Od koje bolesti bolujete?

Da li je bolujete od neke bolesti?

  • Zdrav sam i prav

  • Dosada

  • Hronicna prehlada

  • Srcani bolesnik (srce, vene, arterije)

  • Psihicki bolesnik (depresija, anksioznost, autizam, itd)

  • Tumor (mozga, prostate, stomaka, itd)

  • Fizicki hendikep (noge, ruke, glava, itd)

  • Hipohondar


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Bolujem od manjka emocija i od velike dosade....

Zapravo, ja cim krocim u kucu meni je dosadno, ali sam toliko lenj da me mrzi da izadjem iz kuce, a cim izadjem iz kuce, osecam se slobodnim i odmah pocinjem da kujem planove kako bih poboljsao sledece sate, dane, mesece i godine....ali naravno, cim opet krocim u kucu, sve to nestane...
 
Bolujem od manjka emocija i od velike dosade....

Zapravo, ja cim krocim u kucu meni je dosadno, ali sam toliko lenj da me mrzi da izadjem iz kuce, a cim izadjem iz kuce, osecam se slobodnim i odmah pocinjem da kujem planove kako bih poboljsao sledece sate, dane, mesece i godine....ali naravno, cim opet krocim u kucu, sve to nestane...


Preseli se na istok, i zivi kao nomad :)
 
Imam uzasno nizak krvni pritisak. Svaki put kad ustanem iz kreveta ili naslonjace cini mi se kao da cu da se onesvestim, sve mi se zamraci. I osecam umor cesto iako sam spavala 8 sati. Neznam koliko se ovo svrstava u bolest ali ja jako iritantno. Dobra strana je ta sto kazu da osobe sa niskim krvnim pritiskom zive duze.
Od psihickih oboljenja nemam nista ozbiljno, samo ponekad upadam u ta stanja kada mrzim sve oko sebe. :whistling:
 

Back
Top