КАКО и са ЧИМ против ње

Poruka
20.103
КРИЗА!!!

У нашим животима она (криза) је неизбежна. Било да је у питању емотивна,
финансијска....ма било која друга...:roll:

Сигурна сам да смо више пута изгледале овако

40706-6957.jpg





5.gif
5.gif
5.gif
5.gif


....Ех,...сад.....
КАКО против ње:?:


Некоме је довољно да узме парченце или целу чоколаду или било који слаткиш...

cokolada.jpg


...Сигурно има и оних који савладавају кризу са честим одласцима на овакво место..

Webshots_10_medium.jpg



или на овакво....
box1srpske.zene.jpg


Неке наше кризе (нарочито емотивне) решавамо и лудачким јурцањем по
бутицима, продавницама или само разгледањем излога...:think:

....а неко има лек за ЊУ.....и овакав..
5.gif
или нешто слично;)


...Па,...како се ви борите против ЊЕ:?:

.
 
Definitivno slika broj 4!Voda me smiruje, tako da obožavam da idem na more, jezero, da sedim pored reke, stvarno mi leči živce.Ne tešim se hranom, čokoladu baš i ne volim, što se tiče neke kupovine i jurcanja po buticima, to me smara, tako da samo neki odmor pored vode dolazi u obzir.:)
 
...Па,...како се ви борите против ЊЕ:?:

.

Bombono, ne mogu da ne primetim da svaki tvoj uvodni post ima neku, ne znam kako bih je nazvala, al otprilike aktivisticku notu pa makar ti se tema obrela i na pdf Zene gde su teme manje vise nekako onako da se ne izrazim kakve. :cmok:

tema@

Moja "resenja" za sve krize su reka i roleri ili bar jedno od ta dva.

teenagers-inline-skating_~KMF00198.jpg
 
Na sve pobrojane nacine, najbolje kombinacijom :)
Naravno, zavisi od trenutnih mogucnosti-nekada odputujem, nekada kupujem, nekada pojedem cokolade toliko da mi bude muka, nekada samo promenim frizuru, nekada je dovoljna kafa i razgovor sa dragom prijateljicom. A, nekada je najbolji lek-flert, narocito kada kriza nije emotivne prirode, jer ako jeste, onda taj flert samo meri dubinu zelje za onim drugim, za kime patimo.
 
ni jedno do navedenog nije borba protiv krize nego bežanje
nema ništa od toga
od svake krize samo radom može čovek da se izbavi.. msilim.. nisam sad ja najpametnija, ne uspem da primenim nija to uvek, ali pouzdano tvrdim da je tako.

..плаћеним или неплаћеним:zper:.....ма,
шалим се.
Донекле си у праву. Како год окренеш неки "рад" спашава и од оне
финансијске,..а и од оне емотивне кризе!

Bombono, ne mogu da ne primetim da svaki tvoj uvodni post ima neku, ne znam kako bih je nazvala, al otprilike aktivisticku notu pa makar ti se tema obrela i na pdf Zene gde su teme manje vise nekako onako da se ne izrazim kakve. :cmok:

tema@

Moja "resenja" za sve krize su reka i roleri ili bar jedno od ta dva.

teenagers-inline-skating_~KMF00198.jpg

Јеко :hvala:


Ух,...сад си ме са овим ролерима подсетила на 2006-ту.
Била ја онако, бљак (хајд` да то назовем неком малом кризицом), а
моја другарица, да би ме мало "ишчупала", предложи да идемо на Аду,
да возимо ролере. Није ми се баш идеја допала, више сам била за
лагану шетњицу поред неке воде,...али послушам је и кренемо нас
две да се лудирамо........и
................завршила сам на Ургентном,...поломила сам руку.:(

Ето, драга моја Јеко, од тада ти ја ни за живу главу не бих стала
на ролере.................:cao:


Neki zivotnu krizu resavaju mnogo brze i ekspeditivnije...

2bg-11.jpg

...У је.....што тако "мрачно".
Није да нема и таквог решења,...али то је онда решење за цели живот,
даље нема...КРАЈ!

.
 
..плаћеним или неплаћеним:zper:.....ма,
шалим се.
Донекле си у праву. Како год окренеш неки "рад" спашава и од оне
финансијске,..а и од оне емотивне кризе!
pa mislila sam na rad bilo koje vrste na bilo kakvom poboljšanju sebe ili okolnosti života.
 
prvo, retko kad sam bas toliko u krizi....ja sam izuzetn borbena osoba i mene teskod a nesto moze bas da srusi....ali, cim osetim nestabilnost ulazem energiju i radim na sebi...pustim da se problem u pozadini svesti lagano resava...usput, okruzim se voljenim bicima: sinom, psom, familijom, prijateljima, bavim se sportom, citam....uvedem neku novu korisnu aktivnost za sebe....
 
