gde na letovanje sa deteom od 3 godine u avg a da nije Grcka

Zanima me koje jos destinacije tj letovalista mogu pogledati a da je podono a dete od 3 godine (sto podrazumeva cisto more i plaze zanimacije za decu) a da nie Grcka

Hvala unapred
Vesna

Hm...zavisi od finansijskih mogucnosti. Ukoliko ne zelite da potrosite puno novca preporucila bih letovanje u Bugarskoj, blaza je klima, plaze su dugacke, jeftino je pa mozete sebi puno toga priustiti...

Ukoliko vam pak novac nije problem dobar izbor bi bio Kipar, Sardinija, Spanija i eventualno Turska. Licno ne bih isla sa tako malim detetom u Egipat jer su temperature preko leta nesnosne. Kada bih bila na vasem mestu odabrala bih Rodos iako je u pitanju grcko ostrvo, puno sadrzaja za decu, prelepe, dugacke plaze, divan grad za setnju...sve je po meri porodice...
 
Zavisi šta želite i očekujete od letovanja kao i koliko ste spremni da izdvojite para.
Ako ćete u hotelski kompleks onda možete bilo gde. Ja sam vodila bebu od 9 meseci u Tunis u julu mesecu i apsolutno nije smetala vrućina jer smo svakako bili non stop u hladu, a beba i muž su se kupali u bazenima.
Ako želite lepo i čisto more sa pristupačnim plažama, možete u Egipat ili Tursku. Sve ostalo je suviše daleko, a nije baš zgodno da putovanje predugo traje sa detetom od 3 godine. Doduše zavisi i od deteta.
Ako ste prilagodljivi biće vam svuda dobro, naročito detetu. Ako ste komplikovani onda ćete teško biti zadovoljni. :D
 
A sto da nije Grcka???

Zato sto za pare koje dajes (do sa otprilike 450 evra po smeniv smo davali, a idemo 2 smene uglavnom) dobijes jednu socijalnu varijantu, uglavnom nedovoljno prostora za stvari i tako to....recimo mislili smo da idemo na Stavros jer blizu je i tako to-al cene su za nekih 100 evra vise nego prosle godine kad smo gledali (zasto? nemam pojma). A pored toga iskreno dosadila mi Grcka malo;)

za Tunis se plasim da nije vruce (isli bi pocetkom avg), a i plasim se tih stomacnih virusa....


Verovatno se žena primila na "haos" u Grčkoj. Eno mm već koluta očima kao da je zaboravio šta znači TV kampanja..

ma bravooooo.....to nije bilo pitanje pa setni na drugu temu :D
 

Back
Top