Pitanje za zenski pol

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
Koga vise "cenite", muskarca kome se digne na vase trepkanje okicama ili musko oko koga treba malo vise truda, kome se sporije dize?
I da li seks sa ovim drugim muskarciam u proseku traje duze nego sa ovim, prvim? :)

(da, dize mi se sporije, provalili ste me po ko zna koji put) :)
 
Koga vise "cenite", muskarca kome se digne na vase trepkanje okicama ili musko oko koga treba malo vise truda, kome se sporije dize?
I da li seks sa ovim drugim muskarciam u proseku traje duze nego sa ovim, prvim? :)

(da, dize mi se sporije, provalili ste me po ko zna koji put) :)

kakav bre trud, ja gubim interesovanje ako nije na gotovs onda kad ja ocu.
musko je musko i treba da je uvek u svakom trenutku spremno da povali zensko:manikir:
 
Veoma cenim mushkarce koji ne postavljaju glupa pitanja, koji su tolerantni, pametni, zabavni, ne gaze preko lesheva, nisu povodljivi, ne izzivljavaju se nad slabijima, ne pooshe nadredjenima, umeju da oproste, ne psuju, ne pihtijaju na svaku rupu u koju bi mogli turiti, imaju moralna nachela da ne idu ispod samoposhtovanja i da, ako se dizze, nek se dizze, jer sve shto se dizze i treba da se dizze.
 
Veoma cenim mushkarce koji ne postavljaju glupa pitanja, koji su tolerantni, pametni, zabavni, ne gaze preko lesheva, nisu povodljivi, ne izzivljavaju se nad slabijima, ne pooshe nadredjenima, umeju da oproste, ne psuju, ne pihtijaju na svaku rupu u koju bi mogli turiti, imaju moralna nachela da ne idu ispod samoposhtovanja i da, ako se dizze, nek se dizze, jer sve shto se dizze i treba da se dizze.

postavio sam konkretno pitanje...
 
ali bez zezanja dobra ti je tema:)
uvek se prica o zenama kojima se dize el ne dize, pa ajde malo o muskarcima koji se femkaju el sta.
ne ne volim muske femkalice, gubi na muskosti.
zensko oce el nece, on se tu ne pita:P
 

Back
Top