To sto si nazvala krizom cesto kod zena preraste u depresiju.

Svi znamo za te slucjeve. Vrlo su cesti..zenska depresija je strasna. Onda se pitamo zasto je nezadovoljna u braku..zasto se udebljala..? Vrlo cesto se zena i fizicki zapusti..ne samo debljina, vec i neurednost .

Uvek sam misljenja kako je u glavi..tako je i u telu.Zato savetujem fizicku aktivnost - maximalno. Ja sam od jutros vec presla ( blagim trkom) oko 10km i to mi da takvu snagu i elan ..sad bih mogla sve na svetu, cini mi se.

Pozitivne misli prema sebi i drugima.Sve sto te boli, a na sta ne mozes da utices ..to ne sme ni da te muci. To je izvan tvojih mogucnosti..ja se odmah okrenem na neku drugu stranu i nadjem zadovoljstvo negde drugo...uvek ima neko ko te voli i pruza ti paznju.:)
 
pa mislila sam na rad bilo koje vrste na bilo kakvom poboljšanju sebe ili okolnosti života.

..и ја сам исто то мислила.

To je savršeno rešenje protivu HEROINSKE krize,
ostale krize se rešavaju sporije...

..а и против алкохолне;)


prvo, retko kad sam bas toliko u krizi....ja sam izuzetn borbena osoba i mene teskod a nesto moze bas da srusi....ali, cim osetim nestabilnost ulazem energiju i radim na sebi...pustim da se problem u pozadini svesti lagano resava...usput, okruzim se voljenim bicima: sinom, psom, familijom, prijateljima, bavim se sportom, citam....uvedem neku novu korisnu aktivnost za sebe....

...то је за сваку похвалу:klap:


To sto si nazvala krizom cesto kod zena preraste u depresiju.

Svi znamo za te slucjeve. Vrlo su cesti..zenska depresija je strasna. Onda se pitamo zasto je nezadovoljna u braku..zasto se udebljala..? Vrlo cesto se zena i fizicki zapusti..ne samo debljina, vec i neurednost .

Uvek sam misljenja kako je u glavi..tako je i u telu.Zato savetujem fizicku aktivnost - maximalno. Ja sam od jutros vec presla ( blagim trkom) oko 10km i to mi da takvu snagu i elan ..sad bih mogla sve na svetu, cini mi se.

Pozitivne misli prema sebi i drugima.Sve sto te boli, a na sta ne mozes da utices ..to ne sme ni da te muci. To je izvan tvojih mogucnosti..ja se odmah okrenem na neku drugu stranu i nadjem zadovoljstvo negde drugo...uvek ima neko ko te voli i pruza ti paznju.:)

...одлично:okok:....и ја сам за такав вид борбе против ЊЕ (кризе)
па још поред неке...реке!
288px-Sajo.jpg



.
 
Kombinacijom aktivnosti..radna terapija, zatrpam se poslom, a ono malo slobodnog vremena, sto preostane, provodim sa detetom, kada je lepo vreme, zajedno vozimo bicikle..rolere ne praktikujem (smotana sam :)), a kada je hladno..setamo, usput pricamo i resavamo probleme..ali, radna terapija je zakon.
 
..Када дрма криза...ми изгледамо овако..

40706-6957.jpg



а они, мушкарци изгледају .....овако....

1801.jpg

Svakodnevni problemi u vidu finansijskih poteškoća, preterani zahtevi na
poslu, narušeni porodični odnosi i druge životne nedaće mnoge ljude
često čine uznemirenim, depresivnim i....

Naravno, mudro je isplanirati i organizovati život tako da se suočavamo.....




...КАКО:?:....и са ЧИМ:?:

.
 
Definitivno slika broj 4!Voda me smiruje, tako da obožavam da idem na more, jezero, da sedim pored reke, stvarno mi leči živce.Ne tešim se hranom, čokoladu baš i ne volim, što se tiče neke kupovine i jurcanja po buticima, to me smara, tako da samo neki odmor pored vode dolazi u obzir.:)
Кризе превазилазим самоћом.
Таква сам.;)
 

Back
Top