problem oko prebac.slika sa telefona na komp!

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Do sada nisam imala problema oko ovih sitnica ali od pre nekoliko dana/posle intervencije strucnjaka/jer je kom nesto bio u kvaru na samom kompjuteru jednostavno nemam mogucnost da prebacim slike sa telefona u kompjuter.Kad dodje do te opcije posle selektovanja odredjenih slika on nece da ih prebaci.Sve odradi kako treba ali poslednji korak nece tj deluje kao da prebacuje fotografije ali kad proverim njih nema tamo gde sam ih poslala.Ima li neko obrazlozenje?
 
Ajde napisi koji je telefon u pitanju,operativni sistem i jel koristis neki program za prebacivanje ili se pojavi novi drajv pa ti udjes i ides copy-paste.
Ako sam dobro razumeo prebacuje,prebaci i kad udjes u folder njih nema

U pitanju je telefon NOKIA5610 i do sada sam preacivala slike tako sto otvorim my comp i tu kliknem na ikonucu telefona koja se ukazivala po prikljucku Usb-a i direkno sam prebacivala slike sa telefona u komp bez problema.Od skora mi je instaliran Nero-expres i sada se desava da posle odradjenog istog postupka koji sam navela jednostavno deluje kao da se slike prebacuju a u stvari kad otvorim folder u koji sam zelela da ih spakujem njih tamo nema.Da li se nesto menja u postupku prebacivanja slika prilikom instalacije Nero-expresa?Mozda sada treba to odraditi na drugi nacin?Koji?Uh...nadam se da sam bar priblizno uspela da objasnim.Oprosti na mom slabom razumevanju u ovoj oblasti.Pozdrav!
 
http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_PC_Suite_UG_eng.pdf

nije mi jasno sta tacno sad ne radi,pogledaj uputstvo za program

242tyz5.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top