Избрисан сам из бирачког списка!

Код мене у Улици смо 2 Куће са истим бројем,које су удаљене 100 мт. и то тако 50 година....
па ми овај "Истиномер" ништа не значи.
Једини проблем што ови кад поручим Пицу или такси оду увек горе код овог дублера па морам наглашавам где тачно да дођу,
иначе ти гласачки листићи увек и редовно стижу.
 
nek se zna, za buduća pokoljenja, da je Барышников
prva žrtva KENSEL KULTURE na ovim prostorima!



80fc985f206f58e624d2734f9f298147.gif
 
i dobro je što te nisu pustili :)
Није то ништа.
Ја сам једном на истим Изборима(тамо неке 2004,5..мислим),
гласао за Драшковића на Републици а Шешеља на локалу..
тако нешто..
Јер Циљ ми је био да избацим ове ђинђуваре из Трке које никад нисам подносио :lol:
 
Није то ништа.
Ја сам једном на истим Изборима(тамо неке 2004,5..мислим),
гласао за Драшковића на Републици а Шешеља на локалу..
тако нешто..
Јер Циљ ми је био да избацим ове ђинђуваре из Трке које никад нисам подносио :lol:
znači i tebi su bacili listić pa zamenili sa ispravnim :)
 
Meni na svaki izbori od kako je Gospodar parizera stizu neki listici na moju adresu za neki Markovici uz moji...

Ne znam sta da radim jer tu ne zive nikakvi Markovici i ko su oni i zasto mi stizu njihovi listici?Sta se i kako ko tu nesto muti?
Hoce li ti markovici da mi napadnu dom i uzmu kucu?
Nisi jedini i meni par puta stizali listici na moju adresu za neke osobe koje uopste ne poznajem.
 
ima nas u kući TROJE, na biračkom spisku nas je DVOJE
TROJE manje DVOJE jednako JEDAN!
jel vam sad jasno?
ili da crtam*?

imaš TRI krompira, jedan ode, kolko je ostalo? DVA!
e sad ste shvatili?
zgrada pored male vage, živi 10 ak ljudi, prijavljeno 23!
uf gde baš 23! tajne poruke!
..pa Majkl Dzordan 23 :mrgreen:
 
ima nas u kući TROJE, na biračkom spisku nas je DVOJE
TROJE manje DVOJE jednako JEDAN!
jel vam sad jasno?
ili da crtam*?

imaš TRI krompira, jedan ode, kolko je ostalo? DVA!
e sad ste shvatili?
zgrada pored male vage, živi 10 ak ljudi, prijavljeno 23!
uf gde baš 23! tajne poruke!
Opet nisi odgovorio
Ta treća osoba otišla na glasačko mesto na koje inače ide 20-30 godina a oni odbili?

Ili je ta osoba postala punoletna nedelju dana pre izbora?

A u kući pored moje bili mačor i mačka pre izbora a posle bilo još 6 mačića.
Jasno?

A sad ne mečkari nego lepo odgovori
 
У МОЈОЈ КУЋИ ЈЕДАН ГЛАС НЕДОСТАЈЕ; НАРАВНО МОЈ!
ЗНАЧИ ЈА 33 ГОДИНЕ ГЛАСАМ КО БУДАЛА А МОЈ ГЛАС ИДЕ ВЕВЕРИЦАМА ДА ПРАВЕ ЕУРОКРЕМ!
ПА СВЕ ВАМ ПРОКЛЕТО ДО 9. КОЛЕНА!

https://www.istinomer.rs/analize/ko...srbiju-evo-koliko-je-biraca-na-svakoj-adresi/

СПИСАК БИРАЧКИ!
https://www.istinomer.rs/spisak-pojedinacnih-adresa-sa-brojem-biraca-po-okruzima-u-srbiji/

onačno podaci za celu Srbiju – evo koliko je birača na svakoj adresi​


Tim Istinomera8. 2. 2024.

Nedovršeni, neuslovni objekti, zatim objekti koji ne mogu da prime onoliko birača koliko je tu i prijavljeno, soliteri u kojima postoji velika razlika između broja prijavljenih za beogradske i prijavljenih za parlamentarne izbore. Neke lokacije otkrili smo mi, neke su, prateći spisak pojedinačnih adresa sa brojem birača po opštinama u Beogradu, otkrili naši čitaoci. Svako od tih otkrića dodatno je pojačalo sumnje u manipulacije prebivalištima i biračkim spiskom.
Foto: Zoran Drekalović
Istinomer je sada došao u posed nove baze podataka, koja obuhvata adrese u celoj Srbiji sa brojem birača koji su prijavljeni da glasaju na lokalnim, pokrajinskim i parlamentarnim izborima 17. decembra 2023. godine. Zbog količine podataka, baza je podeljena po okruzima i sadrži broj birača koji su imali pravo da glasaju u tim okruzima.
Adresa se sastoji od sledećih podataka: Grad/Opština; Naselje; Adresa i broj (podbroj)

33 ГОДИНЕ ГЛАСАМ КАО БУДАЛА!
Verovatno je stigao dopis od nadležne institucuje da si neuračunljiv i zato ti je poništeno biračko pravo.

korisnik Alter_Ego_ ima isti problem.Ni on ne može da glasa iako to žarko želi.​

 
Није то ништа.
Ја сам једном на истим Изборима(тамо неке 2004,5..мислим),
гласао за Драшковића на Републици а Шешеља на локалу..
тако нешто..
Јер Циљ ми је био да избацим ове ђинђуваре из Трке које никад нисам подносио :lol:
Posle si shvatio da su Djindjuvare zlatni u odnosu na Vuka i Seselja?
 
Opet nisi odgovorio
Ta treća osoba otišla na glasačko mesto na koje inače ide 20-30 godina a oni odbili?

Ili je ta osoba postala punoletna nedelju dana pre izbora?

A u kući pored moje bili mačor i mačka pre izbora a posle bilo još 6 mačića.
Jasno?

A sad ne mečkari nego lepo odgovori

moj kućni broj ima DVA glasača u biračkom spisku iako nas ima TROJE.
izbori se broje i sprovode po BIRAČKOM SPISKU.
 
Verovatno je stigao dopis od nadležne institucuje da si neuračunljiv i zato ti je poništeno biračko pravo.

korisnik Alter_Ego_ ima isti problem.Ni on ne može da glasa iako to žarko želi.​


Још увек немам америчко држављанство, па не могу да гласам за Трампа,

али,

рачунам да ћу моћи да гласам за Иванку Трамп 2028.
 
Е БРАТЕ 33 ГОДИНЕ ГЛАСАМ У ВЕТАР!
разумеш ти то?
ЗАШТО*?!

ПА ЗАТО ШТО САМ ПРВО БИО ЗА ВУКА ПА ЗА ШЕШЕЉА А САД ЗА СВАКОГ КО ОВО СМЕНИ!

Не могу да верујем да је неко уопште гласао за Вука ,ал ајде
 
Znam lično drugaricu iz osnovne škole nije glasala ovaj put jer nije na spisku, iako je uredno glasala prethodnih 14 godina.

Neka ide do svoje opštine, kod referenta za vođenje biračkog spiska i da sazna razlog zašto nije u biračkom spisku. Neka traži upis u birački spisak

Bolje je to da sredi pre raspisivanja lokalnih izbora.

Kada bude ponovo u biračkom spisku, ne mora da dobije poziv za glasanje.. Nije neophodan. Glasa uz važeću ličnu kartu ili pasoš.
 

Back
Top