Danas sam..

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.332
.. napravila nešto zlocesto u javnoj garaži oko 3 popodne kad ljudi idu s posla na posa.. i nije me bilo niti malo bad ..

Dal i vas pukne s nekim radit svašta nešta a inace ni u primisli ?
 
.. napravila nešto zlocesto u javnoj garaži oko 3 popodne kad ljudi idu s posla na posa.. i nije me bilo niti malo bad ..

Dal i vas pukne s nekim radit svašta nešta a inace ni u primisli ?
Ne :(
Nikaka sam je.bacica :lol:
Ne mogu da se opustim tj ne bih mogla da se opustim jer ne znam sta bi bilo i kako bih reagovala da me zateknu
A i imam trip da je to sve prljavo :sad2::sad2::sad2:
Garaze, ulazi, wc-i, fuj :lol:
 
Ma .. ovo je bilo baš zlockasto i nije stvar sad sexa u javnosti, zaista .. bilo je toga.. ovo je neš bilo malo drugacije i zapravo pitam ja vas : JEL NETKO ima toliki utjecaj na vas i naboj da ucinite nesto s njim/njom a inace zaista vam to nije ni na kraj misli???
 
Ne :(
Nikaka sam je.bacica :lol:
Ne mogu da se opustim tj ne bih mogla da se opustim jer ne znam sta bi bilo i kako bih reagovala da me zateknu
A i imam trip da je to sve prljavo :sad2::sad2::sad2:
Garaze, ulazi, wc-i, fuj :lol:

.. nema veze, zamisli da te toliko ON ucini ludom da ideš radit nevjerovane stvari,i dok radiš to.. svit nestane ...

Malo - puno kalkuliras draga..
 
Ma .. ovo je bilo baš zlockasto i nije stvar sad sexa u javnosti, zaista .. bilo je toga.. ovo je neš bilo malo drugacije i zapravo pitam ja vas : JEL NETKO ima toliki utjecaj na vas i naboj da ucinite nesto s njim/njom a inace zaista vam to nije ni na kraj misli???

Nego sta i to vrlo cesto :rumenka:
Ali ne utice on na mene nego ja na njega :zper:
 

Back
Top