CANE SUBOTIĆ: FINANSIRAO SAM DSS

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Utorak, 25. Maj, 2010.| Autor: Danica Ćuruvija (3)
Stanko Subotić Cane u pismu specijalnom tužiocu, između ostalog, otkrio da je uplatio 500.000 evra za predizbornu kampanju stranke Vojislava Koštunice


BEOGRAD - Stanko - Cane Subotić juče se pisanim putem obratio Specijalnom tužilaštvu i tom prilikom saopštio da je, nastojeći da kupi Večernje novosti, morao da potplati čelne ljude Vojislava Koštunice! On nije propustio da ponovi optužbe na račun Miroslava Miškovića i Milana Beka!

Subotić tvrdi da ga je Milan Beko pozvao 2004, pošto je znao za njegovu nameru da kupi Novosti, i da mu je na arogantan način stavio do znanja da je on „apsolutni gospodar privatizacija u Srbiji“, pošto ima jake veze u vlasti Vojislava Koštunice. Veza između Koštunice i Beka, tvrdi Cane, bio je Dragi Mićović, kum Dejana Mihajlova.

- Beko je preko Mićovića imao uticaj na vladu i parlament, na osnovu čega je zarađivao milione, u šta sam se uverio. Preko Mićovića organizovao sam i nebrojeno sastanaka u Vladi Srbije, gde su dolazili i ljudi iz NJAZ - piše u Subotićevoj izjavi.
Mićović ga je u to vreme pozvao da dođe hitno u Crnu Goru u hotel „Vila Montenegro“, da mu prenese „važnu poruku za njega iz Srbije“.

- Sa Mićovićem je bio njegov kum Dejan Mihajlov, generalni sekretar vlade. Poruka se odnosila na privatizaciju Novosti, a i sastojala se u tome da Vojislav Koštunica ne može javno da proda list Nemcima jer je to suprotno politici i izjavama koje daje. Oni su tada predložili da se ubace dvojica domaćih biznismena posrednika, koji bi akcije odmah prebacili meni, a ja po ugovoru WAZ. Međutim, ljudi iz WAZ bili su siti odugovlačenja, pa smo otkazali ponudu Koštunici i Mihajlovu. Ipak, nastavio sam da preko Dragog Mićovića održavam kontakt sa Mihajlovim. Oni su dolazili često u Crnu Goru, gde su bili moji gosti u hotelu - navodi Subotić.

Subotić, takođe, tvrdi da je Beko govorio da treba da isplati i ceo politički vrh Srbije, ali i političke stranke koje su se spremale za izbore. Manojlu Vukotiću je, kako je rekao, sledovala nagrada od milion evra, ali da mu je, tvrdi Subotić, isplaćeno 500.000 evra na račun u Grčkoj.

- Po 500.000 evra otišlo je i Mihajlovu i Mićoviću, koji je tražio pare za izbore DSS - tvrdi Subotić, i dodaje da je Mićović „kasnije tvrdio da su pare otišle za Dragana Jočića, Radeta Bulatovića, Nikitovića i ostale iz ekipe“.
- Posle toga sam uplatio 500.000 evra za Mihajlova, odnosno DSS, na Mićovićev račun u Italiji - navodi Subotić.

http://www.kurir-info.rs/vesti/cane-subotic-finansirao-sam-dss-35503.php
 
Па ако није криминалац што не дође у Србију па се прошета до специјалног суда те им тет а тет саопшти ово што им из иностранства шаље у писаној форми ?

Mislim da je raspisana poternica za njim i da bi ga u'apsili još u avionu, ne bi stigao ni "a" da kaže...

Iz ovo malo teksta pa se čoveku zamuti mozak od nekih nepoznatih imena i neverovatnih cifara.....znači, tikva je puklaa., sad će semenke daleko da lete.
 
Па ако није криминалац што не дође у Србију па се прошета до специјалног суда те им тет а тет саопшти ово што им из иностранства шаље у писаној форми ?



Pravosudje nam je toliko efikasno, pravedno i nepotkupljivo, da je zaista enigma sto nece da dodje. :think:
 
Па ако није криминалац што не дође у Србију па се прошета до специјалног суда те им тет а тет саопшти ово што им из иностранства шаље у писаној форми ?



I ne kazem ja da je Cane posten, niposto, samo kazem da su svi ostali "posteni". I ta prica o Canetu je bedan pokusaj da se narodu skrene paznja sa cinjenice da je gladan.
 
Mislim da je raspisana poternica za njim i da bi ga u'apsili još u avionu, ne bi stigao ni "a" da kaže...

Iz ovo malo teksta pa se čoveku zamuti mozak od nekih nepoznatih imena i neverovatnih cifara.....znači, tikva je puklaa., sad će semenke daleko da lete.

Тачно тако у знак добродошлице ухапсили би га још на аеродрому,па би онда као сваки осумљичени имао право да докаже своју невиност.
 
I ne kazem ja da je Cane posten, niposto, samo kazem da su svi ostali "posteni". I ta prica o Canetu je bedan pokusaj da se narodu skrene paznja sa cinjenice da je gladan.

Знаш и сам да закон каже да је свако невин док се не докаже супротно.Додуше правосудни систем Србије је малте не у приватним рукама и у толикој мери је исполитизован да је то катастрофа.
Ти си очигледно схватио да ја браним Коштуницу.Не ! Лично немам симпатије ни према једном политичару једино хоћу да кажем да сумњам у истинитост Суботићевих навода.
 
I ne kazem ja da je Cane posten, niposto, samo kazem da su svi ostali "posteni". I ta prica o Canetu je bedan pokusaj da se narodu skrene paznja sa cinjenice da je gladan.

Naravno.

Ništa se u zemlji Srbiji ne dešava slučajno :lol: pogotovu kad je politika u pitanju..


Тачно тако у знак добродошлице ухапсили би га још на аеродрому,па би онда као сваки осумљичени имао право да докаже своју невиност.

ahaa, sećam se..:lol:
 

Back
Top