Десничарско удружење "Наши" за рехабилитацију и пренос посмртних остатака Љотића

Да ли подржавате ову иницијативу?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Svecovek

Ističe se
Poruka
2.345


Још неправедније, земни остатци Димитрија Љотића налазе се у Словенији, ван отаџбине Србије за коју се толико борио. Организација НАШИ током наредних недеља поднеће захтев за рехабилитацију Димитрија Љотића и враћање његових посмртних остатака у Србију.
Лик и дело Димитрија Љотића међу српским патриотама никада нису заборављени, и сада је тренутак да му се одужимо.
Организација ``НАШИ`` позива све патриотске организације, политичке странке и појединце да нам се придруже у овој кампањи и да сви заједно покажемо јавности да је идеологија хришћанског национализма неуништива.
А гроб Димитрија Љотића у Србији нека буде светионик младим нараштајима како се служи отаџбини.
 
Пре овога сам о Удружењу Наши имао добро мишљење. Признајем да су ме разочарали...

На основу чега имаш негативно мишљење о филозофу Љотићу?На основу википедије,пропаганде или нечег трећег?Да ли си брате читао нешто од Кракова,Марковића,Најдановића или Љотића?Одушевљен сам иницијативом "Наши".
 
Нисам читао књиге чији су атори писци блиски Збору. Из историјских дела које сам читао и штампе сам стекао утисак да су такорећи служили окупатору, поткизавали Србе Немцима и сл. Како би то рекао Александар3, личе на постпетооктобарски ДОС.
 
Нисам читао књиге чији су атори писци блиски Збору. Из историје коју сам као клинац изучавао и штампе сам стекао утисак да су такорећи служили окупатору, поткизавали Србе Немцима и сл. Како би то рекао Александар3, личе на постпетооктобарски ДОС.

То што си сада написао је смешно,немој да се љутиш,али како можеш да коментаришеш некога о коме не знаш ништа?Са Немцима су сарађивали и дражиновци и партизани,као и пећанчевци и љотићевци(неко више,неко мање),што се тиче злочина сви су их чинили,љотићевци најмање зато што су били једна од најмалобројнијих формација.Уствари видим да си Србокомуниста,
 
Gde li to ide ova zenlja?:think:

Србија иде ка оздрављењу и исцељењу од црвених бацила,истина ће бити горак лек али једино средство за спас нашег народа данас.
 
Mislim da bi kao prvo trebalo, s obzirom, a i u čast predstojećeg praznika pobjede nad fašizmom, oduzeti državljanstvo budalama koje to predlažu, a zatim ih i expresno protjerati iz zemlje,

Наша Света Православна Црква је баш на "дан победе над фашизмом" 2009. држала парастос за СДК,СДС,ЈНП ЗБОР,Беле Орлове,Недића и Љотића.Наравно одмах су левичари кренули да пене :mrgreen:

"Proslava Dana Evrope i Dana pobede nad fašizmom započela je u 11 časova u Sabornoj crkvi u Beogradu pomenom Dimitriju Ljotiću, vođi nacističkog Zbora, i Milanu Nediću, kvislinškom predsedniku srpske vlade tokom Drugog svetskog rata, a nastavljena je na brojnim štandovima zemalja EU u Knezu, gde su se prolaznici otimali o besplatne kataloge, diskove, majice..."


http://www.e-novine.com/index.php?news=25863


Блаженопочивши Патријарх Павле је током 90-тих често присуствовао парастос Ђенералу Милану и Пуковнику Љотићу.

Биће парастоса и ове године.
 
pic_5785577_1248447568.jpg
 
Наша Света Православна Црква је баш на "дан победе над фашизмом" 2009. држала парастос за СДК,СДС,ЈНП ЗБОР,Беле Орлове,Недића и Љотића.Наравно одмах су левичари кренули да пене :mrgreen:

"Proslava Dana Evrope i Dana pobede nad fašizmom započela je u 11 časova u Sabornoj crkvi u Beogradu pomenom Dimitriju Ljotiću, vođi nacističkog Zbora, i Milanu Nediću, kvislinškom predsedniku srpske vlade tokom Drugog svetskog rata, a nastavljena je na brojnim štandovima zemalja EU u Knezu, gde su se prolaznici otimali o besplatne kataloge, diskove, majice..."


http://www.e-novine.com/index.php?news=25863


Блаженопочивши Патријарх Павле је током 90-тих често присуствовао парастос Ђенералу Милану и Пуковнику Љотићу.

Биће парастоса и ове године.

pavle je bio olos kao i ljotic.
No pasaran.
 
pavle je bio olos kao i ljotic.

No pasaran.

:eek: :think:

И колико се скупи наркомана,анархиста,комуниста,хомосексуалаца на тим анти-фа скуповима?Нема их ни за камион:mrgreen:
 
:eek: :think:

И колико се скупи наркомана,анархиста,комуниста,хомосексуалаца на тим анти-фа скуповима?Нема их ни за камион:mrgreen:

Dokle ces ti ovde da propagiraš nacizam i fašizam....:roll::dontunderstand:
ne znam šta moderacija radi kada si ti u pitanju...:rtfm:
 
Koliki smo mi,tj. pojedini SRBI kreteni najbolje pokazuje ova akcija organizacije "Nasi"....:mrgreen:
Srpska filijala je nadenula sebi taj naziv po ugledu na organizaciju "Nashi" iz Rusije koja ne samo da se ne deklarise kao desnicarska,vec jasno u njihovom programu stoji : NASHI SU ANTIFASISTICKA NACIONALNA GRUPACIJA!

Srbine opameti se i kada vec nesto kopiras iz Rusije,onda to uradi kako treba!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top