti gluposti
msm,ne znam... ali ipak ne kontam.... ides na letovanje, i jedina stvar koja ti se vrzma po gl;avi i pravi ti problem je to sto si u vezi, pa neces moci svrljati!?
OMG...

:hahaha: sad ce glen da ti kaze da si baba :rumenko:
 
ma moze da kaze sta hoce
:))))
ja ovo ne razumem, ispada sad da je jedina svrha letovanja nabasati na znojavog preplanulog muskarca
pfuj
Nisam rekla da je jedina,nego da je ljeti najlakse prevariti,i mnogi ljudi tada varaju,i jos kazu da to nije prevara,samo ljetnja avanturica...Ja nisam rekla da se sa tim slazem,samo sam zeljela da vidim vase misljenje ;)
 
joj,kako mi je ova pjesma podsjeca na ljeto,more,i sve to,mmm....uzmi sve sto je potrebno i pakuj se,idemoo...:)..Imate li vi neku ljetnju pjesmicu koja vas uvijek oraspolozi(kao mene ova,jer me podsjeca da za 20 ak dana palim na ljetovanje :)) ...?I,da,ima u pjesmici jedan dio koji bi da prokomentarisemo zajedno- Malo i djevojku da promjenim, pa nek i mene neko odmjeni - ...Znaci,koliko je moguce ljeti,na moru ostati vjeran i ne podleci iskusenjima koje nudi ljeto? :) Treba li raskinuti prije ljetovanja,a posle ljetovanja se pomiriti,ili treba otici sa partnerom na ljetovanje?

paaa...mozda,mozda,nikako..jednom smo mladi ;)
 
joj,kako mi je ova pjesma podsjeca na ljeto,more,i sve to,mmm....uzmi sve sto je potrebno i pakuj se,idemoo...:)..Imate li vi neku ljetnju pjesmicu koja vas uvijek oraspolozi(kao mene ova,jer me podsjeca da za 20 ak dana palim na ljetovanje :)) ...?I,da,ima u pjesmici jedan dio koji bi da prokomentarisemo zajedno- Malo i djevojku da promjenim, pa nek i mene neko odmjeni - ...Znaci,koliko je moguce ljeti,na moru ostati vjeran i ne podleci iskusenjima koje nudi ljeto? :) Treba li raskinuti prije ljetovanja,a posle ljetovanja se pomiriti,ili treba otici sa partnerom na ljetovanje?

rec - zarez - space (najvece dugme na klaviru) - rec
 
Poslednja izmena:
joj,kako mi je ova pjesma podsjeca na ljeto,more,i sve to,mmm....uzmi sve sto je potrebno i pakuj se,idemoo...:)..Imate li vi neku ljetnju pjesmicu koja vas uvijek oraspolozi(kao mene ova,jer me podsjeca da za 20 ak dana palim na ljetovanje :)) ...?I,da,ima u pjesmici jedan dio koji bi da prokomentarisemo zajedno- Malo i djevojku da promjenim, pa nek i mene neko odmjeni - ...Znaci,koliko je moguce ljeti,na moru ostati vjeran i ne podleci iskusenjima koje nudi ljeto? :) Treba li raskinuti prije ljetovanja,a posle ljetovanja se pomiriti,ili treba otici sa partnerom na ljetovanje?

.. Ovakva pitanja si ne bi postavljala da si u stabilnoj i sritnoj vezi . :)
Moguce je ostat onoliko vjeran koliko ti to želiš .. :ok:
Lito je varljivo, al brate .. radi komada qurca / minđe izgubit nešto što vrijedi ?
 
Pesma koja me podseca na leto je svakako,


uz nju otkacim u diskotekama, tako mi zvoni mobilni, ona u meni budu divna secanja i uliva mi energiju :heart:

This ain't nothing but a summer jam
Bronze skin and cinnamon tans whoa!
This ain't nothing but a summer jam
We're gonna party as much as we can
Hey-yeah, ooh, hey-yeah
Summer jam alright
Hey-yeah, ooh, hey-yeah

Tonight hotties wearing "Prada"-skirts
Real tight temperature is rising
Feelin' real hot in the heat of the night
Midnight the party won't stop
until the morning light
I'm skopin' out the hotties with the light eyes
Be with me tonight

Can't get you outta my mind
I can't lie

Cause a girl like you is so hard to find
I'm waiting for the day to make you mine
Cause I can't take it

Moonlight cruisin' down the boulevard
Strobe lights watching you your body's tight
Alright looking kinda freaky to me

Sto se tice pitanja u vezi sa prevarom, mislim da leto svakako nosi vise iskusenja nego druga godisnja doba, ali ja ne mogu i necu da razumem zasto iko ostaje u vezi ako mu se taj neko ne svidja ili mu se svidja neko drugi?! Ukoliko neko misli da ne moze da odoli letnjoj avanturi na moru, treba biti iskren pre svega prema sebi, a onda i prema osobi koja je sa nama. Ukoliko ne volimo dovoljno nekog da mu ostanemo verni, onda ga i ne zaslusujemo.

Mene ovog leta ceka mnogo toga sto ukljucuje razdvojenost od decka na dva malo duza perioda i ne mislim, vec znam, da nece ni najmanje sumnjati u mene ni kad budemo daleko nekoliko sati puta... avionom. Kada se dvoje ljudi obozavaju i lude jedno za drugim, verni su jer uopste i ne zele drugu osobu. Kad imas nekog sa kim imas sve, sa kojim si najsrecniji nego sto si ikada bio, zasto to stavljati na kokcku i rizikovati svoju pravu ljubav zbog malo dosade, tj. zabave???

Ljudi, nema razloga lagati ni sebe ni druge. Ko nije veran partner na letovanju, nije veran partner nikad, ni kad je minus. Ukoliko nam treba odmor od nase ljubavi, treba ozbiljno da se zapitamo ima li tu imalo ljubavi? Najvece je zamaranje ziveti u iluziji...
 
ja hocu na more i plazu, samo da se suncam i plivam
ne treba mi niko
a kamoli neki brdjanin naduvani da mi zaklanja sunce
... ti idi na more... ali nemoj praviti gluposti
msm,ne znam... ali ipak ne kontam.... ides na letovanje, i jedina stvar koja ti se vrzma po gl;avi i pravi ti problem je to sto si u vezi, pa neces moci svrljati!?
OMG...
same here :)
sto manje ljudi na plazi, stenovitoj naravno, oko mene borovi a ispred mene jadransko plavetnilo i tama morskih dubina! :aha:

ovo je za mene najmorskija pesma i asocijacija sa najlepsom plazom na kojoj sam do sada bila :)

 

Back
Top