Sama al ne i usamljena

Ono što najviše volim u ovakvim situacijama je što slobodno raspolažem svim svojim vremenom i mogu da koristim za šta god hoću....
to se razlikuje od godišnjeg doba, raspoloženja, obaveza...
ali i kad hoću da sređujem, to radim po svom ritmu: niko ne kuka za ručak, nikom ne smeta onaj divni kreativni haos po stanu...
ako ću da čitam knjigu isto-čitam dok me glava ne zaboli i niko, baš niko me ne prekida nikakvih glupavim zahtevima
a volim recimo da sređujem ormane kad nisu tu-ne vide šta ću sve da bacim:mrgreen:
i spavam kad god i koliko god mi treba...
spavam....:bye:
 
Ebote svi sređuju kuću ili piju kafu....meni to ne padne na pamet:rumenko:
Otkud znam, kako kad. Nekada sam toliko umorna da se samo izvalim na krevet i blejim u kanale na miru, bez onog: e, ajd prebaci časkom na euro sport samo da vidim nešto...nego, lepo gledam šta oću bez da me iko prekida.
I nekoko mi se ćuti, ne telefonira mi se, nikako tada. Lepa mi tišina.
A nekada volim da mi dođe neko moj, samo moj za poverljive razgovore, njih dve, retki su trenuci kada smo sve u isto vreme slobodne...onda (udate odrasle žene) igramo dal da kažem, voli me ne voli me:rumenko::rumenko::rumenko:, samo nemamo koga da stavimo od muških, pa kao stavljamo neke strare, ili pišemo crni lepi iz trafike..ili onaj što me pogledao..i tako...iskidamo se od smeha, prepričavamo dogodovštine...
Nekada prelistavam albume sa slikama koje dugo nisam gledala...
Jaooo, baš je lepo biti sam ponekad...mada volim kada se svi vrate...
 
Veoma retki trenuci te prijatne samoce me zadese , a i ako svi negde nestanu nekako se uvek brzo vrate ili pa meni vreme tako proleti da mi se cini da bi moglo jos malo da potraje :rumenko::rumenko::rumenko:
Uglavnom ocepim muziku do daske, tada se ne obazirem na moje komsike penzionerke :mrgreen:, i djuskam do besvesti :zurka:
 
Svaka žena voli vrijeme samo za sebe..a ta tri sata su divan,mali poklon.Odustala sam odavno od ideje da u tom vremenu čistim po kući(vrate se pa kažu:"A šta si ti radila?") ,pa sam pronašla pravi recept hedonizma onog tako potrebnog..kada puna mirišljavih soli,kafa i neki moj mali svijet u kojem ćutim do mile volje...
 
...muz i dete odose na river dance - hvala bogu to znaci da sam sama kod kuce i da mogu da uzivam u ........

......e tu nastaje tema .....u cemu da uzivam ???

Sad bi ja sve ...i da forumasim, i da citam knjigu , i da gledam film ...i da telefoniram dok ne rikne baterija ......a imam svega 3 h vremena za SVE to.
.....

Te prema tome ....sta je vas naj izbor kad nema nikog i mozete maximalno da se opustite i posvetite sebi?

Evo i jednog muškog komentara. Ja nekako čitam ove vaše postove i pitam se da li sam ja normalan, tj. da li samnom nešto nije u redu. Zašto? Pa ja se nekako najviše opustim kada sam sa svojom suprugom, kada zajedno provodimo vreme.... Možda je to zato što još uvek nemamo decu?!?
 
a043.gif
 

Back
Top