Fin momak

Naišao sam negde na taj pojam pa zato pitam može li neko da mi objasni šta znači termin "fin momak" i zašto takvog ili sanjaju na belom konju ili izbegavaju najviše od svih ostalih tipova muškaraca?
Koje to osobine prema vašem mišljenju ima taj fin momak da bi dobio to zvanje? :)
Jel takvo ljudsko biće vredi ili baš i ne vredi? :mrgreen:

Fin momak...sama reč već kaže...To je momak, koji je nadasve pametan, pažljiv, lepo vaspitan, obrazovan i šarmantan... neko u čijem se društvu sve damice osećaju prijatno.
Jednostavno, to je neko sa svim odlikama pravog muškarca, ili barem kako bi trebao da izgleda po meni...Ne sanjam ja nikoga na belom konju...najbolji primerci muškog roda su krajnje neupadljivi. Ti momci, fini, znaju koliko vrede, najpre oni sami a svaka pametna žena ili devojka, zna to da prepozna. Svakako da postoje i da baš vrede kao osobe. :heart:
 
I da, finoca nema veze sa sexom kolko da se zna :rumenko:

..ae objasni:lol:

..ponašanje jednih prema drugima je jedan od bitnijih faktora:lol:
..ali naravno ima različitih ukusa i stilova i o tome je besmisleno polemisati:)

..a da finoća ima veze sa sexom, ima, to je jedan od načina pristupa, stilova.
 
Poslednja izmena:
..ae objasni:lol:

..ponašanje jednih prema drugima je jedan od bitnijih faktora:lol:
..ali naravno ima različitih ukusa i stilova i o tome je besmisleno polemisati:)

..a da finoća ima veze sa sexom, ima, to je jedan od načina pristupa, stilova.

Oces da kazes da sam ja nekulturan :rtfm:

Pa evo fin sam :flert: Imam sarm jel da :per:, duhovit, prema devojci umem da se ophodim kao prema dami , sta mi vise treba :prstic:

:manikir:
 
Naišao sam negde na taj pojam pa zato pitam može li neko da mi objasni šta znači termin "fin momak" i zašto takvog ili sanjaju na belom konju ili izbegavaju najviše od svih ostalih tipova muškaraca?
Koje to osobine prema vašem mišljenju ima taj fin momak da bi dobio to zvanje? :)
Jel takvo ljudsko biće vredi ili baš i ne vredi? :mrgreen:

- postuje svoje i tudje
- empatican
- uredan
- drag
- zabavan
- normalan
 
Primetila sam da mnoge devojke priželjkuju vezu sa bezobraznim tipom. Koliko sam puta čula izjave tipa "Nije mi to to ako se ne svađamo", "Treba da bude pomalo bezobrazan", "Ne sviđa mi se zato što je mnooogo dobar" .
Posle dosta izgubljenih godina provedenih sa ološima, ovakve kokoške shvate da je onaj "dobri" (koji verovatno i nije mutav i glup kako je ona mislila) u stvari normalan momak koji nema potrebu da maltretira devojku da bi dokazao svoju muškost.

Jel sad jasnije? :)

" Eh, zašto te pre ne sretoh,
dok kraj njega bila nisi...
Ima lepi' đevojaka,
al' najljepša meni- ti si !":heart:
 
Naišao sam negde na taj pojam pa zato pitam može li neko da mi objasni šta znači termin "fin momak" i zašto takvog ili sanjaju na belom konju ili izbegavaju najviše od svih ostalih tipova muškaraca?
Koje to osobine prema vašem mišljenju ima taj fin momak da bi dobio to zvanje? :)
Jel takvo ljudsko biće vredi ili baš i ne vredi? :mrgreen:
Фин момак вреди.То је онај који зна да се понаша културно и према манирима... што се каже, онај кога би свака мајка пожелела за зета. Своју девојку воли и осим тога цени и поштује, а то значи да је не вара, не лаже куда иде... сушта супротност мачо-типовима...
Овом типу момка могу да као ману нађу да је превише мек, али то уопште не мора да буде тако, све док он може да уочи када девојка почне да злоупотребљава његову доброту и да то прекине...
Да ли вреди, или не вреди је потпуно субјективно. Мени вреди, али девојкама које главу губе за неким *ебиветровима који ће да их шутну као стару крпу након прве ноћи, овакав сигурно неће бити занимљив...
 
Fin momak...sama reč već kaže...To je momak, koji je nadasve pametan, pažljiv, lepo vaspitan, obrazovan i šarmantan... neko u čijem se društvu sve damice osećaju prijatno.
Jednostavno, to je neko sa svim odlikama pravog muškarca, ili barem kako bi trebao da izgleda po meni...Ne sanjam ja nikoga na belom konju...najbolji primerci muškog roda su krajnje neupadljivi. Ti momci, fini, znaju koliko vrede, najpre oni sami a svaka pametna žena ili devojka, zna to da prepozna. Svakako da postoje i da baš vrede kao osobe. :heart:
Reputacija za tebe :bye:
 

Back
Top