Beogradski sajam knjiga

Znaci opet teatralisanje.Zasto se prosto ne ukine taj sajam knjiga u Beogradu kada ionako sve sto vidis na jednom standu mozes videti i na svim drugim.
Mada,ono sto me najvise nervira jesu poznate nedodirljive face tamo.
Na moju ogromnu zalost i ja cu morati biti tamo,izigravati nekog tako vaznog pisca,klimati glavom i govoriti gluposti na svakom koraku sa ostalim mojim dragim kolegama piscima koje bi najradije zadavio.
Oprez!!!!!Jedino Arsenijevicu,Vlajkovicu i Goran Petrovicu mozete prici a da vas oni ne ignorisu.
Sta vise,jako su ljubazni i sa toliko postovanja pristupaju citaocu da se covek prosto topi.
Ne prilazite Pavicu,covek ujeda!
Ali mislim da bi najvise voleo kada bi ponovo dosao svestrani i predivni Peter Handke koji je tako nenametljiv,otvoren prema svima,razgovara sa svakim.Prosto je milina biti u njegovom drustvu.
Mada,koliko ja imam informacija,mozda ce doci i "americki zenski Bjørnstjerne Bjørnson",Elisabeth Wurtzel,jedina americka knjizevnica koju ja licno jako postujem.
 
JOOOOOOOOOOOOOOJ TO MI JE OMILJENI SAJAM! :oops: :D UKINUTI?ni u snu...tamo ima sve knjige po promotivnoj ceni :) i bash sve...i tako,ja odem 1. dana s tatom koji ima love i kazem "to to to i to!" :lol: 8) ala je lep ovaj svet...a obozavam da citam,najdraza mi je autostoperski vodic kroz galaxiju,blesav je skroz!!!onda,obozavam tamo da cunjam s deckom
 

Back
Top