Srbija ima najboljeg pravnika na svetu...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Vučić: Cvijan je najbolji pravnik na svetu

Zamenik predsednika SNS-a Aleksandar Vučić predstavio je juče Vladimira Cvijana kao jednog od najboljih pravnika u Srbiji i jednog od najpriznatijih u Evropi i svetu.

- Zahvaljujem Cvijanu na njegovom hrabrom potezu i mogu da kažem da nam je čast i da smo ponosni na to što u svojim redovima imamo jednog od najboljih pravnika u Srbiji. Nama nije posao niti cilj da zadamo političke udarce drugim strankama i Cvijan nije iz tih razloga postao član stranke. Ako ste došli da biste čuli prljave reči o predsedniku Srbije i njegovim saradnicima, to se neće dogoditi - kazao je Vučić.

_________________________________________________

Dosta je govorio Vučić, ajd sad malo ja:


-U zemlji gde ne funkcioniše niti jedan zakon, niti jedan sud, niti jedna institucija, MI imamo najboljeg pravnika na svetu.

-U zemlji gde obični sudski sporovi parnice traju po 10, 20, 30 i više godina, mi imamo najboljeg pravnika na svetu.

- U zemlji gde niko pravdu ne može da osvoji, dobije, mi imamo najboljeg pravnika na svetu.

P.S. Šta reći, Vučić očito priča takve skandalozne stvari, da se takve nisu čule još od vremena kad su majmuni sišli sa drveta onomad.
Umesto da se sve sudije, pravnici, ekonomisti u Srbiji uhapse, pogotovu ovi koji su radili u državnim službama od 1990 do večeras...mi imamo čoveka koji nam priča da mi imamo najboljeg pravnika na svetu, koji eto iz DS-a prelazi kod TOME i Vučka, onako svetski.
 
Dosta je govorio Vučić, ajd sad malo ja:


-U zemlji gde ne funkcioniše niti jedan zakon, niti jedan sud, niti jedna institucija, MI imamo najboljeg pravnika na svetu.

-U zemlji gde obični sudski sporovi parnice traju po 10, 20, 30 i više godina, mi imamo najboljeg pravnika na svetu.

- U zemlji gde niko pravdu ne može da osvoji, dobije, mi imamo najboljeg pravnika na svetu.

P.S. Šta reći, Vučić očito priča takve skandalozne stvari, da se takve nisu čule još od vremena kad su majmuni sišli sa drveta onomad.
Umesto da se sve sudije, pravnici, ekonomisti u Srbiji uhapse, pogotovu ovi koji su radili u državnim službama od 1990 do večeras...mi imamo čoveka koji nam priča da mi imamo najboljeg pravnika na svetu, koji eto iz DS-a prelazi kod TOME i Vučka, onako svetski.

sve je tačno.

ja vodim radni spor od 2000.g. tri puta sam dobijala presudu, tri puta se advokat preduzeća žali, koristi svoja prava da zaradi neku kintu, i sad zbog ove promene u sudstvu veze nemam gde mi je predmet. ne bi me čudilo ni da ga izgube.
 


P.S. Šta reći, Vučić očito priča takve skandalozne stvari, da se takve nisu čule još od vremena kad su majmuni sišli sa drveta onomad.
Umesto da se sve sudije, pravnici, ekonomisti u Srbiji uhapse, pogotovu ovi koji su radili u državnim službama od 1990 do večeras...mi imamo čoveka koji nam priča da mi imamo najboljeg pravnika na svetu, koji eto iz DS-a prelazi kod TOME i Vučka, onako svetski.
[/QUOTE]

"Svedsko a jashe":ok:
 

Back
Top