Ima li kraja ponizavanju ?

OJ Srbijo prepuna besplatnog ruskog gasa
OJ Srbijo test poligonu zaglupljivanja sirokih narodnih masa

sto bi reko moj djed ,crna gora ,nit je gad bila crnja nit gora:) i vi ste u velikoj meri kao i mi privatna drzava,zar stvarno mislis da su se oni otcepili zbog samostalne drzave,ili izmislili novo pismo i naciju radi istorijskih cinjenica i pokrica ...ne , ne ,oni to rade samo zbog sebe ,kao i kod nas ....:)
 
sto bi reko moj djed ,crna gora ,nit je gad bila crnja nit gora:) i vi ste u velikoj meri kao i mi privatna drzava,zar stvarno mislis da su se oni otcepili zbog samostalne drzave,ili izmislili novo pismo i naciju radi istorijskih cinjenica i pokrica ...ne , ne ,oni to rade samo zbog sebe ,kao i kod nas ....:)

Samo što oni rade za svoje interese a mi za ruske.
 
predlazem prasvi rijaliti

da senegde na farmi sakrije ili zakopa 100.00' evrica u malim apoenima, da se obezbedjenje ukloni, bar na dva sata, da vaze pravila tipa şve je dozvoljeno‚, a da gradsko saobracajno pojaca autobuske linije ka barajevu to vece. da malo i narod udje na farmu i da se ostvari interakcija pinka, farmera i gradjana

pa sta bude, ne moze da bude gore od one dve pijane i obesne noci
 
Zar "Pink" nije patriotska televizija?

Није.
Жељко Митровић је био у ЈУЛ-у...............а југословенску идеју коју је тада форсирао ПИНК сада форсира и Б92................а бивши ЈУЛ-овци и СПС-овци су сада радо вижени коалициони партнети ДС-а и ЛДП-а.
 
Није.
Жељко Митровић је био у ЈУЛ-у...............а југословенску идеју коју је тада форсирао ПИНК сада форсира и Б92................а бивши ЈУЛ-овци и СПС-овци су сада радо вижени коалициони партнети ДС-а и ЛДП-а.



Ma zaboravio sam navodnike na "patriotska". A ako "Pink" nije patriotska televizija, a slazemo se da nije, zasto onda mnoge "patriote" ne gledaju nista drugo osim Pinka?
 

Back
Top