Albanske paravojne grupacije u Grcku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bugarska mafija drzi delova severne grcke
a Bugarska mafija se bavi sa milijarde eura ne sa mleko

U Thessaloniki možda imaju neki deo posla, konkretno...poznajem neke Bugare koji preprodaju ukradene telefone kod železničke stanice, u onom giros ćumezu što se zove Biber...

Ali ovde na Kritu mogu samo da peru automobile za 5 eur po komadu, i to im je krajnji domet. Došao ovde prošle godine Bugarin sa Ferarijem i zlatnim lancem sa krstom od dva kilograma i pokušao da reketira našu firmu. Ja zvala mog prijatelja Rusa, on ga na ulici prebio i to pred tri policajca, koji su samo gledali i nisu se mešali, oduzeo mu auto,,, i NIKAD ga više nisam videla...
 
Zasto tebe zabole o nama , u glavnom samo dizes tenzije sa Makedonaca u svaki topic , nas uzimas kao most da bi otisle tvoje provokacije na mesto .
Gledaj svoja posla tamo ako ih imas ( sta sumnjam ) , jer ti svake naciju ovde provocirash i nije prvi put .


Dao sam ti e-mail , trebali smo da popijemo kaffu , i nisi se javio :rtfm:

da ti kazem iskreno ja cenim siptare vise nego makedonaca jel znate sta hocete i znate kako da dogjete do to a i imalo situacija gde prijatelj siptar vise ce da ti pomogne nego 10 prijatelja makedonaca ...

ja sigurno necu da navijam za grka ili srba protiv albanaca jel 100 puta vise zlo su nam naneli oni nego vi ...ali ako pipate delova makedonije koji ne treba znaj da bice krvavo:cool:

nemogu da koristim e-mail jel imam virus pa mi se nesto ukoci kompjuter:mrgreen:
daj dogji u burektore bosna u Cair samo kazi kad :)
 
U Thessaloniki možda imaju neki deo posla, konkretno...poznajem neke Bugare koji preprodaju ukradene telefone kod železničke stanice, u onom giros ćumezu što se zove Biber...

Ali ovde na Kritu mogu samo da peru automobile za 5 eur po komadu, i to im je krajnji domet. Došao ovde prošle godine Bugarin sa Ferarijem i zlatnim lancem sa krstom od dva kilograma i pokušao da reketira našu firmu. Ja zvala mog prijatelja Rusa, on ga na ulici prebio i to pred tri policajca, koji su samo gledali i nisu se mešali, oduzeo mu auto,,, i NIKAD ga više nisam videla...

nije Thessaloniki vec Solun
ne padaj pod grcku asimilaciju !
samo cigani iz Bugarske se bave sa takav sitni lopovluk
tako je u Grcku , cigani imaju Bugarska imena i prezimena i pasose pa i medii njih pretstavljaju kao Bugari...


sto se tice pravih normalnih Bugara koji idu tamu u Grcku to su pretezno bez veco obrazovanje ...one sa skolu idu na zapad a ne u Grcku

a nemoj tako da razmisljavas pa u Nemacku na primer ,grci koji su tamo skoro svi rade u biznisu sa giro :)
 
Poslednja izmena:
Pobili se dabogda. :mrgreen:

brate ti treba da budes uz nas
pa zar nismo svi mi braca :hahaha:
balkanalysis-bulgaria-serbia-greece-trilateral-signing.jpg
 
Poslednja izmena:
Na TV šef policije daje izjavu i kaže: ''Banku su opljačkali Rusi ili Srbi''
Reporterka pita: ''Odkud znate da su oni, kada još nisu uhvaćeni?''
On zbunjeno odgovara:'' Pa ko bi drugi bio tako hrabar da tako nešto uradi''

Srbi i kada kradu rade to SA STILOM, a ne kao musavi prljavi Šiptari....kokošari

А ууууу ала је тај национализам теби попио мозак.

Дизел-носталгичарко ово ти је за понос?
 
. Došao ovde prošle godine Bugarin sa Ferarijem i zlatnim lancem sa krstom od dva kilograma i pokušao da reketira našu firmu. Ja zvala mog prijatelja Rusa, on ga na ulici prebio i to pred tri policajca, koji su samo gledali i nisu se mešali, oduzeo mu auto,,, i NIKAD ga više nisam videla...

Јер то био Аркан?
И шта је било после Цеца запевала?
 
Najveća budalaština IKADA na Krstarici !!!

Ja živim u Grčkoj 10 godina, i bedni Šiptari su MANJI OD MAKOVOG ZRNA !

Moraju da pitaju spolja kroz odškrinuta vrata da li smeju da uđu u kafić ili prodavnicu.
Na ulici se u prolazu sklanjaju kad čuju srpski, a kamoli da oni nešto prete Grcima...

OVAKVU LAŽ NE BI SMISLILI NI BARON MINHAUZEN I GEBELS ZAJEDNO

И колико их је процентуално од Халкидија до Крита?
 
U Thessaloniki možda imaju neki deo posla, konkretno...poznajem neke Bugare koji preprodaju ukradene telefone kod železničke stanice, u onom giros ćumezu što se zove Biber...

