Sloboda ili keš?

Poruka
22.606
Zašto muškarci koji imaju puno keša misle da se mogu ponašati prema svojim ženama kao da nisu ljudska bića?

Evo danas šetam gradom i naiđem na par, onako vidi se da su dobrostojeći i on će njoj ‚‚rekao sam ti da ne komentarišeš kako mi nešto dobro stoji pred prodavačicom..si me čula?!:eek:...i dosta toga ružnog joj je rekao...ne mogu svega ni da se setim...a ona samo ćuti i gleda u zemlju...‚‚ po meni ona je teški bolid jer dopušta da se on prema njoj ponaša tako samo zato što ima novca...ja bi ga sterala u ***** da mi se tako izdere...:manikir:

Imam ja još dosta primera ali me mrzi da kucam.:lol:
 
Zašto muškarci koji imaju puno keša misle da se mogu ponašati prema svojim ženama kao da nisu ljudska bića?

Evo danas šetam gradom i naiđem na par, onako vidi se da su dobrostojeći i on će njoj ‚‚rekao sam ti da ne komentarišeš kako mi nešto dobro stoji pred prodavačicom..si me čula?!:eek:...i dosta toga ružnog joj je rekao...ne mogu svega ni da se setim...a ona samo ćuti i gleda u zemlju...‚‚ po meni ona je teški bolid jer dopušta da se on prema njoj ponaša tako samo zato što ima novca...ja bi ga sterala u ***** da mi se tako izdere...:manikir:

Imam ja još dosta primera ali me mrzi da kucam.:lol:

To samo oslikava njegovo nevaspitanje i nekulturu kao i nepostovanje zene s kojom je.Nema to veze sa novcem vec sa njegovim bednim odnosom koji ima prema njoj.Retard misli da ce time sto ponizava nju on izgledati vrednije i bolje:roll:
 
Ili možda istrgnuto iz kontexta...Često čuješ u razgovoru dvoje ljudi neku stvar koja ti se učini užasnim i dođe ti da ga klepiš recimo,ali posle kad malo duže slušaš skontaš da je između njih to ''normalno''...Ima parova kojima je grubo razgovaranje normalna stvar.
 
Jako je nepristojno tako se ponasati pred drugima,svojim prijateljima i porodicom a ne jos pred nepoznatim ljudima na ulici.Oduvek sam to mrzela.Ako ima nesto sto bi trebalo da se raspravi neka saceka da dodju kuci pa onda.Ovako je to zaista jako,jako ruzno a nista time nece postici.
 
Jako je nepristojno tako se ponasati pred drugima,svojim prijateljima i porodicom a ne jos pred nepoznatim ljudima na ulici.Oduvek sam to mrzela.Ako ima nesto sto bi trebalo da se raspravi neka saceka da dodju kuci pa onda.Ovako je to zaista jako,jako ruzno a nista time nece postici.

Ma nikog tu ne treba zaliti, svak je sa onim ko mu pase i to je fakat. Da on njoj ne pase ona ga ne bi trpila.
 
Zašto muškarci koji imaju puno keša misle da se mogu ponašati prema svojim ženama kao da nisu ljudska bića?

Evo danas šetam gradom i naiđem na par, onako vidi se da su dobrostojeći i on će njoj ‚‚rekao sam ti da ne komentarišeš kako mi nešto dobro stoji pred prodavačicom..si me čula?!:eek:...i dosta toga ružnog joj je rekao...ne mogu svega ni da se setim...a ona samo ćuti i gleda u zemlju...‚‚ po meni ona je teški bolid jer dopušta da se on prema njoj ponaša tako samo zato što ima novca...ja bi ga sterala u ***** da mi se tako izdere...:manikir:

Imam ja još dosta primera ali me mrzi da kucam.:lol:

Nažalost,takve su spremne svašta da podnesu,ovaj primer je med i mleko prema tome.Ipak su novac i ugled božanstva kojima se retko ko uspe otrgnuti.
A o takvim likovima poput njega ne treba trošiti reči,ako je neko blizak četvoronožnim primatima,onda su to oni.:lol:
 

Back
Top