yugosloven-ka

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
postoji ogromna razlika izmedju onoga sta je ta rec nekada predstavljala i sto danas predstavlja. nekada su "u" nju bezali osobe kojima se ni jedna druga opcija nije dopala, osobe koje su mislile da se vredi odreci svoje nacije zarad ove koja se smatrala nadnacionalnom.
dok danas kada vise i nema jugoslavije, mislim,mozda i gresim,u nju "beze" nostalgicari.
sta vi pomislite kada ciujete rec jugosloven?
 
да ли сам пишеше ове теме или ти неко саставља?
Или вас је можда више?



Како штанцујеш теме "к'о на траци", продуктивнији си и од Шешеља...............а изгледа да никада и не спаваш.........увек си (сте) ту.
 
да ли сам пишеше ове теме или ти неко саставља?
Или вас је можда више?



Како штанцујеш теме "к'о на траци", продуктивнији си и од Шешеља...............а изгледа да никада и не спаваш.........увек си (сте) ту.

ja to sam, uz pomoc ekipe. a zasto pitas?
 
postoji ogromna razlika izmedju onoga sta je ta rec nekada predstavljala i sto danas predstavlja. nekada su "u" nju bezali osobe kojima se ni jedna druga opcija nije dopala, osobe koje su mislile da se vredi odreci svoje nacije zarad ove koja se smatrala nadnacionalnom.
dok danas kada vise i nema jugoslavije, mislim,mozda i gresim,u nju "beze" nostalgicari.
sta vi pomislite kada ciujete rec jugosloven?

ja to skoro nisam čula..nisam jugonostalgičar i nema za čim da žalim...dobro je da smo se svi lepo razišli samo nije trebalo to biti tako krvavo.
 
Ja uopste NE RAZUMEM takvu NABIJENOST PROPAGANDOM:

Em se u Jygoslaviji NEUPOREDIVO ZIVELO BOLJE nego sada u svim banana drzavama,

em velika vecina NI NE ZNA kako je tada bilo, ali su odlucni da ne vole Jugoslaviju !?

ZASTO, pitam se ja ne bez razloga???


Kako su im to UVALILI U MOZAK?

i KO ?
 
thumbnail.php

:mrgreen:
 
postoji ogromna razlika izmedju onoga sta je ta rec nekada predstavljala i sto danas predstavlja. nekada su "u" nju bezali osobe kojima se ni jedna druga opcija nije dopala, osobe koje su mislile da se vredi odreci svoje nacije zarad ove koja se smatrala nadnacionalnom.
dok danas kada vise i nema jugoslavije, mislim,mozda i gresim,u nju "beze" nostalgicari.
sta vi pomislite kada ciujete rec jugosloven?

Залуђена српска будала!:evil:
 

Back
Top