Ali ovde na Kritu mogu samo da peru automobile za 5 eur po komadu, i to im je krajnji domet. Došao ovde prošle godine Bugarin sa Ferarijem i zlatnim lancem sa krstom od dva kilograma i pokušao da reketira našu firmu. Ja zvala mog prijatelja Rusa, on ga na ulici prebio i to pred tri policajca, koji su samo gledali i nisu se mešali, oduzeo mu auto,,, i NIKAD ga više nisam videla...

Ja ne znam da li ti citas to sto pises, ali ako citas, i nakon citanja ne pozelis da ih prebrises, onda mi je tu nesto sumnjivo.
 
Najveća budalaština IKADA na Krstarici !!!

Ja živim u Grčkoj 10 godina, i bedni Šiptari su MANJI OD MAKOVOG ZRNA !

Moraju da pitaju spolja kroz odškrinuta vrata da li smeju da uđu u kafić ili prodavnicu.
Na ulici se u prolazu sklanjaju kad čuju srpski, a kamoli da oni nešto prete Grcima...

OVAKVU LAŽ NE BI SMISLILI NI BARON MINHAUZEN I GEBELS ZAJEDNO


Колико видим ти живиш на Криту, а са Крићанима нема шале.
Нису Шиптари мањи од маковог зрна у целој Грчкој.
 
Kada ovde na Kritu nestane neka kokoška..... nestane sa plantaže pet lubenica...neko siluje pijanu Engleskinju noću na plaži....ODMAH uhapse 10 Šiptara koji tu najbliže stanuju i proteraju ih, jer NIKO drugi ne radi takve svinjarije.

Oni su rođeni da budu bedni sitni kradljivci, džeparoši...JAJARE....ni za šta drugo nisu.

Moram da ispričam anegdotu odavde...pre tri godine opljačkali banku u nedeljno prepodne tako što su ukrali sa obližnjeg gradilišta tri bagera, sa dva zagradili ulicu, a sa trećim probili u banku i odneli sef.
Na TV šef policije daje izjavu i kaže: ''Banku su opljačkali Rusi ili Srbi''
Reporterka pita: ''Odkud znate da su oni, kada još nisu uhvaćeni?''
On zbunjeno odgovara:'' Pa ko bi drugi bio tako hrabar da tako nešto uradi''

Srbi i kada kradu rade to SA STILOM, a ne kao musavi prljavi Šiptari....kokošari


Питај тамо неког пријатеља Крићанина да ли се сећа када је, пре 12-13 година, убијен један поп, код кога је радио Албанац годинама - стекао попово поверење и онда га заклао да би покрао неку смешну суму.

Можда су и од тада Крићани постали строжи према Албанцима, мада, као што рекох, с Крићанима нема шале (нити је икад било).
 
cinjenica da ima u Grcku oko 1 milion siptara zabrinava

a i cinjenica je da ima dosta problema sa siptara tamo dole

ja sam znao za to da grci ih tretiraju ko stoka ali kad sam otisao video sam da imalo slucaja gde mlade devojke su cesto kidnapirane pred diskoteke od siptara,kriminal,prostitucija sve oni drze kao i neke kafice,restorante,male biznise kao i prodaju sladoleda...

Толико их је било још деведесетих, када их је Симитис пустио да слободно прелазе у Грчку, у замену за већа права Грка у Албанији.

Ко зна колико их је данас... :think: :eek:
 
Колико видим ти живиш на Криту, а са Крићанима нема шале.
Нису Шиптари мањи од маковог зрна у целој Грчкој.
Албанцима је интересна сфера западни део Епира, они га зову Чамурија и залажу се за аутономију тог дела. Имају неке паравојне формације за ослобођење.
Албанци чине и половину укупног броја имиграната у Грчкој и иду им страшно на ...али то Грке не спречава да им продају куће. Мирни су јер једноставно њихов начин "рада" је организовање, није изазивање нереда без организације..
 
Албанцима је интересна сфера западни део Епира, они га зову Чамурија и залажу се за аутономију тог дела. Имају неке паравојне формације за ослобођење.
Албанци чине и половину укупног броја имиграната у Грчкој и иду им страшно на ...али то Грке не спречава да им продају куће. Мирни су јер једноставно њихов начин "рада" је организовање, није изазивање нереда без организације..

postoji li neka rupa na kugli zemaljskoj bez tih albanaca ma odakle oni bili.:(
 
Албанцима је интересна сфера западни део Епира, они га зову Чамурија и залажу се за аутономију тог дела. Имају неке паравојне формације за ослобођење.
Албанци чине и половину укупног броја имиграната у Грчкој и иду им страшно на ...али то Грке не спречава да им продају куће. Мирни су јер једноставно њихов начин "рада" је организовање, није изазивање нереда без организације..

Тачно тако, Крит је ипак предалеко од њихове сфере интересовања. ;) Што не значи да кад дођу на Крит постају - људи. :mrgreen:

Знамо већ њихов фазон - ћуте, ћуте, а непрестано роваре. :rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top